Šta je novo?

Sto za kompjuter

SS1984

Slavan
Učlanjen(a)
24.02.2008
Poruke
73
Poena
310
Je l' zna neko gde moze da se kupi dobar sto za kompjuter, dovoljno veliki da mogu da komforno da stanu 2 24'' monitora?

Hvala
 
Imas temu o stolovima, pa pogledaj tamo
 
Poslednja izmena:
Ovo su mahom teme vezane za samostalnu izradu stolova. Ja sam kontao da kupim neki vec gotov jer mi je mrsko da sam sastavljam. Je l' neko ovde mozda kupio nesto veci radni sto i zadovoljan je?
 
Ja imam sto iz Forme Ideale već više od 10 godina. Sto je velik, čvrst, ima 3 fioke + nešto kao za diskove, prostor za kućište i odignut deo za monitor. Izgleda kao nov, osim oštećene kant trake na par mesta, ali mislim da je to poslednji dobar sto koji su napravili. Sve nakon toga je manje, sa više nekih polica, uglavnom samo daska na dasku i klimavi su, nemaju nikakvu stabilnost. Tako da, ako ništa drugo, moj predlog ti je da njih zaobidješ :D
 
Najjeftinije ti je u Formi ujedno i najnekvalitetnije, a najskuplje i najkvalitetnije je kod stolara. Zlatna sredina skoro pa i ne postoji:)
 
Ovo su mahom teme vezane za samostalnu izradu stolova. Ja sam kontao da kupim neki vec gotov jer mi je mrsko da sam sastavljam. Je l' neko ovde mozda kupio nesto veci radni sto i zadovoljan je?

Imas ljude koji sklapaju stolove po meri, ne moras ti. Izadje te jeftinije, po tvojim dimenzijama, i boji/dezenu koji si ti odabrao. Otvori oglase samo ;).
 
Nazad
Vrh Dno