Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo dobih mail:

Dragi korisniče,

Vaš broj telefona je obrisan iz Vašeg profila zato što je registrovan na drugog korisnika. Molimo Vas prijavite novi broj telefona za dalju komunikaciju sa Telenor bankom. Za sve dodatne informacije pozovite Kontakt centar na 063 9005.

Vaša,

Telenor banka

Stvarno svinjarija...
Evo sad proverih jedina razlika je sto je meni kao izbrisan mail jer je registrovan na drugog korisnika sto naravno nije vec je to kazu u TB normalno a kod tebe broj telefona, zapravo evo poruke C/P sta mi doslo od njih kad sam otvarao racun, e sad ti si ranije otvorio racun jel da?
Akp jesi onda ih zovi akp si tek otvorio nemas potrebe kazem normalno je.

" Vas imejl adresa je obrisan iz Vaseg profila zato sto je registrovan na drugog korisnika. Molimo Vas prijavite novi imejl adresa za dalju komunikaciju sa Telenor bankom. Za sve dodatne informacije pozovite Kontakt centar na 063 9005."
 
U Komercijalnoj je bilo kakva pecatirana potvrda kostala 300rsd, pre 2-3god.
 
Ja sam uzimao potvrde o online plaćenim računima iz Komercijalne pre oko dve godine i sve je bilo besplatno.
 
pitanje hteo bih da kupim lasersko svetlo preko allexpres kineskog sajta preko paypala registrovanu mastercard telenorbanke.pitanje je ovo jel bolje da prebacim na mastercard telenorbanke euro ili neka ostanu dinari hvala.
 
Prvo preko PP ne mozes da kupujes na AE-u.
Sto se drugog dela tice nek ti ostanu dinari konvertovace u $.
To ti je to.
 
sada sam video add card-karticom se placa stavio sam na allexpres euro.
 
Naravno da se placa karticom.
Bolje da si stavio $ a ne € jer ce opet da ti radi konverziju i dzabe gubis novac, bolje ostavi € tamo gde primaju tu valutu, ali dobro tvoje pare mozes raditi sa njima sta zelis.

Cene u evrima, rubljama i aus dolarima su SAMO informativnog karaktera Kinezima na racun idu DOLARI, jer kazi mi sta ce kinezu evro uli aus dolar ili rublja, njemu je bezvredno kao i rusima tamo se placa u dolarima odnosno juanima i rubljama a evro i aus dolar ne znace nista i ne mozes nista placati.
 
Poslednja izmena:
mogu da promenim u podesavanjima dolare.stavicu doloare u podesavanjima hvala.
 
Upravo zbog tih stvari kao sto su potvrde koje naplacuju i treba imati dva ili tri racuna u razlicitim bankama, kombinujes od svake ono sto ti odgovara, tj po svojoj potrebi ili menjas banku naravno prvo izmiris dugovanja ako ih imas ;)
Ja koristim usluge Intese i TB , za sada je sve ok. Voleo bih da imam npr Telenor m banking na WP, videcemo hoce li to korisnici da docekaju. Jasno je zasto su toloke banke dosle kod nas, treba biti oprezan i koristiti pametno neke usluge..
 
Imas racune u vise banaka i placas vise odrzavanja racuna? :D
 
Ja imam Intesa HIT, i Telenor starter. Znači mi Intesina kreditna Master, toga se ne bih odrekao bez pouzdane alternative.
 
I opet moras da placas provoziju, u oba slucaja, za bilo koje placanje sem Telenor racuna :)
 
Aaa, ti si od onih sto ne placaju ni grejanje ni struju pa nama povecaju :D
 
Kad jos uvek zivi sa roditeljima. Lako je njemu, mi koji imamo svoje porodice i decu i svoje stanove nemamo tu privilegiju VISE.
 
;) Ah pa po vama je uvek tudja trava zelenija. Internet delim sa komsijom, pola pola placamo, mere stednje. Svakako prripremam se polako da se osamostalim. Da ne idemo u off.



@alfaunits sopstveno grejanje koristim, a ne da mi lopuze naplacuju i preko leta grejanje ;) poz
E da ja se izvinjavam keva ima racun u UCB, racuni na bankomatu bez provizije idu :) telekom, telenor, infostan...preko barcode-a.
 
Poslednja izmena:
I opet moras da placas provoziju, u oba slucaja, za bilo koje placanje sem Telenor racuna :)

Da li neko ima starter racun i koristi opciju plati karticom? Ono kad vam stigne mail pa itd....
Meni je tako lakse da placam :d. Ako tu nema provizije, a ne bi trebalo prebacujem se na start paket i otvaram intesa osnovni racun kao moj sugradjanin :d. Ovih 400 dinara za stampane uplatnice ako je istina je dranje koze samo tako....
 
Ja sam na starteru i sve placam na klik bez provizije. Telenor, Infostan i struju na klik, Telekom box preko telekom sajta i jedino za sta placam proviziju je za SBB D3i. A sad kad uvedu klik i za njega bice 0din provizije ukupno umesto sadasnjih 25din.
 
Koliko sam video, kad se salju pare sa jednog telenor racuna na drugi, ne naplacuju onu proviziju od 25 din. Da li se ta provizija vidi u mob. aplikaciji, predpostavljam da je u rezervisanim sredstvima.
 
Nema provizija u okviru banke. Ne stoji u rezervisanim, to odmah ode u izvrsene transakcije.
 
Poslao sam malopre (posle 18h) nešto dinara iz Komercijalne u Telenor, prošlo je kroz 5 minuta i leglo na račun. Čudni rokovi kliringa.
 
Super. Bolje i tako, nego da čekaš ponedeljak
 
Šteta što je samo u Beogradu... :)
 
Kakvu transakciju, koji minimum, vazi i kartice i u kom periodu?
cc, posalji mi dokaz pokupicu i poslati ti poklon:)
 
Mora da se plati bilo šta , 31.01-08.02, ali preko aplikacije. Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno