Šta je novo?

Tesla tablet H7

pa reklamiraj felerican primerak,pa ces biti zadovoljan

ja imam 785,a kod mene su na testu bili po 2 nedelje i l7 i h7 i nisu imali ni najmanju manu

da ja imam tako felerican primerak kao ti,pojeo bih dusu celoj prodavnici koja mi je to prodala....imas pravo na reklamaciju,s toga ostvari ga
 
Јел имам право на повраћај новца? Није пришло ни месец дана од куповине.
 
imao si pravo na povracaj novca ja mislim u prvih 15 dana,ne znam za sad

ti cak imas pravo da u prvih 15 dana vratis uredjaj bez obrazlozenja i trazis novac nazad
 
Zna li neko koja bi futrola sa tastaturom odgovarala ovom tabletu?
 
Da prijavim da se i meni pojavilo onaj "podeljeni ekran". Resetovao tablet i to se normalizovalo, ali se pojavila anomalija na jednoj strani ekrana. Jedan vertikalni red piksela ne pokazuje baš ono što bi trebalo. Resetovao par puta, menjao launcher-e, wallpaper-e i sl. i ništa nije pomoglo. Interesantno da u aplikaciji Sygic to nisam primetio. Izgleda je software-ski problem ili... ma ko će ga znati. Ugasio sam tablet (standby) i kada sam ga 20ak minuta kasnije upalio... anomalije nije bilo :). Na zalost, ali ovaj tablet nikome neću preporučiti što zbog jako loše baterije, što zbog nepouzdanosti.
 
Poslednja izmena:
Jel rade Here mape na ovom tabletu? Ima ga majka, skine aplikaciju, instalira, udje, ali onda samo vrti kada ode tamo na download maps i nista se ne desi.
 
Ne radi Here ni meni, ali zato radi iGo bez problema.
 
Jel rade Here mape na ovom tabletu? Ima ga majka, skine aplikaciju, instalira, udje, ali onda samo vrti kada ode tamo na download maps i nista se ne desi.

Dobro vece,

Zaista postoji problem sa 4.2 Androidom i HERE mapama na nasim tabletima. Mape uopste nece da krenu download kada sam testirao aplikaciju. Za sada nismo uspeli da pronadjemo efikasno resenje.
 
Nemoj vise da snimas filmove u atlet majici, brukas nas po svetu.
 
Да мало освежим тему :D
c04a50e8a1e2ad6d125f12830a1282d0.jpg

629f8b5c0899fe8458c1b71aaa477054.jpg

ad057bc07d85c06d77b3a506f02863e7.jpg

Десна страна екрана прешла на леву страну :D
 
Poslednja izmena:
Поздрав!

Желим да инсталирате на Тесла H7 андроид 4.4
Али ја не могу да надјем нигде KitKat ROM за H7
Помоћи да пронађете 4.4 до H7 молим!

Извињавам се због лошег језику - Ја користим QTranslate.
 
Mnogo sam razočaran ovim tabletom. Jeste mi odrađivao neke poslove i sam zaradio i otplatio sebe više puta, ali to bi odradio svaki tab.

Prvo je počeo fizički da se raspada iako je stalno u futroli kad nije kod kuće. Onaj okvir se ogulio, leđa su počela da se odvajaju, ulaz za punjač se "razvalio".
Svetlo probija u sva 4 ugla na tamnoj pozadini. Kod malo zahtevnijih igara krešuje.

I sve bih to nekako preživeo da ova i ovako jadna i mala baterija nije počela da popušta. Tablet u "sleep modu" dok se ne koristi, troši bateriju. Za noć ode do 30% baterije, iako je wifi isključen. Na početku je mogao i do 5 sati da radi, sada je to plafon 2 sata. Da li je to argument za reklamaciju?



PS. Video sam Tesla telefon koji je izašao, sviđa mi se kako izgleda, ali posle ovoga nema šanse da bih kupio.
 
mene samo interesuje kako je tablet uspeo da se raspadne
 
Мани се телефона, после овог смећа више ништа Теслино нећу купити.
 
mene samo interesuje kako je tablet uspeo da se raspadne

Nije se bukvalno raspao, ali je popustio, ima zazore. Za tab kupljen u oktobru, meni to nije normalno.
Koji mu je adut osim što je lep i ima napucanu rezuluciju, ali opet ne baš oštrinu boja kao neki tabovi i sa manje pixela?

Stvarno sam bio ponosan kad sam ga kupio i već tada je bila najava za windows tablet koji sam takođe planirao da kupim.
Kupio bih i windows tab i Tesla telefon, samo da se ovaj pokazao dobro. I TV sam hteo matorcima da uzmem. I opet su stavili male baterije. To mi je stvarno neverovatno.

Sledeći put ću dati dosta više novca za uređaj, ali ću znati šta sam platio. Ovi kompromisi tipa, pa jeftin je, ne može da bude preterano dobar su mi bullshit.

Radim u kompaniji koja se bavi prodajom proizvoda sa izuzetno visokim cenama, ali bar se zna da je to vrhunski kvalitet i da će da traje 100 godina. I uvek će ljudi to više da poštuju, pa čak i u ovoj siromašnoj Srbijici, nego ovaj loš kvalitet sa dobrom šminkom i lepom kutijom.


Gde je update za neki mlađi android? Bilo kakav update?
 
Poslednja izmena:
ne znam kakve proizvode prodajes, ali se gotovo svi proizvodi vec dug niz godina prave da traju 3 do 5 godina max

naravno, podrzavam te u tome sto si se razocarao u tablet zbog toga sto se desilo, ali je moguce da si dobio vec koristen primerak

sto se tice updatea, ja to ne znam, jedino ako ljudi iz ct imaju neki info
 
Nisam dobio korišćen primerak, bio je potpuno nov.

Nije ni ta kupovina bila potpuni fijasko, on je i dalje upotrebljiv, ima sigurno mnogo gorih uređaja od ovog.
Kada je u pitanju ova jeftina tehnika (televizori, tableti, telefoni) naravno da ne mogu trajati više od 5 godina, jer se eksploatišu svakodnevno, ljudi ih ne gase 15 sati dnevno. Svakako ih pregazi napredak softvera i hardvera i mnogo brže od toga.

Najveće razočarenje je to što sam baš želeo da kupim kvalitetan "domaći" proizvod i da se vežem za brend. Od toga nema ništa, nažalost.

Što se tiče update-a, evo tu je devojka iz CT, verovatno je ovo sve pročitala, ali se naravno ne javlja, jer nema ništa pametno da odgovori. Svakako, nije to njena krivica.
 
Poslednja izmena:
kupio u decembru 2014 posle mesec dana stradao dzek za punjenje u tabletu, reklamirao, dobio nov.
danas: ne radi jedan deo taca u desnoj strani po sredini kada tablet stoji vertikalno, kada se okrene horizontalno, radi normalno, vratio na fabricko podesavanje nista nisam dobio.
 
H7 posandrcao nacisto
Reklamiran
Zamenjen za nov uredjaj, kutija u celofanu, sve novo
Otvoren, probam da ga upalim, ono baterija potpuno prazna. Nece ni da cuje. Wierd. Ok, stavim ga na punjac, upali se ekran i pojavi se intel logo kad imam sta da vidim. Pega ogromna na sred ekrana, probija svetlo. Takodje i po nekim delovima ivica.
Udjem u sistem, kad imam sta da vidim. Touch ludi sam od sebe i uopste ne radi na nekim delovima ekrana.
Bruka i sramota!

Sad se postavlja samo jedno pitanje: da li opet da ga menjam, ili da odem kod babe u stan na 10. sprat i zavrljacim ga na ulicu. To je kevin tablet, a ona realno takvo go**o ne zasluzuje.
 
trazis pare nazad, ili nesto u vrednosti tableta
sramota je da se bilo koji uredjaj ponasa tako
 
Danas se javlja lik iz servisa u vezi ovoga sto su mi dali novi koji nije radio, kaze ovaj uredjaj je otvaran :p
Uredjaj cija kutija je bila u foliji kada je dobijen i koji vec pri prvom paljenju nije radio kako treba. Koji su to amateri. Cenim da su mi kao nov uvalili neki refurbished koji nije ni bio sredjen kako treba. Rekli su da ce uraditi zamenu za bilo koji drugi model u toj vrednosti ili ce vratiti novac. Ne pada mi na pamet da vise kupujem jeftine tablete. Za iPad bar znam za sta sam dao pare, a ovo je boze me sacuvaj.
 
Danas se javlja lik iz servisa u vezi ovoga sto su mi dali novi koji nije radio, kaze ovaj uredjaj je otvaran :p
Uredjaj cija kutija je bila u foliji kada je dobijen i koji vec pri prvom paljenju nije radio kako treba. Koji su to amateri. Cenim da su mi kao nov uvalili neki refurbished koji nije ni bio sredjen kako treba. Rekli su da ce uraditi zamenu za bilo koji drugi model u toj vrednosti ili ce vratiti novac. Ne pada mi na pamet da vise kupujem jeftine tablete. Za iPad bar znam za sta sam dao pare, a ovo je boze me sacuvaj.

Sada tek vidim da si ti pisao i za L7 i za H7. Pa dobro, rekli ti lepo ljudi da ces dobiti nazad novac ili zamenu u toj vrednosti.

Nesto se mnogo kvare ti tableti kod tebe. Koja je uopste verovatnoca da se pokvare dva tableta u isto vreme? Mislim da ih imam u porodici makar 5-6 raznih marki, pa izmedju ostalih i Teslu, i nijednom nista ne fali vec duze vreme, a i deca se igraju sa njima.
 
Ni ovima skoro nista nije falilo godinu dana, ali...
Samo manje vise sad to. Ono sto me je razbesnelo je sto su mi oba sa servisa vratili falicne. Pogotovo ovaj H7 koji je zamenjen za potpuno nov neotvoren.
 
Nazad
Vrh Dno