Šta je novo?

Tesla tablet L7

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Juce se pojavio u prodaji po ceni od 9000 din

tesla2.jpg

Vise o njemu mozete procitati ovde http://www.tesla.info/blog/product/tesla-tablet-l7/

Bitno je napomenuti da ima 2gb rama,sto je jako retko cak i za skuplje tablete.

Danas idem da ga pozajmim na probu,pa ce biti neki snimci i komentari u toku nedelje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Za tu cenu i taj hardver (pod uslovom da je sve uklopljeno kako treba) ovo je odličan izbor!

Bilo bi extra da ima i GPS, ali ok, po ovoj ceni i ne mora da ima baš sve :)
 
Meni stiže uskoro na test, čisto da znate da je u planu.
 
bio sam u comtradeu po tablet na probu
bice snimci danas

na prvi pogled deluje odlicno i brzo radi
1024x600 rezolucija se stvarno ne primeti na malom ekranu od 7 inca

inace h7 model izlazi u sredu i kostace izmedju 9 i 13 k dinara
receno mi je da ce biti jaci od ovog,da ce vrv imati i vise rama
 
Poslednja izmena:
Ekran stvarno dobar, uglovi gledanja odlicni, sam rad je dosta fluidan i samo sam brzinski odradio antutu gde je bio u nivou nexus 7 2012 (ipak malo sporiji) i malo losiji od kineske kopje note 3 - quadcore MTK
 
snimio sam par klipova,okacicu ih kad dodjem kuci kasnije
 
Čisto informativno me zanima, u kakvom si ti odnosu sa Comtrade-om pa ti daju tablet na test. Jel radiš za neki od naših medija? :)
 
nisam u odnosu XD
ne mogu da budem zaposlen,jer sam student i nemam kvalifikacije

jedan dan sam sedeo napolju sa drugom i predlozio mi je da ih pitam da mi daju tablet na test,posto nemam sta da izgubim

i to sam uradio

kontaktirao sam ih preko tvitera,trazili su mi kontakt telefon i pozvali danas u comtrade i dali mi tablet na par dana :D
 
Mislio sam na to, ne da li radiš za njih :)
 
mislio sam da ne radim za neki od medija :)
ne radim nigde doduse,mada bih voleo
 
Pozdrav svina, nov sam na forumu pa je ovo moj prvi post ovde. :) Imam Tesla tablet 7.85 i mogu reci da je odlican, super me sluzi da kucnem u drvo. ;) Nego i mene zanima kako su ti ustupili tablet na test, kakva je rpocedura? Moras li im poslati svoj YT account da se uvere da ih reklamiras, nije mi bas jasna ta procedura?
 
nije ni meni jasna procedura

pitao sam ih za tablet,ali nisam ocekivao da ce pristati

rekli su da to sto ne radim klipove sa profesionalnom opremom i ne ulickavam nista ima tezinu,jer onda realno predstavlja kakav je uredjaj
 
Da, to je onda odlicno. :) Opet tablet nije mala stvar da ti neko da na test tek tako, pitam posto i ja razmisljam da napravim YT kanal sa testovima igara, raznim unboxing videima, testovima raznih tehnoloskih stvari itd. :)
 
bice danas klip kako pusta strimove preko twitch tv i neku internet televiziju
bice kasnije benchmarksi isto kao i za proslog teslu

za sad nagovestavam da daje bolje rezultate nego asus memo pad hd7,koji je bio best buy prosle god a i kosta skoro duplo skuplje :D
 
Instalirao sam Apex, postavio da mi desktop bude uvek u portret modu i on ga automatski flipuje za 180 stepeni. Isto se desilo i sa igrom, jednom jedinom koju sam probao, i ona se isto zaokrenula za 180 stepeni.
 
Probotzor, hvala na detaljnim reportovima, pomogao si mi oko odluke da kupim l7 :D
 
Par igara koje igram ne mogu da instaliram jer kao nisu kompatibilne sa ovim uredjajem. Evo prva igra koju igram godinama u nazad na raznim telefonima i tabletima.
Blood Brothers

PS. probao sam sa tunnel bear i ne pomaze.
 
GLTools ima neku fake opciju I tablet misli da imas adekvantan hardver.
 
nadam se da ce dobiti i h7 na probu kad zavrsim klipove za ovaj :D
za sad sam napravio jos i klip gde testiram neke emulatore,bice uploadovan kasnije

od android igara sam trenutno probao real racing 3 i radi odlicno,ali jos nisam probao nista drugo,posto nisam imao vremena,ali bice klip i za to sutra ujutru verovatno
 
Ako hoces na neku drugu drzavu da promenis koristi VPN One Click, ta mi super radi.
 
Nazad
Vrh Dno