Šta je novo?

Silent Hills

:d :d

[YOUTUBE]fSp0EjvcmyI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]RBR0fDwFA9M[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Hehehe gde nadjose ove matorke,dobro ih srcka nije strefila :D
 
Stravican koncept video, videcemo kako ce ispasti finalni produkt. Nadam se da ce imati dosta FPS sekcija [trcanje po gradu moze TPS :)], posto je PT bas briljirao sa takvim gameplayom.
 
krastavac, taman se ponadali :|
 
Toliko o tome da razlaz sa Kodžimom neće ostaviti posledice na njegove projekte, jedan od razloga za moje otkazivanje MGS V preordera.
 
I dalje postoji sansa da ce igra biti napravljena, posto je DelToro komentarisao samo da nece raditi sa Kojimom [koji skoro sigurno napusta Konami posle izlaska MGSV].
 
bez njih trojice,koga i zanima sta ce da bude sa ovim...konami prs'o,eto im nek' budu gameloft za siromasne.
 
I dalje postoji sansa da ce igra biti napravljena, posto je DelToro komentarisao samo da nece raditi sa Kojimom [koji skoro sigurno napusta Konami posle izlaska MGSV].

Kodžima je već napustio Konami, priča o tome kako je on i dalje umešan u razvoj njihovih igara je najobičniji damage control...
 
It's Official: Silent Hills Is Canceled
 
"Konami is committed to new Silent Hill titles, however the embryonic Silent Hills project developed with Guillermo del Toro and featuring the likeness of Norman Reedus will not be continued," according to the statement provided to Polygon.

U univerzumu u kojem obitavaju menadzeri Konamija, Hideo Kojima vise ne postoji. Kao gumicom obrisan. To je strasno.
 
Zašto prekidaju ? To je mogla da bude igra godine čak. Jel ima nade da se nastavi ?
 
Ništa još nije sigurno. Mišljenja sam da nema nikakve šanse da igra ove veličine bude tek tako otkazana.:)
 
Ako ti tako kazes, Kellhuse druze ;)

Jos malo glasina o Kojima vs Konami situaciji:



wZrhM7V.jpg


Nadam se da nista gore pomenuto nije tacno, jer ako jeste, grozno kako su se poneli prema jednom od najvecih gejm dizajnera.
 
Ja sam imao neke slične zaključke i pre nego što sam uopšte čuo za ove poslednje glasine. Još pre par meseci kada smo raspravljali o uticaju mobilnog gejminga na klasičan (a mnogi su odbijali takvu mogućnost) pisao o tome da japanci polako dižu ruke od konzolnog gejminga i šaltaju se na mobilni gejming jer su kretnje na njihovom lokalnom tržištu takve da su konzole dostigle istorijski minimum za prethodnih dvadesetak godina, a da je mobilni segment preuzeo, pa čak i prevazišao taj primat.

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?179341-Industrija-igara&p=4066412&viewfull=1#post4066412
 
It's important to note del Toro was speaking only on collaborating with Kojima, not whether or not the game has been cancelled. "You'll have to go after Konami for those answers," our source said.
,)
 
Svi poludeli, jedino planetarni miran :D
 
Nazad
Vrh Dno