Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupili su odavno, znam da su samo za firme davali fixni (valjda i dalje je tako?). RF koristi njihove fixne, ali sa 063 prefixom duze vreme. Zato nisam znao da imaju i 01144
 
Pogledajte prilog 199067

Dje se kupaš :)

Kredit i na more... hehe

22800 kamata za 24 , dodje mu ispod 1000 mesečno
Занимљиво,цензус:D за плату је подигнут за 5000 дин. више него за кредитну(20000 дин.)Одмараш 10 дана и отплаћујеш 2 године,а како љетовати сљедеће године?Свака част ономе ко може.Иначе зезам се с њима око кредитне већ 7 дана.Потишем у пословници,прихвати онлајн кажу а ту друга понуда,од раније кад су биле неке промоције,назовем,што би @Алфа рекао ЦЦ,они не знају баш па дају број колеге задуженог за кредитне картице,он се не јавља,хоћу да ме назове и тако у круг...Сад ће празници а прва онлајн банка постаде прави смор.
 
^ Kome onda fiksni pocinje na 7? Recimo CC BusPlus-a. Izvinjavam se na off-topicu.

On topic: koliko su TB krediti povoljni spram drugih banaka? Nude li samo revolving kredit (preko kartice)? Jer trenutno je keš kredit jeftiniji, ali nema ga u ponudi TB. Samo jednom sam (slucajno) aktivirao revolving davno na kartici, ne koristim kredite, pa pitam vas. Hvala!
 
Poslednja izmena:
Da li platni promet,interesuju me uplate iz inostranstva, radi za praznike i vikendom, subota nedelja?
 
Nigde. Dodatno ceo taj promet prati i radno vreme posiljaoca, intermediary banke (u nasem slucaju ih uvek ima) i nase.
 
dobro vece iz postanske stedionice hocu da prebacim novac u telenor banku na moj tekuci pitanje je sledece kojeg datuma pocinje da radi platni promet.3-4.maja hvala.
 
hvala na brzom odgovoru sa treceg na cetvrtog maja mogu prebaciti novac.
 
Kada ce klik ? nervozan sam - zelim odmah da ispostujem telenor :D stigla je smska ali nista nema klika :wc:
 
Poslednja izmena:
Napisao sam dopis banci da bi bilo lepo da imaju fiksni broj korisničkog servisa, a ne samo mobilni, u jednoj mreži, gde minut poziva iz fiskne košta ~10din/min. Bilo kakav, 011, 0700, 0800, 199xx.

Danas mi stigne notifikacija "[email protected] read your email 3 weeks after it was sent". I kratak odgovor:

Što se tiče broja našeg Kontakt centra, za sada nemamo planirano uvođenje i fiksnog broja.
 
Sve može da se posmatra iz dva ugla. Pozivanje fiksnog broja iz mobilne mreže košta ~10din, isto kao i mobilnog iz fiksne. :)
Svakako ne može da škodi da imaju oba.
 
Mozes da gledas u drugoj zemlji, ne kod nas gde skoro svako domacinstvo ima fixni :) Ako nema, komsija ce dati :) Sa puno minuta.
A mobilni vec ne ide vecine preko 100 min.
 
Ako tako gledaš, skoro svako domaćinstvo ima i broj u Telenor mreži a pozivi ka CC-u banke se ne naplaćuju.

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Pa bas nije da skoro svako domacinstvo ima broj u Telenoj mrezi :)
 
Prosecno domaćinstvo ima 3-4 clana tako da ima rezon :)
 
Mobilne tarife uglavnom imaju više nego dovoljno minuta za sve mreže. Često i više nego fiksni. Ljudi uglavnom koriste mobilni telefon.
Na kraju, ko baš insistira samo na fiksnom, ima i drugih banaka koje su onda i pistupačnije.
 
Poslednja izmena:
Fora je da je glupo da nemaju fixni, a ne "ima alternativa" :)
Ima dovoljno minuta? Da 2 min slusa automat, a onda jos ceka na odgovor?:) i to nekoliko puta nekada.
 
Ja zaista ne vidim zašto je glupo. Niti zašto bi se fiksni podrazumevao, pogotovo što bi i taj fiksni bio u njihovoj mreži. Iskreno ne vidim ni razliku da li zovem fiksni ili mobilni; minuti idu pa idu, a ima ih svega 150 u fiksnoj.
 
Poslednja izmena:
Pa mozda hoce da zove iz firme, a moze samo fiksne brojeve ;)
 
Ja zaista ne vidim zašto je glupo. Niti zašto bi se fiksni podrazumevao, pogotovo što bi i taj fiksni bio u njihovoj mreži. Iskreno ne vidim ni razliku da li zovem fiksni ili mobilni; minuti idu pa idu, a ima ih svega 150 u fiksnoj.

Ti samo sebe gledas kao primer sta je normalno ili prosecno ili tipicno koriscenje? Da te potsetim, ti ne zelis fixni - a >90% populacije ga i dalje ima, i ogroman deo ga zeli (u prevodu ne zbog neta ili TVa, vec samo fixni ima)
U vrlo prostoj manjini si po tom pitanju.
 
Da, 90% domaćinstava ima fiksni (kod mene eto dva broja), ali i 120% stanovnika ima mobilni :)
Zato je i svejedno, osim recimo u situaciji koju je Septimus opisao :)
 
Poslednja izmena:
Ti ipak gledas kroz svoje iskustvo, gde tebi treba i vise od 10GB neta sada, a ne koristis ni 100-200 min ;)
Vecina nas pakete cilja po minutima (ko ide na SMS ide na prepaid, gde dodatno placa svaki minut uglavnom). I mi taman u proseku imamo koliko i trosimo minuta na mobilnom.
A 120% stanovnika ima mobilni - preko polovine toga su prepaid i dalje, gde skoro niko nema minute koji se ne placaju.

A fixni se ima pride, i moze se sa njega pozvati bez uspostave veze i minuta od po 10 din, jer pozivi ka fixnim ne mogu biti kao pozivi ka mobilnoj sa fixnog! (bili bi pozivi sa mobilnog, ali ne zato sto je poziv ka fixnoj, vec zato sto su odlucili da svaki minut bude 10din)
I pozivi sa Skype-a ne bi bili isto.
 
Sve u svemu, razočarali su me sto posle 3 sedmice nemaju nameru nista da menjaju umesto, barem "sagledacemo i vas stav". Sve, ali bar sve firme imaju fiksni broj, samo TB mora da bude nesto posebno (u negativnom smislu), vezano za dobijanje kol centra.

Jednom sam zvao CC, mozda nikad vise, do principa je.
 
Mobilni operater, a da ima fiksni broj, ne ide jer je blamantno :)
 
Telenor je i fisksni operater, a tvoja izjava - skretanje teme.
Ovo je tema o banci, a ne mobilnom operateru. Banci gde nije uslov koriscenje "tog" mobilnog operatera.

Mobilne brojeve kao kontakt imaju prodavci sa K-P, a ne regularni, legitimni biznisi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno