Šta je novo?

Motorola moto g2

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,728
Poena
975
Poslednja izmena:
Nema ulaz za sd karticu a samo 8 ili 16 giga,stvarno da čovek ne poveruje...
 
prva generacija je napravila bum na trzistu. Ako cena druge generacije bude ispod 200 evra za 16 GB, Sony,LG i HTC mogu odmah da idu u stecaj.
Ko je ikad makar na kratko koristio moto g, zna da je ubedljivo najbrzi android telefon posle nexusa, jedina mana je bila kamera, sada sam siguran da puno bolja kamera, tako da ce biti bez mane.
 
Ne sviđa mi se u kom pravcu idu ako su ove glasine tačne.
 
Odlican telefon za te pare.

[YOUTUBE]CynDT4kRqAw[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Za te pare stvarno odlično, jedino ovo da ima 1GB rama možda bude problem ...
 
U svetu ce biti odlicna kupovina, kod nas tesko ako se ponovi ista situacija ko sa prethodnikom.
 
Bice isto... Ko moze da nabavi preko, odlicna kupovina, dok je kod nas diskutabilno dal se isplati (osim ako kojim slucajem operateri nabave....)
 
Bas gledam, trenutna cena u Becu je:
Moto G2 (8Gb) 214.90e
Moto X2 (16Gb) 517e
 
[YOUTUBE]vMfx8hooENE[/YOUTUBE]

Phonearena review
 
Sve sto mi treba.Samo da ovi nasi "uvoznici" ne preteraju sa cenom....
 
Jbt i za ovaj telefon je napravila klip od 30min.. Ovo cak nije ni review ?

Ocekujem da review iphona obori sve rekorde u trajanju. Cenim oko 2h. Smarac od zene
 
Jel si video šta je napisala dole?

"Note that this is not an exhaustive review. I cover a few key features in a little over 20 minutes. I figured some of you might appreciate this style."

Tebi ništa ne odgovara jbt :p
 
I sta je napisala sto nije vec moglo da se procita na gsmareni, anandu i sl. sajtovima
 
Ima li neko ovaj telefon? Kako mu radi sa 1 GB RAM-a, je l' moze da se zivi ili ne..?

Kupio bi ga moj drug, a on je krajnje drustveno orijentisan u upotrebi telefona, pa ga zanima da li bi kocio mnogo, i da li bi gasio aplikacije u pozadini ako mu je popaljeno svasta, jer koristi vise mejl naloga, Hangouts, Fb, Twitter, WhatsApp, Instagram, Tapatalk, a ne bi me cudilo i jos stosta...

Realno, kad pogledam, ovaj fon da ima 2 GB RAM-a, i da je malo lepsi (obozavam prednje zvucnike, ali ovde bas nisu uradjeni lepo), bio bi strava kupovina, cak i za nesto vise para.
 
Radi isto kao moto g. :) fakticki isti telefon samo sa boljim zvucnicima ,kamerom i vecim displejom
 
Dobro, u svakom slucaju, bio isti kao Moto G, ili ne - kako radi sa tih gigabajt RAM-a? :)
 
Pa to mozes da pitas u moto g temi :) ima par ljudi na forumu sa tim modelom..

Jbt ja sam bio ubedjen da si ti furao moto g.
 
Nisam, imao sam Motorole RAZR HD i RAZR i, Moto G nisam ni razmatrao, mada mi je korektan telefoncic. G2 bih razmotrio svojevremeno, da ima bar 1.5 GB RAM-a.
 
Dakle, drugar je ipak uzeo Moto G2, u fazonu - rizikovace, isprobace ga, pa ako bude bas ugusen sa svega 1 GB RAM-a, lako ce ga zameniti.

I tako, dade on meni kes, da mu kupim fon, i podesim stosta (root i tome slicno) pre nego mu dam, jer se on slabije snalazi s tim, a i dodjem mu uslugu. :)

Tako bese Moto G2 dual sim kod mene na testu jedno 2 puna dana, tokom kojih sam ga koristio kao daily driver. Ne mogu bas reci da sam se odusevio, jer telefon nema nikakve ekstravagantne detalje, ali bazicne funkcije obavlja bes-pre-kor-no. Nije mi kocio (koristio sam 70ak % aplikacija koje i inace koristim), nijednom nisam osetio manjak RAM-a, iako sam svestan da dva dana nije dovoljno za procenu, i sve je vrlo fluentno.

Cak i kamera je odlicna, prilicno je snappy, i samim tim nekako prakticna i rado sam je pokretao, a cak i slike su iznenadjujuce sasvim ok - recimo u rangu sa Galaxy S2. I ostatak multimedije je kul, jer je ekran dobar (dovoljno je svetao, protivno nekim tvrdjenjima iz testova) a front-mounted zvucnici odlicni, osim na potpuno maksimalnom zvuku (tad malo "zvece").

Sve u svemu, posto mi je na poledici neki dan ispao moj redovni telefon, Wiko Highway, i malo mu je naprsao ekran, dok ne stigne zamenski iz Kine (za koji jos nisam nasao neki servis da ga i zameni) mogao bih da uzmem Moto G2 u medjuvremenu, a kasnije ga prosledim devojci, ciji L7 II je vec ozbiljno omatorio... :)

Zakljucak, na osnovu mog skromnog misljenja: za 180€ (doduse, kupljen u EU, bez garancije je) trenutno ne postoji bolji telefon, posebno ako je dual sim pozeljna stavka.
 
Prererali su sa zracenjem, ****s dobar telefon kad ti zdravlju skodi
 
Nazad
Vrh Dno