Šta je novo?

Meizu MX4

Ne treba ti automatsko podesavanje.
Na telefonu odes u Settings-Network-APN Access Point-Add APN I onda u Name upises "Telenor" , pa uAPN "internet" , username "telenor" i password "gprs"
ostalo ne moras popunjavati, ovo je dovoljno


Upisao sam sve kao što si mi rekao i sad radi sve kako treba, ipak ovo mi je prva android igračka
 
E super, kad radi. Polako navici ces se, kao sto i ja jos uvek ucim neke stvari. :)
 
Jesi li probao da skidas muziku? Inače Flyme nalog treba i za rutovanje to sam zaboravio da ti kažem.

Odradiš root, pa možeš da pobrišeš kineske aplikacije koje ti ne trebaju.
 
Evo sad sam pokusao i moze da se skida muzika, napravio sam flyme nalog. Znao sam to u vezi rutovanja. hvala
 
Stavio sam danas Nova launcher, lepo mu stoji pogotovo ko je navikao na klasičniji izgled.
 
Da nije neko možda negde viđao MX4 Pro za blizu 400$, a da prodavac ima EU skladište, ili da je sam prodavac iz EU?

Najniže što sam viđao je za 430$...
 
Ne mogu da se odvojimod telefona, u svakom pogledu je vrh. Svakih par dana ima firmware upgrade, izbrisao kineske aplikacije, zamrzao neke sistemske, i sve sljaka samo tako.
ja sam prezadovoljan.
 
Svaki ima svoj changelog. Na sta se bune kinezi preko foruma njihovog to ovi pokusavaju da ispeglaju
 
Sad sam odgledao par reviewa MX Pro-a: dosta mu kritikuju kameru, sad nisam pametan šta da radim...
 
Je l' imate sa MX4 pucanje Home-a, gašenje, lagove u radu, restartovanje..? Meni su posle 10-ak dana korišćenja krenuli ti problemi. Plus lag sa 3rd tastaturama koji me je izludjivao.
 
@stojan993 @fkloznica ti je objasnio.
Ja jos moj nemam 10dana tako da za sada nema nikakvih lagova, restartovanja,....itd. Ali sam citao na meizu fans forumu da se ljudi zale na takve probleme, mislim da cak ima tamo i resenje za te lagove u radu.
sto se tice 3rd tastatura , koristim swiftkey, i radi odlicno
 
Nisam ja primetio nesto, bolje ili gore, kad mi sve radi kako treba, e sad, kazu da najvise ima poboljsanja za onaj smart touch ili kako se vec zove

Inace danas mi stigla futrola

dsc5346.jpg

dsc5343.jpg


dsc5347.jpg
 
Bas je fina, ne utice na gabarite.
jedino sto je mat crna pa ne znam kako ce se ponasati ako su ruke oznojane, ili masne. da li ce se moci obrisati.
 
Nije siv je iza ali tako izgleda zbog blica sigurno.
 
Da to je zbog blica, siv je pozadi, zato sam i uzeo crnu futrolu, dvoumio sam se izmedju ove i rubin crvene
 
I sa cenom će da odvale , svaka im čast :)
 
Verujem da ce je sinuti na oko 55000-60000 bez ugovora,jer je i u radnjana 50000,drugim recima u Srbiji su svi derikoze ;)
 
Pitanje je koliko ce biti sa ugovorom od oko 2 crvene.
 
Iskreno cisto sumnjam da ce uz dve crvene za pretplatu on biti manje od 25000,na zalost. Za sad pise samo da je ce uz premium paket biti 1 din,sto je i logicno.
 
Ja sam odavno batalio uzimanje paketa kod operatera, jednostavno mi je bolje da uzmem 50% popusta kod mts-a i da sam kupim telefon kod kineza. :D
 
Nazad
Vrh Dno