Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ne znam da li znate, ali izaso je sygic navigation beta,samo za registrovane korisnike.Ja ga instalirao, i za beta verziju izgleda odlicno.Jedino pokrivenost nije nesto narocito,jer koristi tom tom mape....
 
LoL kakav sygic, ne kvari experience ;)
 
U podešavanjima naloga, pod google, štikliraš sve što hoćeš da sinhronizuješ i ne bi trebalo da bude problema. Sačuvaš podešavanja, vratiš se na naloge, zadržiš google i odabereš sinhronizaciju. Ja sa tim nikad nisam imao problema
Све сам ја тако радио, мислио сам да ће да буде одмах решено али јок, ништа се не дешава. Данас сам свратио у мт:с па су ми пребацили именик па сад могу лаганије да трагам за решењем. Док сам чекао, погледао сам једну Лумију 620ДС која је била изложена, ја у именику немам неке делове који ми баш личе да су за ово.
Можда је 8х то другачије смислио па би ми значило искуство некога са овим телефоном.

Не знам да ли сам поменуо, јуче сам напунио батерију око подне (телефон је стигао са потпуно празном, не знам да ли је то уобичајено) и трајала је до малопре а једини прекид је био ноћас док сам мало спавао. Јуче цело поподне, вече, пола ноћи и јутрос до после подне непрекидно чачкање ... обично ми телефони првог дана не издрже ни 7-8 сати, овај се пристојно показао.
 
Sygic lepse izgleda od here,slagao sam vas za mapu Srbije,nije toliko losa,cak ima nekih puteva koje na here maps nema...
 
Не знам какве сам ја Here мапе добио (изабрао сам да скине најновије за Србију) али ове за Ниш су бар 10 година старе. Можда и много више.
 
Kada u mom selu ima ucrtana slepa ulica dužine 500 metara sa sve kućnim brojevima onda to ne mogu da budu mape stare 10 i više godina.
 
Лоше сам се одразио, снимци (из ваздуха) су стари док су улице вероватно добро уцртане ... али ту мема неког великог ажурирања ако се неке улице нису деценијама и вековима мењале.
 
Da Vas pitam. Da li kod Vas neke aplikacije se ne ugase na back dugme, nego ostane da radi u pozadini, takve aplikacije su npr. Benchmark vesti, Kalendar i jos neke. Da li je to zbog toga sto im je dozvoljeno da rade u pozadini? Na 8 sam nalazio to, ali na ovaj ne mogu da nadjem.
 
Mislim da nema veze sa tim,ali dozvile za rad u pozadini su u okviru Battery Savera
 
Da Vas pitam. Da li kod Vas neke aplikacije se ne ugase na back dugme, nego ostane da radi u pozadini, takve aplikacije su npr. Benchmark vesti, Kalendar i jos neke. Da li je to zbog toga sto im je dozvoljeno da rade u pozadini? Na 8 sam nalazio to, ali na ovaj ne mogu da nadjem.


Na 8.1 je moguće birati šta će app raditi prilikom back dugmeta. Tako developer može staviti da se gasi ili da se samo minimizira .
 
Na 8.1 je moguće birati šta će app raditi prilikom back dugmeta. Tako developer može staviti da se gasi ili da se samo minimizira .

Da li ti mislis tacno da developeri mogu to sada da rade, a da nije moglo na 8? Ili kazes da mi kao korisnici mozemo birati, ako moze gde se nalazi ta opcija?
 
Developeri aplikacije imaju opciju prilikom izrade iste , ne mi .
 
Aplikacije se ne zatvaraju ,vec suspenduju ,sto je odlicna stvar .
 
Mada meni se fejs gasi stalno ,stoji neko vreme u pozadini ,pa se ugasi ,narocito kad udjem u neki event na fejsu preko kalendara ,tad se zatvori odmah.
 
Sofascore nova verzija , novi izgled i još neke nove funkcije, po meni najbolja za live praćenje rezultata.
 
Ja ovu novu verziju uopste ne mogu da skinem.Kada je region srb uopste nece da krene preuzimanje.Kad stavim na usa,krene malo i onda stane i ni da mrdne(druge aplikacije skidam bez problema).Pokusao sam da skinem na racunaru,pa onda prebacim u telefon,tad se instalira,ali onda ne mogu da se prijavim,samo kaze please try later...Jel ima jos neko ovaj problem?
 
Ja ovu novu verziju uopste ne mogu da skinem.Kada je region srb uopste nece da krene preuzimanje.Kad stavim na usa,krene malo i onda stane i ni da mrdne(druge aplikacije skidam bez problema).Pokusao sam da skinem na racunaru,pa onda prebacim u telefon,tad se instalira,ali onda ne mogu da se prijavim,samo kaze please try later...Jel ima jos neko ovaj problem?


Isti problem i kod mene,prvi put je krenuo download i onda je zabo a svaki seledeci put ni da mrdne.
 
Ja ovu novu verziju uopste ne mogu da skinem.Kada je region srb uopste nece da krene preuzimanje.Kad stavim na usa,krene malo i onda stane i ni da mrdne(druge aplikacije skidam bez problema).Pokusao sam da skinem na racunaru,pa onda prebacim u telefon,tad se instalira,ali onda ne mogu da se prijavim,samo kaze please try later...Jel ima jos neko ovaj problem?

Kod mene bez problema odradio update. Region Srbija, telefon Nokia 830
 
Ja ovu novu verziju uopste ne mogu da skinem.Kada je region srb uopste nece da krene preuzimanje.Kad stavim na usa,krene malo i onda stane i ni da mrdne(druge aplikacije skidam bez problema).Pokusao sam da skinem na racunaru,pa onda prebacim u telefon,tad se instalira,ali onda ne mogu da se prijavim,samo kaze please try later...Jel ima jos neko ovaj problem?

SofaScore izašla ispravka i serđen je problem sa logovanjem.

PS
Ova aplikacija je najbolji primer kako notifikacije treba da rade u WP. Ujedno i primer šta je do WP, a šta do same aplikacije i razvijača istih.
 
Poslednja izmena:
Uuuu extra, odmah brisem Goal Live Scores ;)
 
Nazad
Vrh Dno