Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se dešava kada sam u inostrantvu da za svaku npr. Petu ili desetu transakciju ne dobijem sms notifikaciju.
Danas mi se desilo da mi bankomat nije nudio opciju uplate € već samo rsd.
 
Moguce je da ima previse EUR u bankomatu. SMS notifikacije ako ne stignu, ne brinem, ali ako ne stignu ni e-mail, to je vec problem neki.

A to sto Fama nije imao update stanja u appu je vec propust.
 
Usluga podizanja i uplate evra na bankomatima Telenor banke trenutno nije dostupna iz tehnickih razloga. Predlazemo promenu zeljenog iznosa u dinare u menjacnici Telenor banke i podizanje na bankomatu. Obavesticemo vas cim usluga postane ponovo dostupna.
 
Ovo vec postaje zabrinjavajuce.
466de8df2f5117ae672673298bd6928a.jpg
 
Хе,хе,добар приједлог,динари умјесто евра,као да су из НБС.
 
Poslednja izmena:
Jos u petak mi se to desilo, hteo da ubacim 100e, reko dva x nisam uspeo aj da udjem unutra... Guzva, kad rece mi jedna devojka da nebrinem da je vec to poznato njima i da su prijavili taj problem.

Dobro, ja reko sta cu...skoknem do menjacnice i zamolio da mi provere tih 100e sta znam da nie laznjak... :-D
Sreca sve ok.
 
Samo dinare i uplaćujem, tako da me nije pogodilo mnogo :)
 
Kako bezobrazno, promenite evre po nasem kursu jer jedna od osnovnih usluga koje smo reklamirali (uplate/isplate EUR na bankomatima) ne rade ;) Da rade kao prava norveska firma, dobili bi smo zamenu EUR u RSD po GORNJEM kursu (uvek mesam kako se zovu :)) i obratno, a ne predlog da jos na tome zarade.
 
Meni prvo sto je palo na pamet da je neko mozda pokusao da uplati laznjake, pa da su na neku foru prosli... :D

Mada ovakvo cimanje klijenata neverujem da bi tek tako proslo u NO.

Ali u tom slucaju nije tesko utvrditi identitet lica na ciji racun su uplacene takve novcanice, milsim da bi lako nasli pocinioca...
 
Nesto su, barem ja mislim tako, zeznuli softver za bankomat u zadnjem updateu (tj.zeznuo je ko im radi softver a nema TB resursa da isproba dovoljno)
 
Ako neko isptoba tj ubaci novac (eure) neka javi [emoji4] [emoji378] [emoji378]
Ne svidja mi se sto su poceli po Srbijanski da posluju...lepo krrnuli ali sada se ipak vidi da koriste nase fore i forice...
 
Poslednja izmena:
Meni u subotu oko 13 - 14h više puta nije prošla transakcija, tj. nisam mogao da platim. Nije mi dao ni da podignem novac sa bankomata. Ponašao se kao da nisam imao dovoljno para na računu, a izvršio sam interni prenos sat ranije. Dinari su u pitanju. Oko 6-7 je proradilo podizanje sa bankomata.
 
Ako neko isptoba tj ubaci novac (eure) neka javi
Боље немојте(једино ако вам је успут)док вас не обавијесте(ваљда ће:),бар тако пише на сајту СМС-ом.
 
Nema uopše opcije na bankomatu za evre
 
Čim nisu rešili za 24h (što je bilo jasno iz SMS-a) govori da je veći problem. Prva pomisao bila je: lažna (ukradena) LK, deponovanje lažnih evra i podizanje pravih, do limita, sinhronizovana akcija sa više takvih fake računa. Ne znam postoji li dnevni limit, ako ne, max su mogli evre u vrednosti do 600.000 din da operu za nekoliko dana (po tekućem računu), koliko treba da se tako nešto primeti. Ako to jeste slučaj, to je do softvera i HW mogućnosti bankomata da detektuje lažnjake.

TB - razlika je u bankomatima!™
 
Било би лијепо,да не кажем нормално, од њих,да клијенте обавијесте о чему се ради.Овако се може само претпостављати, а о повјерењу које сам давно изгубио у њих,да и не причам.Губи се и углед који се иначе тешко и стиче,док с друге стране једно добро срочено обавјештење ништа не кошта.
 
Telenor je dobio konkurenciju za isplate/uplate u rsd i eur, Rajfajzn je na svom bankomatu u Knez Mihailovoj omogucio isto. Nisam isprobao iako imam njihovu karticu, ne znam da li su nesto menjali ali mislim da se njihov MC vezuje samo za 1 valutu pa mi ovo uplata isplata u eurima nije bas jasna.
 
^ Probao kolega, i naravno ne radi. Moze isplata samo sa tekuceg racuna, za koji je vezana kartica. Njemu nije radilo jer "se racun vodi kao stedni iako je tekuci" - kraj citata sluzbenice sa saltera. Na kraju je podigao devize na salteru.
I usluga za sada radi na samo nekoliko bankomata.
Pozdrav
 
Telenor je dobio konkurenciju za isplate/uplate u rsd i eur, Rajfajzn je na svom bankomatu u Knez Mihailovoj omogucio isto.
RF nema bankomat u Knezu koliko znam. Imao je u Djure Jaksica (ta filijala se radila pre desetak dana, ne znam da li nestaje ili da li je zavrseno sredjivanje), ispod Kneza (mislim da te filijale kod Studentskog odavno nema), i ona na Terazijama (Bezistan).

Nije uopste to nesto posebno, UniCredit je i pre TB imao tu mogucnost na nekim bankomatima, ProCredit uveliko radi na svim valjda a SocGe napreduje u tome. Uzmite za ove dve sa rezervom, mozda sam pomesao banke, samo iz vesti sam propratio, nista licno.
 
Malocas sam placao MTS racun online za sebe, i porodicu, sve je radilo kako treba. Pristizao je onaj kod za mastercard, tek posle kucanja uredno naplacivano.

Inace stednja prelazi na 3% (vec pisano) od 1 novembra ili decembra? Moze da se otvori racun pre toga na 4% ko koristi. 4>3 koliko god mizerno bilo :D

Za evro, i dalje ne stize poruka da radi.

Vrlo je moguce da je neko upetljao laznjake i to prilicno ili je NBS nesto umesala svoje prstice :D
 
Racun stedni mogu otvoriti samo oni koji nemaju vec postojeci (ili zatvore postojeci, pa otvore novi :)).
 
Како @алфа,зар се не може имати више штедних рачуна,као што им пише на сајту?
 
Ja nisam uspeo?

EDIT: Nesto sam izgleda pogresno radio proslog puta, imam 2 racuna sada :) Interesantno.
 
Poslednja izmena:
Jel mogu da se uplate evri u onoj njihovoj ekspozituri u Omladinskih brigada?

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Могу у тој пословници,@Мирко-од 1.11.Сад ће радници у тој јединој експозитури да се мало нараде:D
@Алфа је ли камата 4% на новом штедном?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno