Šta je novo?

Moto X+1

Djilkosh_Ns

The King
Super Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruke
28,588
Poena
1,285
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 5500
Matična ploča
Asus A320M-K
RAM
Kingston Renegade 2x8 3200mhz
GPU
XFX 6800 16GB
Storage
XPG SX8200 Pro 2TB + Kingston A400 480GB + aData SU630 480GB + SP A55 512GB
Zvuk
Integrisana
PSU
Corsair RM650 Fully Modular
Kućište
Thermaltake Versa H18 w/ clear window
Monitor
LG 27GP850-B
Miš & tastatura
Razer Basilisk v3 & Redragon Draconic White / Brown Switch
Ostale periferije
Turtle Beach 600P
Mobilni telefon
iPhone 14 Pro Deep Purple 256GB
Pametni uređaji
Apple watch Series 7 Midnight 45mm
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Oprostajna poruka i slika od evleaks

http://www.androidpolice.com/2014/0...to-x1-from-evleaks-my-retirement-gift-to-you/

nexus2cee_Bvl9QlKIAAAkRaq.png


Sta mislite hoce li biti tesko da se nabavi telefon opet kao Moto X ili ce sad od kako je Lenovo kupilo Motorolu biti lakse?

Jel neko ceka ovaj telefon?
 
Kaze mi drug iz Nju Dzersija da su mu u AT&T radnji rekli da ce biti worldwide, iako su trenutne naznake da ce biti Verizon ekskluziva.
 
ja cekam ovaj mob posto postoji sansa da je baza za nexus 6. mada i dalje mislim da nexus 6 nece ni biti.:(

inace ovako po slikama,retko ruzan mobilni iako se cini da ima stereo zvucnike napred.
 
Malo podseca na 7325.jpg

:d

Inace mislim da bi bilo bolje da N6 pravi LG.. taman su posle ne tako ubedljivog N4 napravili odlican N5 sa odlicnom kamerom, dizajnom i sad treba motorola da napravi neki ogavan nexus sa ko zna kakvom kamerom.
 
Poslednja izmena:
odlican N5 sa odlicnom kamerom, dizajnom

Power dugmetom koji se klati, kao i volume dugmici, mrtvi pikseli, los vibra motor, krckajuci zvuk itd itd. N4 je isto imao boljke...

Mislim da bi trebalo da pokusa Google sa Motorolom ili HTC-om, sto da ne i Samsungom... Taman dodje Nexus sa dobrom kamerom i SAmoledom :smoke:
 
^ pa nesto nisam video da se ljudi u N5 temi masovno zale na te probleme, u pocetku da ali u poslednje vreme nisam procitao tako nesto.

A sta mislis, ako bude zadrzana politika niskih cena da ce Moto verzija Nexusa biti vrh, bez problema? Kako da ne :d

N5 bar lici na nesto i ima dobru kameru, tesko da bi LG to upropastio sa N6, uredjaj samo moze da bude bolji. Sto se mene tice moze i Samsung da pravi, htc ne jer bi kamera bila jedva prosecna i to za 2013. godinu.
 
Poslednja izmena:
ma pusti ga, ljubomoran je
 
Hahahah dobar si Vojo :d

Pa taj pocetak me nervira sto je toliko sra*nja napravljeno. Jeste sredjeno je to, ali posle 6 meseci cini mi se ili ako ubodes primerak koji valja.
 
jeste, ubada se da valja, 99% ih je pokvareno i onda moraš da ubadaš ispravan. ili obrnuto možda...
inače volume dugme se ne mrda a power se klati koliko i na S3
 
Ne znam, kod mene se ne klati na S3, verovatno sam ub'o poslednju seriju :d
 
Djilke, opste je poznato da si teeski hejter... :p
 
Kod mene su se na S1 dugmici posle 10 flesovanja rasklimali nenormalno, pa su se zategli pa sada ponovo klepecu nanulama. Na n5 je za sada sve u redu.

Inace mi se ovaj dizajn x1+ ne svidja, izgleda kao razvaljen x.
 
Poslednja izmena:
Jes ruzan, a posebno ovi tranzistor zvucnici... Cekam ja motoX da padne cena :d
 
Ne znam zasto forsiraju taj dizajn (moto e i g lte), mislim da se nikom ne svidja.
 
kad izadje, nece imati konkurenciju. Inace prvi mob sa optickim zumom.
 
Ne razumem sta je toliko ruzno na ovom telefonu? meni izgleda kao 99% telefona.
 
Oblik skoljke,plus onaj logo pozadi.. Mada mozda uzivo bude duplo lepsi,nikada se ne zna
 
meni to sve isto :) jedni malo vise okruglijih od drugih, ali oglavnom sve je slicno. osim onih pravougainih
 
Mnogo je ruzan :) Ne znam kakav ce biti uzivo, ali ce valjda bar moci da se vidi kod nas za razliku od moto x...
 
Ovaj logo pozadi kao da su zigosali kravu.. :)
 
Bas izgleda nedovrseno.. I ne svidja mi se sto je ovaj alu sa strane ovako sljasteci. U odnosu na moto x mnogo losije izgleda, bar je to moje misljenje :)
 
a i ovo TK nisu baš lepo uklopili :d
 
Ahahah :D TK je lik kao evleaks

Samo sto nema logo nego doda u paintu :D
P.S. Pretpostavljam da se zezas, nego cisto da napisem da ne bi bilo zabune. :)
 
Poslednja izmena:
Znam, samo da ne bude posle ovo ono ahahaha Bolje bi izgledalo i ovo TK nego Verizon :d
 
Nazad
Vrh Dno