Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala! Da, let je bio iz Temišvara, a EUR sam ja birao da vidim koliko je to zaista para :D
 
Hmmm, VDSL, Telenor net, VIP net... svaka 2., 3. i 5. operacija samo vrti i prijavi da se proveri net??
Jos neko?

+opet cesto izbaci ono "Ne moze se uraditi interni transfer izmedju racuna razlicith vlasnika" (ili kako vec) kada se prebacuje izmedju stednog i tekuceg....

WTF, men!:)
 
Poslednja izmena:
Da, takođe, na kraju izbaci wrong OTP. Nalošija verzija aplikacije od kada postoji.
Edit: Uspeo sam nekako da se ulogujem u mcash, pritisnuo back dok se učitavala stranica za unos pina, evo kako to izgleda:
2f04f2bdce441e008d5ebe4e6d39525b.jpg
 
Poslednja izmena:
Hmmm, VDSL, Telenor net, VIP net... svaka 2., 3. i 5. operacija samo vrti i prijavi da se proveri net??
Jos neko?

+opet cesto izbaci ono "Ne moze se uraditi interni transfer izmedju racuna razlicith vlasnika" (ili kako vec) kada se prebacuje izmedju stednog i tekuceg....

WTF, men!:)

Prijavi ovima u TB...
 
Probao vec 2x, traze da im se javim kada se to desi, a to ne mogu.. kada se desi, moram da izadjem iz appa da bi zvao sa broja koji je vezan za racun :D A kada izadjem iz appa i zovem, moram opet login :)

A valjda pantam cita i javice im da se vise ljudi zali.
 
Probao vec 2x, traze da im se javim kada se to desi, a to ne mogu.. kada se desi, moram da izadjem iz appa da bi zvao sa broja koji je vezan za racun :D A kada izadjem iz appa i zovem, moram opet login :)

A valjda pantam cita i javice im da se vise ljudi zali.

Kakve veze ima što si se izlogovao?
Ja sam im normalno prijavio kad mi se to desilo.Rekao vreme i to je to.
 
Trazili mi da zovem opet kada se opet javi problem oba puta ;) Nije im bilo dovoljno vreme.
 
Provlacite karticu od danas... [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
imam jedno pitanje:
naime, odskora sam na telenor progressive
juče uplatio na mozzartovom sajtu 1 000 din kao kredit da imam da se kladim na ligu šampiona, kad ono ni do sad nije proknjiženo, i dalje balans 0 din, na tlenorovom sajtu piše da je na čekanju. šta mi je činiti? call centar operater kaže da može potrajati par dana i da ne zavisi od njih. ???
 
Ja sam juce uplacivao i uplata na mozzart sajtu ide odmah....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
stvarno ne znam do čega je. na mobilnom mi uredno stigla poruka da je obavljena transakcija a ovamo balans 0...nemam blage>.???možda??? ima veze što sam prvi put promašio 3d secure lozinku pa išao nazad i opet ukucao, ali iz drugog puta je obavljeno a kao da nije. ne znam kome da se žalim, nije neka para a opet ispadoh ******
 
Jel si dobio mejl od mozzarta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pre sam uplaćivo preko burazerove rajfauzen i uvek prolazilo u sekundi i stizao mejl sada ništa...
 
Negde je problem. Ja sam sinoc uplatio i kao pre sve u sekundi. Mejl mora da stigne i od mozzarta
67f82d6b085af6cce9260b2c39e10986.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
evo šta mi je podrška odgovorila, naravno botovski odgovor...
 

Prilozi

  • 000030.jpg
    000030.jpg
    247.6 KB · Pregleda: 149
A kako si ti uplatio e bank ili karticom ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji neki nacin da sa TB prebacim evre na Intesin racun u mom vlasnistvu, ali bez konverzije u dinare, odnosno bez gubitaka?
 
Након колико дана се средства за отказане трансакције платним картицама на Интернету ослобађају и враћају на рачун?
 
Jednom sam čekao nekih 15 dana, drugi put 8 ili 9.
 
Jel postoji neki nacin da sa TB prebacim evre na Intesin racun u mom vlasnistvu, ali bez konverzije u dinare, odnosno bez gubitaka?
Na žalost - ne, jer platni promet prepoznaje samo dinare. Jedino pesaka da podignes TB evre i uplatis u BI ekspozituri. Za to nema nikakve provizije.
 
Koliko dana se čeka kartica (kućna adresa)?
 
Jel postoji neki nacin da sa TB prebacim evre na Intesin racun u mom vlasnistvu, ali bez konverzije u dinare, odnosno bez gubitaka?
Naravno da postoji. Daš devizni nalog za plaćanje u Srbiji sa brojem računa u drugoj banci i to je to.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Naravno da postoji. Daš devizni nalog za plaćanje u Srbiji sa brojem računa u drugoj banci i to je to.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ne može građanin Srbije drugom građaninu Srbije plaćati u stranoj valuti.
Postoje mislim određeni izuzeci, ali to je ukoliko postoji ugovor sa stranim licem koje je u Srbiji, da se tom licu onda plaća u stranoj valuti (tako je bio neki izuzetak).
 
Sam sebi čovek hoće da prebaci. Tu nema ograničenja.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno