Šta je novo?

Metal Gear Solid V

I meni isto sa nekim snj gejmpedom sve izmesano (B mi je A, X mi je Y, i tako to...) Za sada nisam nasao resenje.
 
Poslednja izmena:
Kad ovo meni radi ekstra na High, onda znam kol'ko je sati. Svaka čast ljudima. Igru nema potrebe komentarisati jer je samo jedna misija i čekam Fantoma.
 
Svaka cast ljudima za optimizaciju jos jednom! Ovo je retkost danas, nazalost! :Klanjanje
 
Šta smo dočekali. Da se na dve strane ljudi zahvaljuju što jbna igra zapravo radi...
 
I meni isto sa nekim snj gejmpedom sve izmesano (B mi je A, X mi je Y, i tako to...) Za sada nisam nasao resenje.

Koristis x360ce ? Ja sam zaglavio sa gamestop ps3 gejmpadom koji je sa kablom, prepoznaje se kao klasican usb pa moram taj emulator. Radi u 99% slucajeva, osim sa Unity iz nekog razloga i The Crew ali vec vidjam neke fixove.
 
OK je ovaj demo, zasto se naplacuje sam ce ga bog znati :D

Igra radi korektno, mada ne kontam cemu odusevljenje ? Igra dobro izgleda, ali ne tako dobro da se treba diviti optimizaciji. Na mojoj masini sve na extra high imam ~40-45fps sto je OK, ali sam ocekivao 60fps za tako malu mapu sa tako malo NPC-a i last gen assetima na sve strane.

Al dobro cut scene su mi radile 60 fps a to je za mene najbitniji deo MGS igara :D
 
Koristis x360ce ? Ja sam zaglavio sa gamestop ps3 gejmpadom koji je sa kablom, prepoznaje se kao klasican usb pa moram taj emulator. Radi u 99% slucajeva, osim sa Unity iz nekog razloga i The Crew ali vec vidjam neke fixove.

Da, i meni je ac unity pravio probleme sa gejmpedom, kasnije sam nasao neki fix za x360ce, za unity. Cekaj , tebi funkcionise x360ce u ovoj igri? Ako ti nije problem, da mi okacis emulator, da probam sa tvojim.
 
Da, i meni je ac unity pravio probleme sa gejmpedom, kasnije sam nasao neki fix za x360ce, za unity. Cekaj , tebi funkcionise x360ce u ovoj igri? Ako ti nije problem, da mi okacis emulator, da probam sa tvojim.

https://www.mediafire.com/?7o67lcxbmbla8zb

Ovih 7 fajlova koristim za svaku igru, samo sto startujes x360ce.exe pre da udjes u igru prvi put da prepozna kontroler i fajlove. Ne napravi onaj "beep" ali isto kao i u Dragon Age Inqusition kad namestis u opcijama da radi kontroler onda idu bindovi iz x360ce configa.

Btw moze li neko da mi da neki link ili ispise listu MSG igara koje mogu da igram na PC-u ? U to idu PS i PS2 igre jer mogu lako sa emulatorom, i vredi li bez 5-ice prica posto nemam ps3 ? :D

Bruka al nisam odigrao ni jednu, poceo sam davno davno onaj prvi na PC-u iz pticje perspektive ali tada nisam bio u tom fazonu :D
 
Hvala, probao sam i opet mi je pobrkano, bez obzira sto bindujem u samom emulatoru na pravilan raspored. Bice da je ovo do mog jadnog gejmpeda, dzinijus je to. :D
 
Meni nije htela da se upali igra dok nisam iščupao Gamepadove odma pošto udjem u igru ubodem i radi besprekorno gamepad.
Ja sam prilično zadovoljan sa igrom još nisam prešao prvu misiju jel me non stop vide i jure me ko ludi pa me roknu.
Grafa stvarno korektna kao i optimizacija,na mojoj konfi u Full HD radi skroz glatko.

Nažalost sve više stižu igre koje su totalno neoptimizovane pa smo svi happy kad neka nova igra radi fluidno,pogotovo bez 5 verzija pach updejta.
 
Mnogo teško se umire. Skoro besmrtnost. I Hard može tek kad se pređe koliko vidim.
 
Ja sam prvi put jurio i ubijao samo, samo jer mi se svidja animacija i osecaj dok Snake trci :) A i onaj skok je predobar barem meni, nije mi trebalo dugo da predjem i razocarao sam se kad sam skontao na kraju da je kao demo. Eh :(
 
Pa to se zna od kad je izašao za PS4.
 
Ljudi jedan mali offtopic, da uzmem zicani ili wifi x360 dzojped? Vidim mnogi kukaju na wifi verziju, kao ne drzi baterija ovo ono...
 
Ne moz' to bez kabla... ;)
 
Kakav x360, uzmi ds4 i bt stick i miran si.
 
Fuck no ds4 sa onim trash analognim za te pare neka hvala. Zicani x360 best buy.
 
koristio sam xone i ds4 evo godinu dana, zapravo nisam xone kontroler godinu jer se pokvario za dva mjeseca, trigeri otisli, cujem da nesto luta u kontroleru kao dio plastike i nekad taj dio blokira trigere tako da se ne mogu pritisnuti normalno. I danas dan nisam otkrio o cemu se radi. Sve u svemu DS4 je mnogo kvalitetniji, nema sta nisam radio sa njim a i dalje izgleda kao nov.
 
Ja sam nab'o Intex od 600 dinara, PS3 dizajn, analog isti osecaj kao kod PS3. Sa njima igram i fifu a i ovako, ovaj GameStop PS3 mi ostao od pokvarenog sonija, zeza R1 ali opet ga koristim za neke igre tu i tamo. Koji god da je sa kablom mora x360ce (valjda). Original PS3 mi je isto bio okej ali sam morao sa onim softverom MotioninJoy i opet kablom naravno.
 
Poslednja izmena:
Ja sam odigrao ovo bez problema bežično sa DS3+BT kao što i uvek igram ovakve igre (motionjoy driver+better DS3 aplikacija podešana na x360 emulaciju).
 
Za mgs joy uopste nije neophodan (kao za DS na primer). Cisto da se ljudi ne zbune citajuci ove komentare. M & K su odlicno podeseni.
 
Ali ipak je i pored toga ovaj tip igara (pogotovo MGS) daleko udobnije preci na joyu.
 
Sta znam, meni zbog preciznih headshot-ova lakse na M&K. Generalno, sto se mene tice, sve igre u kojima ima i malo nisanjenja - M&K.
 
au kako izgleda i kako radi igra,ja sam sokiran.jedna jedina mana je sto nije tipicni crosshair vec ima malo nagadjanja unutar polja,ali okej,dodaje na tezini,sto je u sustini dobro.ne secam se kad sam ovako bio zadovoljan igrom,previse je proslo.
 
Pa pored crosshaira imas i first person pogled pa uz pomoc njega nisani.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno