Šta je novo?

Life is Strange

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
zPOj3u4.jpg


http://eu.square-enix.com/en/blog/announcing-life-strange
http://www.videogamer.com/ps4/life_is_strange/news/square_enix_announces_episodic_adventure_life_is_strange.html



8zuQUnW.jpg

nndCYUe.jpg

ejDozXC.jpg
 
"... episodic adventure..." bah :S:
Oh,well... barem nije MMO:d
 
Remmember Me je odlična igra... zaslu8žila je više pažnje.
Nadam se da će ovo biti na nivou Telltale epizodnih avantura... uvek ima mesta za još takvih igara.
 
Sacekas lepo da se zavrsi sezona i odigras sve u cugu.
 
To je najbolje... tako sam radio sa svim onim Telltale-ovim serijalima.
 
Deluje interesantno, samo cemu ovako losa grafika, ovo izgleda jedno tri puta gore od Remember Me...
 
Realno koga briga za grafiku u ovakvim igrama?
Ne znam, meni izgleda skroz ok.
 
Pa ono nije da nije bitna, okolina moze da bude na nivou psx igara za to me zabole, ali sami likovi bi morali da izgledaju znatno bolje kada su oni u fokusu i sluze da ti prenesu pricu, npr odlicna facijalna animacija/mimika mnogo doprinosi u ovim igrama i zbog toga me nerivra sto Telltale koji je zgrnuo tonu love do sada jos uvek koristi svoj praisorijski engine sa zakrzljalim animacijama xD
 
Ja mislim da ce ovo ok da bude. Na SS-ovima izgleda dosta dobro, budzili ih 100% jesu kao sto svi to rade. Ali mislim da ce PC vrzija skroz ok da izgleda.
Slazem se da grafika nije vrh vrhova daleko je od toga ali kao sto si i sam rekao tesko da postoji Avantura koja briljira na tom polju a i mene licno ne dotice toliko iskreno. Mislim da ce prica i sama igra da bude odlicna.
 
Poslednja izmena:
Naleteh na humblu na preorder cele sezone za 18e. Nije malo, al nije ni strasno. Na steam-u moze da se uzme prva epizoda za 5e. Inace, igra deluje odlicno, ubaceno u wishlistu. :)
 
Moze i na Steam-u komplet da se uzme, isto 18e.

Fenomenalna pesma iz trailera koja se odlicno uklopila u isti:



Zanimljivo da je retko ko cuo pre nego sto je trailer izasao.
 
Poslednja izmena:
Nije mesto za komentarisanje,ali malo mi je cudno zasto je @Emix banovan,po meni skroz normalan clan?!Mada i @dfg jednu poruku i vec zavrsio karijeru:DEvo sad sam primetio i @Cool Kid je tu!:DOvo mora da je neka greska zbog danasnjih radova!

Cudo je da tek sad banovan, toliko povrsnosti, i bezbroj postova koji propagiraju...sta? Pa nista, adolescentski pristup u komentarima na igre, time se srozava bench i privlace slicna ciljna grupa sa sveta kompjutera, skoro kao kellhus broj 2, isto je i sa ostalim damirbaj celitano cool kid i da ne nabrajam...treba to ranije banovati posle par slicnih pristupa a posle perma ban dok ne porastu bar malo...previse vremena im se ostavlja da zatrpavaju teme glupostima...Najveci negativan efekat je takvih clanova jer privalce slicne balavce...eto od kad se prvi pu pojavio kellhus posle su poceli da nisu kao kisa i uskoro svet kompjutera ce biti oybiljnije meso od bencha...treba to ekpeditivnije banovati...posebno takvi slucajevi kao emix ili kellhus...
 
Poslednja izmena:
Nije mesto za komentarisanje,ali malo mi je cudno zasto je @Emix banovan,po meni skroz normalan clan?

Hvala sto pitas. Ja konkretno sam bio banovan zbog rasprave sa hsv-om u Lumia 930 temi.
Nikad i ponavljam nikad nisam dobio opomenu ili ban zbog bilo kog posta u ovom podforumu.

Ovo sto @exte pise ne bih komentarisao. Samo mi nije jasno na osnovu kojih postova je doneo takav zakljucak o meni? Ili je mozda nesto drugo u pitanju?? Hmmm
Na kraju i ne zanima me.
Ni ja nisam primetio da je doticni na bilo koji nacin doprineo ovom forumu ili ga makar ucinio zanimljivijim ali on mene pamti to je bitno! ,)

Da pojasnim ipak: Covek i dalje ne moza da shvati da gle cuda postoje ljudi koji ne razmisljaju kao on i da gle cuda postoje ljudi koji misle da je Tomb Raider zreo za reboot i da su ti isti ljudi zadovoljni tim reboot-om. Ovaj pokusaj konverzacije sa doticnim je jedino po cemu ga pamtim ali jedino. I bukvalno je zatrovao i TR 2013 i TR 2015 teme sa svojim postovima kako je TR obicno *****, zasto? Zato sto on tako kaze. I njega to da neko ne razmislja kao on i dalje drzi. Samo sto se malo... presaltao sto se mene tice.

I rest my case.
 
Poslednja izmena:
Hvala sto pitas. Ja konkretno sam bio banovan zbog rasprave sa hsv-om u Lumia 930 temi.
Nikad i ponavljam nikad nisam dobio opomenu ili ban zbog bilo kog posta u ovom podforumu.

Ovo sto @exte pise ne bih komentarisao. Samo mi nije jasno na osnovu kojih postova je doneo takav zakljucak o meni? Ili je mozda nesto drugo u pitanju?? Hmmm
Na kraju i ne zanima me.
Ni ja nisam primetio da je doticni na bilo koji nacin doprineo ovom forumu ili ga makar ucinio zanimljivijim ali on mene pamti to je bitno! ,)

Da pojasnim ipak: Covek i dalje ne moza da shvati da gle cuda postoje ljudi koji ne razmisljaju kao on i da gle cuda postoje ljudi koji misle da je Tomb Raider zreo za reboot i da su ti isti ljudi zadovoljni tim reboot-om. Ovaj pokusaj konverzacije sa doticnim je jedino po cemu ga pamtim ali jedino. I bukvalno je zatrovao i TR 2013 i TR 2015 teme sa svojim postovima kako je TR obicno *****, zasto? Zato sto on tako kaze. I njega to da neko ne razmislja kao on i dalje drzi. Samo sto se malo... presaltao sto se mene tice.

I rest my case.

off:

Evo da ti pojasnim,
Prvo:forum nije blog da po njemu pises sta hosec, to je osnovno.
Drugo: relativizovanje ima granice. To je moje mišljenje ne daje za pravo da se pišu gluposti.
Treće: banalizovanim komentraima na temama praviš burek, otvaranjem tema o igrama koje su u najmanju ruku lose praviš burek, gde god da okreneš uglavnom srozavaš nivo foruma svoim delovanjem to je moj utisak. Generlano jedina razlika izmedju tebe I kellhusa je to što ti ne spamuješ količinski kao on ali saqdržaj I poenta postova je skoro ista, čak I dok je bio aktivan ti si bio pun razumevanja za njega I njegov stav jer je logično sličan tvom...

I nema tu ništa vise da se doda, nema to nikakve veze sa tomb raider-om. Bolje da oladiš malo da budeš malo manje aktivan a kad nešto napišeše prvo bar pročitaj par mišljenja da ne bi lupao bez veze o igrama koje su tebi "superiška" a suštinski su promašaj...time ne samo da truješ nivo na forumu već I lično srozavaš svoj ugled kao neko ko nema pojma o čemu piše...plus što još moram da pišem ovakve off postove da bi tebi nešto postalo jasno..
 
Poslednja izmena:
Svaka čast exte, čim ti se ukaže prilika ti baš MORAŠ u svakoj temi da napišeš koliko mrziš TR i koliko je to (po tvom i samo po tvom mišljenju) užasna igra.:D
 
Lepo je videti da se Emix vratio...:) Steta sto HSV-a nema, on je barem doprinosio forumu... Inace exste objasnio... :d
 
Poslednja izmena:
Svaka čast exte, čim ti se ukaže prilika ti baš MORAŠ u svakoj temi da napišeš koliko mrziš TR i koliko je to (po tvom i samo po tvom mišljenju) užasna igra.:D

Ali tu nema ništa o TR-u, čak sam I rekao da to nema veze sa tim?

Pažljivi čitaoci mojih komentra o TR-u će pre reći da je to igra koja vise izneverila moja očekivanja nego što sam rekao da je užasna, naprotiv dosadna je I to joj je najveće obeležje po meni...
 
Može igra da izneveri nečija očekivanja, ali to ne znači da oni u tom treba da ignorišu to da je ista igra izuzetno dobro prihvaćena od igrača, odlično ocenjena, višestruko nagrađivana.. Reći da je takvog igri glavno obeležje da je "dosadna" nipošto nije u redu. Tek nije u redu sa ljudima zabranjuje da pišu pozitivne stvari o toj igri i da se njihovi postovi nazivaju "glupostima". Valja poštovati tuđa mišljenja ako očekuješ da drugi poštuju tvoja, posebno kad si sa svojim mišljenjem u potpunoj manjini!:)

Primetih i da si napisao kako autor ove teme otvara teme o igrama koje su "u najmanju ruku loše". :) Life is Strange se još nije ni pojavio, kako možeš reći da je igra "u najmanju ruku loša". Izgleda kao jako zanimljiva avantura u Telltale stilu i za sada su najave jako pozitivne, a autori iza sebe imaju jednu izuzetno dobru igru (Remember Me).:)
 
Poslednja izmena:
kellhuse, ti li si?! :d
 
Može igra da izneveri nečija očekivanja, ali to ne znači da oni u tom treba da ignorišu to da je ista igra izuzetno dobro prihvaćena od igrača, odlično ocenjena, višestruko nagrađivana.. Reći da je takvog igri glavno obeležje da je "dosadna" nipošto nije u redu. Tek nije u redu sa ljudima zabranjuje da pišu pozitivne stvari o toj igri i da se njihovi postovi nazivaju "glupostima". Valja poštovati tuđa mišljenja ako očekuješ da drugi poštuju tvoja, posebno kad si sa svojim mišljenjem u potpunoj manjini!:)

Pogledaj pod 2 u spoileru...;)

A za poštovanje postoji neki red, zar ne, jednom, dva putA, par puta I onda prelazimo na direktna objašnjenja, JER NORMALAN PRISTUP NE FUNKCIONIŠE!
 
Bas htedoh da napisem, cekao sam da vidim koliko ce da bude na Nuuvem.
Na GMG je oko 12e.
 
Odlična cene, teško da će negde biti jeftinije.:)
 
Nazad
Vrh Dno