Šta je novo?

HTC Desire 516 Dual Sim

Ja se poigrao nekih pola sata. Prijarelj ga je uzeo iz telenora, i mogu ti reci da je poprilično anemičan uredjaj. Ima istu felu kao i neki LG telefoni da ne moze da se prebace apk na sd. Ekran dosta bled, slabo se čuje na zvučniku, malo interne mem, trom. Mogu ti reći da je moj alcatel sa mtk 6582 socem dosta zivlji od snapdracona 200.
Ja ga ocrnio do kraja, ali slobo sta moze da da za popriličnu cenu.
 
Ja se poigrao nekih pola sata. Prijarelj ga je uzeo iz telenora, i mogu ti reci da je poprilično anemičan uredjaj. Ima istu felu kao i neki LG telefoni da ne moze da se prebace apk na sd. Ekran dosta bled, slabo se čuje na zvučniku, malo interne mem, trom. Mogu ti reći da je moj alcatel sa mtk 6582 socem dosta zivlji od snapdracona 200.
Ja ga ocrnio do kraja, ali slobo sta moze da da za popriličnu cenu.

Hvala ti, ovo su korisne informacije i iz prve ruke. Zaobilazim u sirokom luku! :) Pozz
 
Jel zna neko kako moze da se zakljuca ekran prilikom razgovora jer kako se priblizi glavi pocnu da se startuju aplikacije?
 
Trebalo bi da se sam zaključa...
 
Šta mislite, koji je bolji ovaj ili alcatel c9?

Mislim da nijedan nije baš dobro rešenje. Glavna mana je mala rezolucija za tu dijagonalu ekrana, pogledaja uživo oba model pa odluči, mada ti je moj savet da pogledaš neke druge modele u tom cenovnom rangu.
 
Који су то телефони битно бољи а да су у ценовном рангу? Мени 516 дуалсим баш делује повољно (у мт:с-у) а било који бољи има бар дупло веће учешће. Да нисам одлучио да прекинем са андроидима, вероватно бих га сутра узео.
 
C9 ima bateriju koja ne može da se izvadi i istu rezoluciju ekrana kao htc 516, samo ima 0,5 inča veći ekran. U mt:s-u zaista nema boljih dualsim telefona u ponudi. Ja bih išao na htc.
 
Izvini nisam zapzio detalj da ti je potreban Dual SIM telefon. U tom slučaju idi na HTC, nema nekog izbora kod operatera kada su u pitanju dual SIM telefoni.
 
Poslednja izmena:
Da li postoji ikakva podrska razvojnika za ovaj telefon? Ima li ROM, root ? A cujem da ce da ima i Lollipop ?
 
Drugari, ako moze pomoc, supruga ima ovaj tel. i vec se oprostila od njega posto je zakucao, kada se upali stoji samo beli ekran logo androida i ne mrda.

Moze da se udje u boot ili hard reset, kako se to vec zove, probao sam da ga na taj nacin resetujem ali ne pomaze.

Ono sto me zanima je da li uz pomoc nekog programa moze da se flesne na bilo koji operativni jer bi ga iskljucivo koristio za deezer i strimovanje muzike.

Unapred hvala.
 
Nazad
Vrh Dno