Šta je novo?

Sony Xperia Z3

Koliko sam spazio walkman bleji na z3+ koji je danas predstavljen..
 
Bice i on sutnut cim se pojavi u prodaji Z3 Plus :)
 
Evo malo baterije sa Moonbrakers 2.1 romom
989da613c0b58f8ce57378db557d64e2.jpg
e1c4e10cc1acb3f9be2ca75e14049718.jpg
e98b24b31def30ef321c261da18924c2.jpg

Mada mislim da drzi za nijansu slabije nego stock ili tripujem. :)
 
(ne)ocekivano..

[YOUTUBE]NmC7toYZukE[/YOUTUBE]
 
Ljudi da li postoji mogucnost da se otkljuca telefon a da se ne izgubi garancija? I koliko to kosta kod nas? Negde sam procitao da ne moze da se otkljuca, jel to tacno?
 
Evo malo baterije sa Moonbrakers 2.1 romom

evo ti moje na z3c, znaci ide ovo lagano preko 10h sota, ovo je na 33%.

Screenshot_2015-05-28-11-58-01.png Screenshot_2015-05-28-11-58-12.png Screenshot_2015-05-28-11-58-19.png

Mozete li vi na 4.4.4 kitkatu da pravite foldere, znaci ne mogu niti na desktopu niti u app, samo u file comanderu, al to znamo da nije to. :trust:
 
Dobre autonomije...meni bude oko 5h SOT-a..skinem ga sa punjaca ujutru u 5.30, a punim ga uvece 23h.
 
Moj izgura 8 i po sati SOT uz "normalno" korišćenje, mobilni internet je non stop uključen.
 
evo ti moje na z3c, znaci ide ovo lagano preko 10h sota, ovo je na 33%.

Pogledajte prilog 171182 Pogledajte prilog 171183 Pogledajte prilog 171184

Mozete li vi na 4.4.4 kitkatu da pravite foldere, znaci ne mogu niti na desktopu niti u app, samo u file comanderu, al to znamo da nije to. :trust:
Nema sanse da sa tih 33% izvuces vise od sat ipo jos sot...osim ako si skroz smanjio svetlinu ekrana.
Meni do 50% izvuce oko 4h sot i onda sa ostalih 50 jos max dva ipo sata.
 
Pozdrav svima :)
Zanima me vase misljenje,da li vredi dati tih 70-100 evra (ako ne gresim) vise za Z3 ili uzeti Z2? Hvala unapred.
 
Iskreno,70 e pa i ajde ali 100 e se ne isplati dati vise za Z3.
 
Nema sanse da sa tih 33% izvuces vise od sat ipo jos sot...osim ako si skroz smanjio svetlinu ekrana.
Meni do 50% izvuce oko 4h sot i onda sa ostalih 50 jos max dva ipo sata.

Mekano druze.. Ne ispustam telefon iz ruku, evo i sad kucam preko njega. Izvlacim sat sota na 10 % baterije odprilike. Osvetljaj mi je na pola automatik, sto bi coravio. bilo mi je danas 8.5 h na 24%, pa sam morao na punjac jer sam izasao nekim poslom. ono sto mu jede bateriju najvise je antutu test , i neke zahtevnije igre, kad bi to forsirao onda ne verujem da bi moglo preko 7h..
 
Ne znam sta bih rekao, upao ti neki vanserijski primerak baterije...pogotovo sto kazes da sve postizes sa 50% brightnessom!
 
Meni magnetni poceo da baguje, ostavim telefon vratim se posle 2 sata ono napunio 10% pise do kraja punjenja 10 sati, pa ga nakacim opet i nastavi normalno [emoji21]
Jedva cekam z*c sa otvorenim ulazom za punjenje
 
Poslednja izmena:
ja jurim neki magnetni kabl, razmisljam da uzmem onaj sa led diodom, cisto zato sto mi se cini kvalitetnijim nista drugo. Pinovi moraju da nalezu dobro, zato ti nije punio kako valja..
 
Pa nema covek tel od juce pa da ne zna kad dobro stoje pinovi bre.
Nego mene interesuje ako imam rutovani 4.4.4 sta se desava ako uradim update na 5.0.2 iz update centra?!...predpostavljam da se rut gubi al ipak da pitam
Takodje sam od onih kojima je open tupe usb jedini nedostatak na trenutnoj z3 liniji.
 
Хоћу да кажем да је јако лошег квалитета баш овај са лед диодом што хоћеш да узмеш имам га и ја, вратио сам се на док због овога.
 
ja imam jedan da LED-om i on je dobar. verovatno ne postoji samo jedan model :)
 
Могуће, овај је био два долара на ебају, реци ми да ли ти багује лед, трепери плаво, црвено наизменично?
 
E da, taj mu momenat ne radi očekivano, stalno je zelen :)
 
Kod mene je taj sa lampicom isto punio kilavo a platio ga nekih 15$ koliko se sećam. Poklonio sam ga posle jer mi je dock bio i vise nego dovoljan.
 
Zato ja preferiram orginalne delove (mislim na kablove punjace i sl).
 
Могуће, овај је био два долара на ебају, реци ми да ли ти багује лед, трепери плаво, црвено наизменично?
И треба да трепери ако се то дешава при крају пуњења батерије. Нису могли у тако јефтинију робу да стрпају неки лепши механизам промене светла па је то сасвим разумљиво.
 
Ljudi jel zna neko koliko kostaju Noise cancelling slusalice koje su se dobijale uz Z2?
 
Oko 35 evra su,mada ima boljih slusalica za te pare verovatno.
Imaju jedne mnogo dobre Beyerdinamic za te pare.
 
Ne verujem ta su te BD (dtx41?) bolje od tih sony a nemaju ni NC funkciju (kome treba ista).

Za male pare narucite xiaomi P2 ili P3 i to je to, zvuk u rangu klase od 40-70e. Ni one nemaju NC ali kao da je to nesto previse bitno kod in ear slusalica koje svejedno dobro izoluju. Te stock sony sluske treba shvatiti pre svega kao jedne od najboljih koje idu uz telefon (verovatno su i dalje najbolje) + NC, to je za svaku pohvalu ali nisu nista spektakularno.
 
Poslednja izmena:
Jel istina da je otkljucavanje Z3 60e?? :-o Moj je zakljucan na Telenor, i raspitivao sam se za otkljucavanje zbog rutovanja, i kad sam cuo nije mi bilo dobro...
 
Nazad
Vrh Dno