Šta je novo?

TP-LINK TL-WN721N zvecka kao da ima sitne kamenčiće unutra treba li se zabrinuti?

Nisam dobio račun nego samo pečat sa brojem 3 tako su mi kuriri poslali , već par puta mi tehnomanija ne šalje račun kada naručujem online , pokišao sam da otvorim USB TP link ali bojim se da nešto ne polomim pa sam odustao , nisam ništa izgrebao pošto sam noktom pokušao da otvorim...
 
Ako si dobio kurirskom sluzbom postoji mogucnost da su oni igrali kosarku sa tim paketom. Problem je sto kad primite stvari kurirskom sluzbom odmah morate da proverite na fizicka ostecenja (kako spoljna tako i unutrasnja - zveckanje). Odmah sa kurirom mora da se popuni prijava da posle ne bi bilo problema i odbijanja da se resi reklamacija - fizicka ostecenja ne spadaju pod reklamaciju sem ako nisu odmah prijavljena.
 
Labavo je bilo WPS dugmence kada ga stavim pored uveta i pomeram gore dole i ono tetura gore dole , posto meni to ne treba a a pretpostavljam da je na svim primercima tako , nisam reklamirao!
 
Labavo je bilo WPS dugmence kada ga stavim pored uveta i pomeram gore dole i ono tetura gore dole , posto meni to ne treba a a pretpostavljam da je na svim primercima tako , nisam reklamirao!
Pa to nije baš "kotrljanje kamenčića".
 
Nazad
Vrh Dno