Šta je novo?

Cube Talk 9x U65GT

Evo jednog review-a: http://cngadget.info/2014/06/22/cube-talk-9x-review/#more-1265

@dragan76
Vidim da se neke stvari razlikuju od tvog iskustva, pa ako mozes pogledaj link :)
I proveri to sto kazu za dugo vreme punjenja tableta, mada moguce da je to zbog punjenja na USB kompjutera ako su ga koristili, jer daje slabiju struju.
Kaze i da pojedine memorijske kartice nije mogao da ucita.

A za zvucnike i kameru kaze da su dobri pa ne znam kome da verujem :D
 
Nemanja moj previd:)
Neki se zale i na sam ekran, doduse to su pojedinacni slucajevi.
Probao gps?
 
Citao sam i ja da ne prihvata neke memorijske kartice. Meni Kingston 32gb klass 10 radi.
Slikacu sutra par slika preko dana pa proceni sam.
 
19f0cc605c19a12fbf546f44e351ccf0.jpg

Evo jedne u sobi pod svetlom.
 
Dragane, imas li neke nove zakljucke ,sad posle izvesnog vremena koriscenja? Ja razmisljam o ovom tabletu i o Xiaomi Mipad 16 gb (ili i o verziji sa 64 gb mada je skuplja.
Interesuje me sta ti mislis o tome kao korisnik Cube?
 
Dragane, imas li neke nove zakljucke ,sad posle izvesnog vremena koriscenja? Ja razmisljam o ovom tabletu i o Xiaomi Mipad 16 gb (ili i o verziji sa 64 gb mada je skuplja.
Interesuje me sta ti mislis o tome kao korisnik Cube?
U principu je to to sto sam pisao. Baterija bez problema gura 7-8 Dana standby uz koriscenje dve veceri po 4 sata.
Za sada imam samo problem kod gledanja filmova xvid da iz nekog razloga kasni ton i po malo secka slika. Nemam vremena da vidim da li je to zbog codeca ili je nesto drugo. Igrice ne igram.
Sam android radi bez ikakvih problema I seckanja.
Ne znam kakav je mipad.

Pitaj ako te interesuje nesto posebno.
 
Koji plejer koristis? Nije valjda fabricki? Probaj MX player, Dice player, The kmplayer...
 
Koji plejer koristis? Nije valjda fabricki? Probaj MX player, Dice player, The kmplayer...

Mx player. Buni me što sam skidao neke hd sadržaje sa YouTube a i njih pušta bez problema dok xvid nesto nece. Predpostavljam zbog kodeka. Kad budem imao vise vremena pogledaću.
 
Reci mi molim te kakav je ekran na suncu? Ne mora direktno, više me zanima upotreba u kolima (najčešće zaklonjen uređaj ali...). Kako bi se pokazao po sunčanom danu? Dvoumim se i nikako da se rešim između ovog modelai Pipo P9. Pipo nema skoro uopšte opisa po netu i više bi mi odgovarao zbog odnosa stranica (prvenstveno gledanje videa) ali mi je Cube bolji u svemu ostalom, izrada, stabilnost, baterija... (znam da je Pipo hw jači ali za moju upotrebu to nije bitno). E sad, jedino u opisima što pominju kao manu za Cube 9X je ekran na suncu. Koliko je ta priča ozbiljna? Imam Nexus 7 prva generacija i on mi je odličan po tom pitanju. Ranije sam imao Samsung Galaxy tab 7+, on je bio katastrofa po sunčanom danu.
 
Poslednja izmena:
Tablet je stvarno fantastičan.
OVDE ga možete naći za 207 US$. Ponuda traje još 5 dana!
 
Jel si ga ti kupio od tog prodavca?
Kakva mu je baterija, ekran i zvucnik?
Daj svoje utiske...

Dok je popust :)
 
Na Pandawill-u je snizen na 183$, plus ima i neki kupon za prvu kupovinu, pa mozete i odatle.
 
Ne pricate o istoj verziji. Winglet je dao link za 32gb a ti za 16gb verziju.
 
Ako nisi registrovan, uradi to, i po automatizmu dobijas kupon od 5$ za kupovinu preko 100$. Samo pazi kad narucujes da kliknes na 'apply coupon'.
 
Nazad
Vrh Dno