Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja placam edb, infostan i naravno telenor bez problema koristeci racun na klik.
 
Moze li neko da mi odgovori na par pitanja. Hteo bih da otvorim racun preko Telenor banke. Otprilike uzeo bih ovaj Starter paket. Ako sam dobro razumeo, ako placam pare nekome ko ima racun u Telenro banci, ne placam nikakvu nadoknadu? Ako placam na neki racun u drugoj banci, onda placam 25 RSD. Sad ne znam jel to sve od troskova, ili ima jos nesto? I koliko drugi placaju, ako nisu u Telenor banci kada mi salju pare na moj racun? Drugo nije mi jasno kada podizem pare, da li i koliko placam to podizanje? Jel to ovo sto pise da se placa 50 RSD ako podizem na drugim bankomatima, odnosno besplatno ako podizem sa njihovog bankomata ili u centrali? Karticu vidim da placam jednolratno 500 RSD, odrzavanja racuna u Starter paketu koliko vidim nema. Ima li jos neka skrivena fora koju su precutali? I ne razumem ovo o cemu pisete sada da ne mogu da se podignu sve pare sa racuna? Ako imam recimo 1000 RSD na racunu, da li mogu da podignem 1000 RSD ili ne i koliko mogu ako ne sve?
 
Sve je tako kao sto si rekao i kao sto pise na sajtu, nema skrivenih troskova

PS: alfaunits je milijarder ne slusaj njega za njega vaze "vece" tarife :d
 
Za nekog prosecnog korisnika, super je banka, iako bi mogli da ubrzaju ubacivanje bankomata, a i wp aplikacija ne bi skodila. Najveci problem je sto zivis u srbiji gde za dosta stvari, najvise u drzavnim sluzbama, elektronsko placanje ne postoji.
Vadio sam licnu pre neki dan, dosao je neki tip sa racunom koji je platio elektronski, salterusa ga gledala ko vanzemaljca, u fazonu "a gde je pecat? " :)
Tako da ako ti zatreba nesto overeno na papiru, a onda je vec malo zeznuto, pogotovo ako nisi iz bg-a, ne znam da li salju u tom slucaju na adresu.
 
Ovo sto sam pisao vazi za evre/devize, dinare drzim samo za pijacu koliko moram, ostalo vec sve ide preko banke :)
 
Pre nekoliko dana mi se desila jako čudna situacija sa bankomatom. Hteo sam da deponujem neki keš, ubacio karticu, ispratio sve korake, ukucao pin, uplata, izaberi valutu, RSD..., otvaraju se vratanca, ja krećem da stavim novac i u tom trenutku se vratanca zatvaraju dok je meni ruka unutra. Refleksno sam povukao ruku i izbegao giljotinu. :) U sledećem pokušaju sve ok, sačekao me je da ubacim novac.
Bio je kolega sa posla sa mnom da vidi kako to radi, pa da i on otvori račun, kada je video šta se desilo, odustao je.
 
El u planu mozda da Telenor pusti i Visa Debitne kartice za korisnike? ili im je to trosak vise??
 
Vezano za ovo pitanje: sve banke smanjuju ponudu kartica :( Tesko da ce TB povecati (iako je na bare minimum :D)
 
Pa neka smanje ali Visa i MC je must have, neka se Dine rese ;)
Bas BZV eto a hteo sam samo TB da koristim, al eto od 30banaka moras da budes klient u bar dve ;)
 
Ja sam srecan kad je samo u dve potrebno :D
Pa neke banke su MC izbacile iz ponude, neke Visu, neke su samo izbacile broj VIsa/MC kartica (bilo je recimo 7 razlicith Visa, sada 2). AIK npr. je izbacio nekoliko Visa/MC kartica, iako imaju obe i dalje u ponudi u sve 4 varijante (debit/credit, MC/Visa).
 
PayPal primanje?
 
Telenor Banka

Ja dobio email pre neki dan od paypal-a da mogu da primam sredstva na nalog...

Edit: evo ga mail
 

Prilozi

  • ImageUploadedByTapatalk1432669044.809979.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1432669044.809979.jpg
    107 KB · Pregleda: 172
Poslednja izmena:
zna li neko koji je minimalni iznos koji može da se uplati na račun na bankomatu?
 
Cini mi se da prima 20+, tako je pomenuo neko na pocetku.
Samo sto pravi problem, jer su od 20 prilicno lose novcanice.
 
Prima samo od 50 pa naviše...
 
Ја сам без проблема убацивао и од 10, тако да је одговор на питање, прима све новчанице - што је и логично.
 
Ја сам без проблема убацивао и од 10, тако да је одговор на питање, прима све новчанице - што је и логично.

Jel si siguran da ih je registrovao a ne samo progutao u finalnom balansu? :d
 
Jel si siguran da ih je registrovao a ne samo progutao u finalnom balansu? :d

Lepo na sajtu piše da prima od 50 pa na više,a kako je njemu primilo 10 dinara to samo on zna.
A i ja sam već jednom postavio tačno šta piše na sajtu,ali niko ne čita.
 
Сад гледам промене (Atm cash in) и стварно видим да су трансакције заокружене на 50 и 100 дин.. Ладно је прогутао не могу да верујем.
 
Ako prima i od 10din / koliko onda taj bankomat ima kaseta za novac?! 8 ili vise? :D


Neko ovde iznosi izmisljotine -_- Ja nisam probao po dinar ali moze, izmedju mehanizma treba ubaciti sto vise kovanica po 5 ili 10 din nije zvanicno ali moze ;)



Salim se...nemojte kvariti bankomat.
 
Poslednja izmena:
Mnoge nezvanicne stvari rade u bankama, iako je to zadnje mesto gde vas to ne bi smelo ne zabrinuti.
Pisao sam cesto za Intesu pogotovu da ima poneka stvar koja je kontra zvanicnoj informaciji. (nije kriva Intesa samo, ali je najzastupljenija, i najmanje me kosta, pa nju najvise koristim)

E, sad, sta je gore? Da prihvata desetke a kaze da nece, ili da GUTA desetke a kaze da nece? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno