Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kupovao od njih devize.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
I danas važi da su kupovni i prodajni isti: 123,379 din/EUR.

Isto važi (promenjeno je u odnosu na juče) kurs 123,379 din/EUR kada se kupuju EUR za devizni štedni račun.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je danas 123.85 i 122.85 bez obzira na racun :)
 
Поправљено.:)
 
Kod mene ostalo 123.85
Nesto su sjeb@li i sad ne popravljaju kod mene ili ne umeju da poprave.


Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Kako mislis 'ostalo', kads je 123.85 gornji kurs po kojem danas prodaju?:)
123.36 je srednji:)
 
Cekaj jel ja tebe dobro razumem, da tebi racunaju srednji kurs kad hoces da kupis € od njih?


Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
No shit, Sherlock? :D
Gde si ti bio za vikend?
 
Sa tobom nema normalne komunikacije.
Aj zbogom.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
E dosta vise sa ovim kursevima glava me boli a verujem i ostale koliko su kome i koji kurs racunali :D uzivajte u kojim god kursevima

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Covek je pricao jedno za vikend, jos postavio screenshot, a sada skroz drugo :D Ne ume da se sporazume sa sobom :)
 
Jel ti dobijas neku nagradu kad lazes ili ti to uz karakter?
Isto sam i tada a i sada pisao.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Evo ovo daj da vidimo.
9f84ae211615d37b157b48db2bae817f.jpg

Kod mene ostalo 123.85
Nesto su sjeb@li i sad ne popravljaju kod mene ili ne umeju da poprave.
Hoces jos?

Ajde odluci se sta zelis reci :)
 
Pa to je to, gornji kurs, samo nije isti dan pa je razlika u 50 para.
Jel ti imas neki problem "prijatelju"?
Sj batali te tvoje fore, nemoj da off-ujes, zivota ti.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Ja se ne raspravljam, ocito ne zna sta pise.
Ja samo kazem sta znaci taj SS kojeg je navodio.
Zato sam i rekao da batali te fore.


Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Kurs sa prvog posta (srednji) je bas onaj sto je na njegovom SS-u (dakle dobijao je po srednjem za vikend). Juce je bio kurs slican 123.36, dakle 50 para ispod njegovog SSa, znaci juce bi placao 50 para :)

Pitanje je samo da ne ume da prizna da je pogresio ili je nesto lakse u pitanju :)
 
Za vikend su korisnici TB u aplikaciji evre kupovali po srednjem kursu a prodavali po nižem kursu ako se u aplikaciji izabere štedni račun. Kada se, kako je to sasvim uobičajeno izabere tekući račun, za vikend su se evri i kupovali i prodavali po srednjem kursu (123,379 din/EUR).

Juče prepodne je to "popravljeno" i devize se sad kupuju od TB po višem a prodaju TB po nižem kursu.

Danas je to 122,70 i 123,70.


Svi su u ovoj priči o kursu bili u pravu, sa nijansama pogrešnog.
 
Da li je neko napisao ovde da se podizanje novca ne naplacuje na nekim bankomatima u inostranstvu ili sam to lose zapamtio (posto tada nisam obratio paznju, a sada ne mogu da nadjem)?
 
Telenor banka je nesto najbolje sto se pojavilo u Srbiji poslednjih godina, jedino sto im zameram je ekstremno udaranje po usima kada se dize novac sa kreditne kartice, pa cak i sa njihovih bankomata, jednom sam podigao novac trebalo mi je jer nemaju svi za kartice terminale i kada sam video koliko su me cepili prvo sam mislio da je greska, cak ih i zvao i kao ne ne to je to. Ne svidja mi se taj pilacarski potez i nadam se da se nece iskvariti jos da se to prelije na obicne kartice nase...
 
Poslednja izmena:
Svi uzimaju ℅ kad skidas sa bankomata a sa kreditne kartice.
Od Intese, preko Raiffeisen, pa sve do Pireus i ostalih, tako da TB nije nista drugacija/gora po tom pitanju od ostalih banaka u Srbiji.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Svi uzimaju ℅ kad skidas sa bankomata a sa kreditne kartice.
Od Intese, preko Raiffeisen, pa sve do Pireus i ostalih, tako da TB nije nista drugacija/gora po tom pitanju od ostalih banaka u Srbiji.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk

Svestan sam da to rade sve banke i to nije problem, ne znam da li TB naplacuje vise ili manje od njih.. Meni se cini vise
 
Poslednja izmena:
Mislim da kod RF banke na 1000 din uzimaju 200 din proviziju.
Dakle 20%.
Ne znam koliko su tebi uzeli

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima minimum po 100/200/300 kako koja banka - kod TB je 400/600.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno