Šta je novo?

Huawei 210 Y dual

amdpower

...on thin ice...
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruke
3,823
Poena
325
Umesto google play-a sam stavio Yandex Store i umesto onog mlitavog browsera instalirao najnoviji Dolphin koji konacno lici na nesto.
Obrisao sam talk aplikaciju,sta jos mogu obrisati sto mi ne treba a da ne zeznem sistem?

agent povratne informacije marketa
gmail
google pretrazivanje
HTML pregledac
market updater
dogradnja putem interneta
postavke racuna i uskladjivanje
postavljanje google partnera
preglednik bookmarks
pruzatelj aplikacije pretrazivanja
trgovina google play
youtube

Da li je moguce instalirati noviji android posto vidim da na kineskim telefonima slicne specifikacije stavljaju android 4?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao cyanogenmod na ovom telefonu,da li sve radi?

 
To je toliko star telefon da na ovom forumu nećeš dobiti odgovor.
 
Pa ne znam, ako ima neki al da sve radi, čitam kod jednog nema gps, kod drugog wifi.... Ja sam mog rootovo i maksimalno očistio, izbacio sam i browser i tastaturu, ubacio kao sistemske varijante koje manje troše memoriju...
 
Ja sam obrisao google talk ali me interesuje sta smem jos da brisem.
Google Play sam zamenio Black Marketom,brauzer je za sad UC Browser koji jeste zahtevniji ali otvara sve i ne puca.
Takodje sam ubacio ADW Launcher jer onaj Huawei hoce da se gubi.
Koju tastaturu si ubacio?
 
Imam naked browser, mada ga slabo koristim, uglavnom tapatalk, srpsku tastaturu, gtalk nisam , al kad mi jednom nije radio google play, imao sam problema, pa sam morao neku divlju verziju da instaliram, ali verovatno bih mogao i bez toga. Za vremensku prognozu Aix Weather koji najmanje zauzima i Holo Launcher, koji je dobar a malo troši resurse. Naravno i youtube sam obriso, pušta iz browsera. Nemam nikakav player, sve puštam iz total commandera. Naravno link2SD namešten od prvog dana.
 
Poslednja izmena:
Preko link2sd , možeš da zamrzneš i da deinstaliraš. Nisam pravio backup, a app za slikanje mislim da ne bi trebalo dirati.
 
Malo igranja sa telefonom i zaglavio prliko restarta?
Gde naci sistem??
 
Sta ti je on kriv sto ti ne znas sta radis?
 
Potrazi na android srbija temu, tamo imas cwm recovery i mts rom, pa flesuj.
 
Nemam ClockworkMod instaliran.
Da li se moze resiti problem kod servisera ili da ga bacim?:D
 
Pa potrudi se malo, verovatno ima na netu kako se sve odradi...
Što bi davao pare serviserima...
 
Nasao dva roma(ROM L v1 para el huawei y210D BY JOSE BOLAÑO) i (Rom SlimBean 4.2.2 by jeremy araya No swap 2 Sim),probao preko android system recovery-ja koji imam i oba ista greska

instal sd card
ota update

finding update package
opening update package
verifying update package
e:signature verification failed
instalation aborted
 
Stock rom je sa one sim-a i ne radi.Vietel modovani radi ali ne radi mobile data.
Indijski update ne radi.
Probao sam i nek romove sa YT ali ne vide kontakte sa kartice,inace rade.

Ili da prebacim te fajlove sa roma gde radi mobile data na ovaj Vietel?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno