Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja danas otvorio racun, kazu do 15 dana je cekanje za karticu...
 
Ja 9. podneo zahtev,a stigla mi kartica 21.,zakacilo me dosta vikenda inace bi stigla i koji dan pre ;)
 
Meni je 27 novembra dokumentacija dostavljena,1 decembra racun aktiviran,a kartica je došla 9 decembra,sve na vreme i u roku :)
 
@dzosua da,odprilike tako 12 dana,bilo bi i brže izdavanje nego zbog specifičnog broja računa malo se duže čeka :)
 
Poslednja izmena:
dobro vece jel tacno da bankomat telenor banke prima apoene od 50.00 RSD hvala.
 
Nema veze specifičnost računa za koliko će stići.


Ne

Da

kada sam pitao tb za koliko će biti izrađena kartica rekli su da izrada traje u proseku 5-7 dana ali kod specifičnih brojeva računa može i duže da traje. A sada da li ima ili nema veze ja ne znam niti me zanima taj proces jer mi je sve urađeno u roku i na vreme a kartica mi je poštom došla za 2 dana,u ponedeljak oko 11h mi je stigla poruka od TB da mi je kartica poslata kućnu adresu,a u sredu oko 10h poštar mi ju je dostavio.
 
Kako funkcionise ono bezkontaktno placanje? Jel to znaci da ukoliko neko ne daj boze ukrade karticu moze da skida ispod 1500 dinara koliko puta hoce bez pina?
 
Kako funkcionise ono bezkontaktno placanje? Jel to znaci da ukoliko neko ne daj boze ukrade karticu moze da skida ispod 1500 dinara koliko puta hoce bez pina?

Onoliko koliko si postavio limite za bankomate,Internet i prodajna mesta.
 
Primio sam uplatu od 3800 i sad su 68% rezervisano ? Za šta? Kad će da mi bude to dostupno ?
 
Poslednja izmena:
Šta je ovo ?
XXX,55xx****55xx, iznos: 25.16 USD,
26.01.2015, DNH*GODADDY.COM 480-5058,Raspolozivo: 1,237.77 RSD
 
Ne znam šta je ovo, auto renewal isključen a samo mi skinulo novac. Da li je moguće u raditi refund ?
 
Placanje Telenor racuna NaKlik je produzeno sa 17. na 31. u mesecu. Odlicno bi bilo ako je to trajno tako. :)
 
Ne znam šta je ovo, auto renewal isključen a samo mi skinulo novac. Da li je moguće u raditi refund ?

Idi na telenor banka sajt,pa u internet bankarstvo i sa desne strane ce ti se pojaviti opcija "potrazi pomoc" i tu pisi operateru (chat) pitaj sta ti je to,javice ti se odma ako rade,ne znam do kad im je tacno radno vreme,ako je gotovo odgovorice ti sutra,prekosutra na mejl.

@septimus meni i dalje kad udjem u te kreirane racune na klik za telenor stoji da je do 17.,otkud ti to da je do 31.?
 
Poslednja izmena:
Kazu, nije naš problem, obratite se GoDaddy-u. Sad čekam njih... Al nije mi jasno kako nije trazio kod ni nista...
 
A sta ti je to uopste taj GoDaddy? Jesi ti nesto kod njih koristio?
Aaa sad sam video ;) Pa jesi sta sa njima surovao?
 
Jesam, automatski mi se domena obnovila (produžila za još 1 godinu) sad oni su uzeli keš bez znanja, a ja sam iskljucio auto renewal.... sad ih čekam pa da vidimo šta će da kažu...
 
@septimus meni i dalje kad udjem u te kreirane racune na klik za telenor stoji da je do 17.,otkud ti to da je do 31.?
Kod mene 31. Malopre platio dva racuna Na Klik.

Edit: i kod mene je u prijavama definisan 17.ti u mesecu, ali su racuni bili do 31.og i danas su JOS UVEK bili ponudjeni za placanje i bili u listi primljenih racuna.
 
Poslednja izmena:
Sa GoDaddy su imali razumevanja, bio je Daryl neki i odradio mi je refund. Rekao je da će da se vrati u periodu zavistnom od banke. Koliko se čeka u Telenor banci ?
 
Kazu, nije naš problem, obratite se GoDaddy-u. Sad čekam njih... Al nije mi jasno kako nije trazio kod ni nista...

ranije si registrovao karticu ili kupovao nesto i oni su automatski povukli pare

rade to razni sajtovi citaj pre nego sto ostavis podatke sa kartice koje ti sve troskove naplacuju
 
Kod mene 31. Malopre platio dva racuna Na Klik.

Edit: i kod mene je u prijavama definisan 17.ti u mesecu, ali su racuni bili do 31.og i danas su JOS UVEK bili ponudjeni za placanje i bili u listi primljenih racuna.

zar datum placanja racuna ne odredjuje sam nalogodavac?

zasto se telenor banka mesa u rokove racuna koje ona nije izdala?
 
Kako funkcionise ono bezkontaktno placanje? Jel to znaci da ukoliko neko ne daj boze ukrade karticu moze da skida ispod 1500 dinara koliko puta hoce bez pina?

Ne, moze max. jednom istu sumu po jednom POS terminalu u nekom duzem roku (znam, jer sam imao 10ak transakcija istih, i morao sam da kucam PIN za 7 njih, posto su imali 3 terminala - za ostale 7 transakcije od po 1500 smo na kraju sve radili PINom)
Takodje, ima i limit koliko puta moze da se prodje PayPassom, ali ne znam koji je limit - 5x moze sigurno, toliko sam imao u roku od 15 minuta. Iskreno, pretpostavljam da je to i limit.

Samo zamislite da stvarno nema limita, sta bi bilo, pa shvatite da samo greska banke moze dovesti da nema limita za broj i ukupnu velicinu PayPass transakcija u nekom intervalu :)
 
Zato je dobra opcija da se "ugasi" kartica ko nema periodicna neka placanja i automatska :)
 
Ili je nova opcija ili je greska.


greska?!:shock: sio mi ga djura

pre bih rekao da je upitanju da neko namerno gura nos i kontrolise gde mu nije mesto

imam utisak da je kompletan menadzment telenora ovde poslat samo sa jednim ciljem a to je ekonomsko porobljavanje svojih korisnika

neka me neko razuveri ako nisam u pravu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno