Šta je novo?

Lenovo Vibe Z2 Pro

odlicna specifikacija, odlicna izrada i najvaznije pristupacna cena.
 
Da li ima još neko neka iskustva sa ovim telefonom, kakvi su utisci ? Jel valja sve što je uklopljeno u njega ? Planiram da uzmem ovaj telefon i prilično sam fino zagrejan za njega.
 
Ok, to je ono sto me je zanimalo, hvala na odogovoru, i tebi drdekzar. Imam velike sake tako da verujem je pitanje vremena kad bih se navikao...
 
zanima me kako radi telefon,jel ima bagova,res i slicno ? treba mi brz i kvalitetan telefon,a po spec.mi se cini da je ok..ima li ko iskustva sa ovim telefonom ?
 
Koristio sam ga 2-3 nedelje i bio sam vise nego odusevljen telefono, odlican hardver, izrada, ekran.....
Nisam imao nikakav problem sa lagom, restartom ili slicno, sve brzo, kamera odlicna.
Najvaznije i ono sto mi se najvise svidelo je izrada telefona, malo ko moze da se pohvali sa ovako dobrom izradom.
 
Ima li neko iskustva sa nadogradnjom na lollipop posto mi nudi istu ali ne bih to radio ako ne radi kako treba?
 
Ja sam ga nadogradio na Lilipop radi super, još bolje. Doduše sad mi nudi još neku dogradnju od 49mb ali ne može da je sprovede. Prijavljuje grešku sa SD karticom, koju naravno i nema. Nebitno, telefon radi savršeno.
 
a reci mi da li ima problem neki ili radi bolje otkako si ga dogradio. Cini mi se da sam negde procitao da ona led lampica ne radi posle nadogradnje. Jel treperi kod tebe kod propustenog poziva ili poruke? Da li sve i dalje radi posle nadogradnje i da li napravi neku pometnju kod recimo kontakata ili podesavanja? Da li je komplikovano vratiti na prvobitnu verziju u slucaju da imam neki problem?
 
Poslednja izmena:
Led lampica radi. Taj update od 49mb je 5.02 koliko sam ja skapirao. Meni je najnormalnije skinuo i instalirao. Telefon radi odlično.
 
Led lampica savršeno radi, bez ikakvih problema. Kao što već rekoh nema nikakvih promena, sve radi OK. Meni neće da instalira taj update, ne znam što ali nije ni bitno. Skine ga bez problema ali izbacuje neki problem sa SD karticom..
 
Poslednja izmena:
Možda, tačnije sigurno ali što bi ga radio kad telefon radi odlično.. Samo sebi da pravim posao.
 
auuuu...ovaj moj je imao pre lolipopa 2 apdejta pa apdejt na lolipop i posle lolipopa evo drugi apdejt...da li ce biti jos videcemo!? Do sada sve proslo kako treba.
Ukupno 6 apdejta. i za sada sve radi kako treba...treba opet malo podesavati neke sitnice :)
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da neka podesavanja su se izgubila, kao npr. led lampica sad samo svetli plavo kada mi stignu poruke i kad imam propusten poziv a pre sam mogao da izaberem koja boja da svetli za sms a koja boja za propusteni poziv a sada mogu da izaberem samo da li zelim da svetli ili ne ali ne i da biram koju boju zelim za sta. Nema recimo da mogu menjati pozadinu u temi kao nekada, da prevlacim u levo ili desno i kao da listam i menjaju se slike.
 
Za led lampicu skini aplikaciju "Led manager". I moces da biras za bilo koju aplikaciju kako da ti svijetli.
 
Hvala Mashoni1991. Primetio sam da mi hoce i vidzet sa vremenskom prognozom i satom da zalepi.
 
Ne znam da li se nekom drugom to desavalo ali otkako sam uradio update na 5.0.2 desava se da zabaguje sat i vremenska prognoza na vidgetu transparent clock & weather i zabaguje mi crkveni kalendar vidget a jutros mi iz nepoznatog razloga nestali kontakti . Sreca pa nisam u starom telefonu obrisao. Mislim da mi je sve sinhronizovano ali na google nalogu nemam sacuvane kontakte ili ja nesto ne radim kako treba...nikako mi nije jasno. Jel imao neko takav problem i da li imate kakvo objasnjenje i resenje za moj slucaj? Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko da zna da mi objasni da li ima neke razlike u Hardveru izmedju Kineskog i ROW modela ovog telefona???
Cuo sam neke price tipa:
Da je display losiji, kuciste slabijeg kvaliteta i sl...

SONY Z5 Premium
 
Interesuje me da li je android stock opcija dostupna i nakon instaliranja Lollipopa? I, generalno, kako vam sljaka fon na lollipopu, posto vidim da se na inostranim forumima vazda zale kako im fon laguje, aplikacije pucaju i slicne stvari?
 
Ja sam moj podigao na lollipop dok je bio kod mene i radio je sasvim normalno bez problema.Ima opciju i tada za stock, ja sam u moj ofmah ubacio nova launcer i sve je letelo.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno