Šta je novo?

Ryse

Ko sto rece G@W, autohotkey se zove, jako jednostavna skripta za izmenu
 
Ne mogu da igram Ryse preko Joypada,poseduje Logithech Dual Action i sve igre sam dosad igrao sa ubacivanjem Gamepad fixa,ali za ovu igru to ne radi.
Trazio sam na googleu i pronasao jos jedan program koji sam takodje pre koristio x360ce,ali ni on ne radi.
Da li postoji jos neka fora da nateram igru da se igra sa joypadom?
 
Hm Mookey, meni radi sa x360ce-om, uvek to koristim. Ali postoji caka. Za nove igre je potrebno duplirati xinput_dll sa raznim brojkama u 4-5 komada, ne znam gde sam to nasao ali ga cuvam kao backup u fifi, jer sam imao isti problem tamo. Mogu upload pa da probas.

A koristim Intexov Joypad od 600 dinara, kupio sam 5 komada jer radi perfektno i 99% feeling je kao sa ps3 dzojstika.
 
Što se tiče remapiranja tastature mislim da i xpadder može da posluži.
 
Uspeo sam nekako da namestim,ja sam mislio da ne moze sa x360ce pa sam hteo da odustanem ali kad si mi rekao da mora da radi,zapeo sam ko lud i namestio sam.
Hvala Mazi7
 
Poceo sam danas da igram. Kada bih je ocenjivao kao interaktivni film definitivno bi dobila ocenu 9.5/10.
 
Da li postoji neki nacin da se podesi FOV ili barem da se kamera malo odzumira?
 
Da li postoji neki nacin da se podesi FOV ili barem da se kamera malo odzumira?

Postoji. Uzmes cekic i razbijes svaki Xbone i PS koji postoji na planeti. Onda sve delice na gomilu i zapalis ispred M$ i Sony HQ. Na nitendo i ostalu boraniju ne moras da trosis snagu.

E onda ce moci sve.
 
Sasvim solidna igra. Gameplay jeste repetitivan, ali uz odlicnu grafiku i zanimljivu pricu, moze da se odigra do kraja.
 
upravo to je i moje vidjenje :) grafika je bas bas dobra, pogotovo lica likova. mislio sam da ce se vremenom povecati broj egzekucija al nista od toga, tu sam se malo skenjao... uglavnom, prilicno zabavna igra, ja zadovoljan :)
 
mislio sam da ce se vremenom povecati broj egzekucija al nista od toga, tu sam se malo skenjao...

Imas poene tacnije Xp, imas da tim poenima otkljucavas nove poteze. Odvojenu su skills a odvojeno "egzekucije".
 
Slazem se sa onim sto je Bojan gore naveo, meni je takodje igra sasvim fino legla.
 
Igra je EPIC fazon, grafika je odlicna.. Sto rece pera, kad bi se ocenjivala kao interaktivni film bila bi 9.5/10 (po meni cista 10ka).

Mnogo je prosta i previse kratka za moj ukus, ali me je ipak prijatno iznenadila posle napinjanja u Mordoru i Alienu. Prava igra za opustanje. Sve mi bese krivo sto ne pusim cigare, da zapalim jednu kad krene neki "intro". :)
 
Pa igra je super radi bas ono sto i treba mozes da lagano udjes da se opustis, pratis pricu i da se ne napinjes da moras da pazis sta levelujes, koje iteme imas itd... odmoris mozak dok igras.
 
Izasao je navodno sli profil uz najnoviji patch, ali meni nikako nece da radi drugi gpu, ne znam u cemu je problem?
 
Nazad
Vrh Dno