Šta je novo?

Metal Gear Solid V

Kakva igra. Tako joj malo fali do savršenstva*, prezadovoljan sam za sada.


* - savršenstvo: Big Boss se bori na strani 40. armije Sovjetskog Saveza, umesto protiv nje.
 
Mene je pocetak malo smorio zbog nametnutog slow walk-a (sto i inace mrzim u igrama).
Sreca pa cinematika nema previse.
 
Ovo sam dugo cekao, igra koja ce me zakovati za pc. :D
Sinoc sam igrao i na PS3 dok sam cekao da izadje za PC.

2015-09-01_00002.jpg

mgsvtpp_2015_09_01_15_12_17_949.jpg
 
^ Ne mora da znaci. Javljaju da igra radi jako dobro.
 
Ako je Denuvo, ima da lose radi na svim mogucim konfama.

Zasto? Nemoj samo da kazes da je to zbog Lords of the Fallen/ArkhamKnight-a, jer lose preformanse tamo su bile iskljucivo greska developera.

Po nekim izvestajima Denuvo uzima 1-2% performansi, sto je u maltene isto koliko uzima i Nvidijin downscaling feature. [u prevodu, skoro nista]
 
Poslednja izmena:
Pa sve što je izašlo s njim imalo je problema. Znam da je njmeu to pripisivano. Nisam dalje pratio.
 
[YOUTUBE]P8RCD2KAbX4[/YOUTUBE]
 
Hajd' vala da odgovorim, iako ne zaslužuje ovaj post to. Nisam igrao, jer igre uglavnom ne kupujem. Ne znam samo ovi tvoji postovi u koju kategoriju spadaju.
 
Poslednja izmena:
Kakva igra. Tako joj malo fali do savršenstva*, prezadovoljan sam za sada.


* - savršenstvo: Big Boss se bori na strani 40. armije Sovjetskog Saveza, umesto protiv nje.

E ako si ti prezadovoljan nesto sigurno ne valja :)
 
Kakva igra. Tako joj malo fali do savršenstva*, prezadovoljan sam za sada.


* - savršenstvo: Big Boss se bori na strani 40. armije Sovjetskog Saveza, umesto protiv nje.


Drago mi je da su tvoji inače vrlo visoki standardi i sada na zavidnom nivou.
 
Poslednja izmena:
Pazi sad je cena 50evra :D
Hahaha, verovatno ce za 20 dana biti opet 30e
 
Vidi da li je ostalo kupona našem sugrađaninu sa kp-a, prodaje ih za 20e, možeš prošetati do njega :d
 
Drago mi je da su tvoji inače vrlo visoki standardi i sada na zavidnom nivou.

Služimo narodu! :)


Pazi sad je cena 50evra :D
Hahaha, verovatno ce za 20 dana biti opet 30e

Tako je sa svim preorderima na Kinguinu. Najbolje prođe onaj ko je najbrži i uzme čim se pojave. Čisto sumnjam da će velikim hitovima drastično da pada cena, GTA V je recimo i dalje 36-38 evra.

Oni su davali sve u barem upola cene kada je E3 bio. Bila je akcija E3 2015 preorderi, gde si mogao da preorderuješ Deus Ex, Fallout 4, Starcraft Legacy of the Void, Doom, Need For Speed, itd. itd. Sve je bilo do 30 evra, plus još 3-4-5 evra niže ako plaćaš PayPalom. Tada su se pojavili i od tada su sve skuplji i skuplji kako se primiče izlazak igre. Recimo Deus Ex je sada ~35 evra i rašće do 45-50 evra (taman da bude 10 evra ispod cene na Steamu) u trenutku izlaska. Slično važi i za ostale naslove. Faktički, brzi preorder na Kinguinu ti omogućava skoro ili oko 50% popusta, što mu dođe efektivno kao da čekaš da igra ostari 9-15 meseci pa da je uzmeš na nekom Steam popustu. Ovako je rezervišeš 9-15 meseci pre izlaska po takvoj ceni i ukoliko ne planiraš da čekaš da igra padne na 3-5-7 evra da bi je kupio, komotno možeš da preorderuješ svašta.

Naravno, sve ovo ima smisla za onoga ko kupuje originale, da se ne uvrede čitaoci :)


Vidi da li je ostalo kupona našem sugrađaninu sa kp-a, prodaje ih za 20e, možeš prošetati do njega :d

Nema on te kupone. Moj drugar ga je zvao i nema. Mislim da mu to zavisi od toga da li se neko zezne pa ne traži i kupon uz GeForce grafičku koju je kupio (ili jednostavno tokom nedelje niko ne kupi aproprijativnu grafičku). Svakako mu ne dođe 100 komada pa da ima komotno da proda, verovatno ostvari par kupona nedeljno i to onda odmah ode.
 
Sa tehnicke strane, igra je izgleda najbliza savrsenstvu od svih sto sam do sad video.
Nema pop-in ama bas nigde!
Sudeci po TB klipu, da bi se PP terao u 1080p 60fps na ultra, coveku treba jedna 7970.

 
^
Ha,ha jos kaze covek ko ima stare procesore ,a kao primer je naveo upravo moj Phenom 2,da nece moci pokrenuti igru!Ocekuje se fix.
 
Izasao je fix.
 
WTF, šta priča ovaj TotalBiscuit, kakva crna invertovana kamera, kakvo traženje FOV modifikovanja, bolje bi mu bilo da ne drži miša na zilion DPI-ja dok igra, bilo bi mu lepše milion posto, umesto što krivi FOV u Metal Gearu što oseća motion sickness...:p
 
Sta pc gameri znaju sta je dobra igra, kad i dan danas hvale HL, igraju moba itd.
 
WTF, šta priča ovaj TotalBiscuit, kakva crna invertovana kamera, kakvo traženje FOV modifikovanja, bolje bi mu bilo da ne drži miša na zilion DPI-ja dok igra, bilo bi mu lepše milion posto, umesto što krivi FOV u Metal Gearu što oseća motion sickness...[emoji14]
Invertovana kamera na defaultu je svakako glupost...
 
Pa nije invertovana. Makar meni. Zato me i čudi o čemu priča.
 
Mozda je invertovana, ako prepozna da je neki joypad zakacen na komp.
Edit: za fov ce poceti da se buni i u strategijama i dot-a style igrama uskoro. Mada ima i toga sto se on trudi da pokrije sve moguce sto mogu ljudi da kukaju za pc da neretko i pretera sa ocekivanjima.
 
Poslednja izmena:
Moguće, meni je jedan stalno uboden...
 
Moze li da se ubaci sejv sa piratskog Ground Zeroes u originalni Phantom Pain? Jel radi neki online za PC verziju? Koliko kosta onaj multiplayer sto ima pre januara i kako funkcionise?
 
 
Nazad
Vrh Dno