Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa iskreno, nema razlike. Napisao sam jasno sta mi treba i ne vidim zasto treba da elaboriram zasto mi to treba...
Ako sam na ovakvom forumu, racunam da je jasno da nisam *****, pa da ne znam za update preko Playstorea.

Preko "onih" sajtova ima samo verzije 1.0.xx, nema 1.1.xx
Nisam rekao da ima razlike, BTW trazi sam kad si nadobudan.
Ko ti rekao da elaboriras napises imam BB treba mi zbog toga .apk i cao sve jasno kao dan onda nebi ja ni pitao za update i paly store, jel kapirat to?
 
Poslednja izmena:
E,ljudi,je l neko zna sta mi je potrebno za prenos zarade,tj. da mi plata leze u telenor? Trenutno sam u intesi...
 
E,ljudi,je l neko zna sta mi je potrebno za prenos zarade,tj. da mi plata leze u telenor? Trenutno sam u intesi...



Samo das u svojoj firmi u racunovodstvu svoj br racuna u TB.

Gasis racun u Intezi? :D

Naravno to vazi ako nemas nekih dugovanja u intezi, nekih kredita, minusa...obustava itd.
 
Poslednja izmena:
Telenor Banka

Znaci ne mora nista iz banke da se daje knjigovodji? Pa verovatno cu ugasiti tekuci,a ne znam sta da radim sa internet karticom...kakvo je stanje za internet placanje sa ovom master debitnom iz telenora? Zna li neko?


Nemam nista od toga...cist sam k'o suza... :D
 
Poslednja izmena:
Sve funkcionise super i paypal i podizanje/uplate na bankomatu i opsta placanja sve sve...Pa ne vidim sta bi jos trebalo da ti leze plata u tb sem tvog licnog racuna.
Ako radis u Srbiji i firma je u Srbiji onda je dovoljan br racuna, a za one sifre placanja to racunovodstvo treba da zna sta i kako je poreska uprava odredila, to nije tvoja briga.
Samo br racuna i cekas uplatu ;)
 
Poslednja izmena:
Telenor Banka

Pa koliko se secam morao sam da uzimam neke papire iz intese i da ih nosim knjigovodji kad sam prelazio u intesu...mnogo mi se svidja ova telenor... :)

Ok,hvala na odgovoru...
 
Poslednja izmena:
@djpgiovany

Bez uvrede, ali zar ti nije bilo lakse da pitas/pozoves/posaljes mail sa pitanjem racunovodstvu u firmi? Kakav god odgovor dobio na forumu, jedini merodavan ce biti ono sto ti u firmi kazu.

Napr, mozda interna procedura firme trazi potvrdu od banke da ti stvarno imas taj i taj racun u toj i toj banci - ili nesto slicno, a sto mi sa foruma ne mozemo znati.

Pozdrav
 
Telenor Banka

Pa hocu,naravno... Nego ovde pitam cisto informativno,mozda je neko sa foruma vec uradio ovo sto ja zelim,preneo zaradu u novopecenu banku...dakle pitao sam cisto informativno tako da nemam razloga da se uvredim ili bilo sta drugo... :)
 
Poslednja izmena:
Svakako je rafiki u pravu, ko ce znati sta u tvojoj firmi zahtevaju :D krvna grupa, potvrda, licna karta , pasos :D salim se

Svakako racunovodstvo treba tu informaciji da ti da, svaka firma ima neka svoja interna pravila/procedure.
 
Poslednja izmena:
Ma nije to neka velika firma u pitanju,vec kafic koji nema racunovodstvo vec koriste usluge knjigovodstva... :) u svakom slucaju raspitacu se i kod vlasnika kafica gde radim i kod telenor banke kad me pozovu,jer sam tek sinoc podneo zahtev za otvaranje racuna kod njih.
 
U web aplikaciji>katalog proizvoda, treba izabrati iznos, izračunaj i onda daje opciju "prijavi se za ovaj proizvod".

Nigde ne vidim kalkulator pre prijave na uslugu?

Aktivacija ovih računa za štednju se ne naplaćuje? Mogu da aktiviram, pa ako se nekad odlučim da koristim...?
 
Ima nekoliko prozora sa ponudama u tom meniju, štedni računi, dinarska, devizna štednja, progresiv paket. Nisam aktivarao, tako da ne znam da li se plaća, došao do poslednjeg koraka i cancelovao. Mora se uneti iznos, onda će se pojaviti izračunaj, ako se dobro sećam. Prvo klik na prijavi se za ovaj proizvod, onda se ukuca iznos.
Možda je pametno prvo staviti nešto sitno za probu.
I ja sam na starter paketu.
 
Poslednja izmena:
Ma radi sve, u katalogu proizvoda..

Aktivira se, nebitan je iznos. Samo sluzi da se "potpise ugovor" koji stoji potom u moja banka>dokumenta, ko hoce da procita.

Kada se aktivira, otvara se novi "stedni racun" sa svojim brojem racuna. Novac se prebacuje preko opcije interni prenos, koji se nalazi tamo u moji racuni stavci.

Kako sam ukapirao iz teme, kamata se pripisuje jednom mesecno, ali ce dnevno da se radi "presek"

Ne naplacuje se.
 
Što je najgore, napisali su nešto, ali ja iz toga što su napisali nisam uspeo da shvatim šta je pisac hteo da kaže...



Kakvo sad oročenje? Kako se kamatna stopa "izračunava", a napisali su da je "fiksna". Ili su mislili da kažu da se iznos izračunava?!
Izracunava se efektivna kamatna stopa, nominalna je fiksna.
 
Prema kalkulatoru, ako se stavi 1000 EUR, nakon godinu dana može da se podigne 1000.40 EUR? Slažem se da im je ovaj kalkulator prilično zbunjujuć. :)


Novac se u svakom trenutku može prebaciti na račun i podići na bankomatu? Nije zarobljen na godinu dana?
 
Ne mogu da editujem prethodni post. Pričao sam sa operaterom Telenor Banke. Sve mi je sada jasno. :)
 
Izašlo novo ažuriranje.
U delu "Obrasci i Primaoci" dodat IKOM,SBB,Telekom Srbija i Vip.
 
OT malo: Telenor je izgleda uveo mogucnost placanja Telenor racuna platnim karticama.

Mene cudi da nisu, mozda su i jedini operater ciji korisnici bi to ponekad i koristili. Da li je neko probao, i da li ide placanje preko TB gateway-a ili nesto drugo koriste?
 
Mislis na ovo preko e-racuna? To ce da nam isprica neko ko je prijavljen na isti, video sam da reklamiraju da to moze, ovako online da ima za sve nisam video :S:
 
Poslednja izmena:
Da, da, jasno je to nego sam mislio na to da nema svako mogucnost da plati tako vec samo onaj koji je prijavljen za eracun. Ili bar ja ne nalazim gde moze da se plati :)
 
Jutros u 10:30 propusten poziv 0639005 , sa vidim da je to telenor banka ,hm.
 
U samom mailu gde je račun ima opcija za plaćanje karticom. Nema nikakve provizije. Prvi put sam video za septembarski račun. Ide preko Intese. Uplata je proknjižena pod datumom kad sam platio.
tel racun.jpg
 
Na ovaj način mogu da plate svi, bez obzira da li imaju račun u TB (sa aktuvnom klik opcijom) ili ne. Banke često uzimaju proviziju za ebank plaćanje, ovime se to izbegava.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno