Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kome treba - postavljen je bankomat i u Borci u Telenor poslovnici. Mislim da je prvi na toj strani BG-a.
 
Podigao sam na bankomatu 70000 dinara a imao sam 150000 na racunu.Posle 2 sata sam vratio 70000 na banomatu i uvece mi je stanje na racunu bilo 148600 dinara.Zar je moguce da su naplatili proviziju 1400 dinara?
 
Podigao sam na bankomatu 70000 dinara a imao sam 150000 na racunu.Posle 2 sata sam vratio 70000 na banomatu i uvece mi je stanje na racunu bilo 148600 dinara.Zar je moguce da su naplatili proviziju 1400 dinara?

Da nisi nešto u medjuvremenu plaćao karticom?
 
Могуће је ако је у питању новац с кредитне картице.
 
Podizanje gotovine sa kreditne se žestoko naplaćuje.
 
Podigao sam na bankomatu 70000 dinara a imao sam 150000 na racunu.Posle 2 sata sam vratio 70000 na banomatu i uvece mi je stanje na racunu bilo 148600 dinara.Zar je moguce da su naplatili proviziju 1400 dinara?
Ako je K-kartica povlacenje te sa bankomata kosta 3% od sume, bar je tako u RF i Intesi, a verovatno i u TB.
 
Pa valjda i za to ima neka caka ako se koristi "kredit" sa kreditne

To jest, da se novac stavi na racun a debitnom da se podigne? Dobro to je ko ima uslova da se bavi da prebaci pare i sve to, kome je hitno koristi samo kreditnu.

Ja sam tako ukapirao da moze i da radi :)
 
Plaćanja sa računa kreditne kartice nalogom za prenos 2% (min 200 RSD); računi na klik i dopune – bez naknade

Podizanje gotovine na bankomatima Telenor banke 2% (min 300 RSD)
Обрни окрени тачно 2%,без цаке.:)
 
Ide provizija i kad se prebacuje novac sa kreditne kartice na tekući račun.
 
Peicas sad za TB ili generalno?
Jel ista kao i sa povlacenje sa bankomata ili manja?
 
Mislim da sam pogrešio, min. je 200din kad se prebacuje na tekući.
 
Ali to je min ako je 2% manje od povucene sume.
Dakle isto je kao sa dizes kes na bankmatu.
Na sve su mislili.
 
Ako npr placam u dinarima nesto TB debitnom karticom (npr racun je 2000 RSD), i ako trenutno na dinarskoj partiji nemam nista, a na EUR partiji imam dovoljno EUR, jel on onda vrsi konverziju i obracuna koliko je 2000 RSD u EUR i onda toliko mi skine sa EUR partije?
 
Da, nece ti odbiti placanje ali ce biti po lošijem kursu.
 
Postoje 2 kursa, onaj u aplikaciji i onaj van aplikacije koji je losiji.
 
Biće po lošijem, i platićeš skuplje celih 15 dinara
 
Kurs je 2.25% iznad srednjeg. Platice oko 30 din vise.
 
na dinarskoj partiji nemam nista, a na EUR partiji imam dovoljno EUR

Platices 0.2634372298332655 EUR vise za tih 2000 dinara (danas: 121,039 din/EUR vs 123,00 din/EUR) i to samo u slucaju da tako hoces.

Kasnije, sve dok su sredstva na cekanju (i rezervisani EUR-i), u menjacnici zamenis po boljem kursu i ne gubis nista. Kroz par dana, po realizaciji transakcije, ti vracaju rezervisane eure - ako imas dovoljno dinara tada.
 
Poslednja izmena:
Znaci u sustini bolje je da u TB menjacnici zamenim EUR za RSD i onda trosim RSD.
 
Da 30 dinara...
 
Zdravo narode, naleteo sam na mali problem. Ne mogu da instaliram aplikaciju "Telenor Banka" sa Google Play Store. Skine je ali mi prikazuje "Installing" i tako u nedogled.. Jel imao mozda neko takav problem sa Xiaomi Redmi Note 3 (Pro/SD) ili nekim drugim telefonom?
 
Promeni wifi i 3g vrvt ce se instalirati. To je neki Google Play Services problem.
 
Ma jok, nije to.. Probao sam i 3G ali opet isto, kazem, druge aplikacije se instaliraju bez problema..

EDIT: Uspeo sam da resim problem tako sto sam obrisao sva azuriranja za Play Store, nakon toga se aplikacija instalirala bez problema.
 
Poslednja izmena:
Sad sam došao iz Nikšića ,trebalo mi je nešto sitno para 10 eura nisam imao keš kod sebe i dignem sa bankomata Hipo banka ,provizija 400 din pa preteraše ga stvarno.Zar nisu rekli da je 1% usluga podizanje novca u inostranstvu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno