Šta je novo?

F1 2014 (Codemasters)

Prvi rivjui pristizu, dobili smo tesko smece od igre izgleda.

F1 2014's a strange game, then, and one I can't even accuse of being just a casual reskin. It's a quantifiable step back for the series, saved only by the fact that what's there remains a satisfactory companion piece to this year's season if you're fortunate enough to have a decent steering wheel. There is at least one other new layer of authenticity for this year's game, though; charging full whack for what amounts to a slight downgrade is the kind of one-sided deal that would do even Bernie proud.

http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-15-f1-2014-review
 
Postoji li mogicnost da se iskljuci ghost car u kratkim kvalifikacijama (1krug)? U time trail se moze iskljuciti, ne mogu da nadjem opciju za kvalifikacije?
 
Kako pratite? Aj sto sebe lazete, lazete i druge.. Ustajete u 7 ujutru, gledate svaku trku u sezoni? Aj molim vas, laicki komentari kao od devojke neke. Pravi ljubitelj koji zaista prati i razume se u to sto prati, nema sanse tako nesto da izjavi..
A sad idem da se kaznim sto se uopste i upustam u ove glupe rasprave..

Tako je. Ustajao sam u 6h ujutru da gledam . Kupovao car&drivers, I tako poslednjih 35 godina.
Neko voli fudbal da bi se potukao s nekim istomisljenikom, neko foli da uvije joint, a neko F1.

Poceo sam da pratim F1 jos iz vremena Laude i Hanta.
 
jedino sto valja u ovoj verziji je sto moze da se provoza Socijem, ostalo je sve bas bedno, rekao bih i da je 2012 bila bolja, ubacili su nove bolide i motore, ali igrica nevezano za te globalne promene je nazadovala
 
Kazu da su sjebali upravljanje sa gamepadom, da bukvalno ne mozes da se okrenes sa svim asistencijama na off kad nabijes gas. Skinuo sam za drugara igru samo, mislim da je necu ni instalirati. Nedavno sam igrao Grid Autosport i na pola me smorila repetitivnost i generalno ceo njih ego engine.
 
Ovo me prica podseca na pes 2014.

- Generalno, na tastaturi se sada jos teze igra. Onaj ko ne moze priustiti volan, taj najverovatnije nece ni igrati F1 2014.
Grafika jeste losa, ali se vidi da su pokusavali da odrade nesto. Izgleda da ih je vreme sustiglo i da su na kraju sve na brzinu upakovali i stavili u prodaju.
 
Nakon visesatnog igranja mogu da zakljucim da su jedine novine to sto su dodatno unazadili model voznje :d Pri kocenju bolid je savrseno stabilan, a izgleda da se abs ne moze iskljuciti, nema boga da blokiram kocnice. Mnoge krivine koje su me je.... godinama sada prolazim kao od sale. :cigar: Ai je nenormalan na expert i autori su izgleda ocekivali od igraca da voze kvalifikacione krugove i ne dopuste nikome da ih obidje, jer je sustizanje nemoguce. Legend necu ni da probam. :) Nove tvrde gume su sporije od mekih istrosenih, ai je prebrz na kisi, i dalje nista od zagrevanja guma ( iako mi inzenjer preko radia javlja da pazim ), ... Igra ima verovatno jos gomilu mana, no da ne bih samo hejtovao, mogu da kazem da ostalo ( promena setapa i ponasanje bolida, potrosnja guma i srazmerno proklizavanje sa istom, davanje previse gasa na pasicama i bezanje zadnjeg kraja, silazenje sa trkacke putanje i bezanje prednjeg kraja, mnogo proklizavanja po kisi, ... ) funkcionise sasvim lepo i da je igra sasvim ok za nekoga ko voli formulu i ne shvaca voznju previse ozbiljno.
 
Je l' jos nekom bezi bolid na jednu stranu, dok igra preko tastature ?

Zvuk motora je nekako iritantan i posle 20-30 kruga zamara.

Totalno nedovrsena igra je izasla. Bolje da su izlazak odlozili za kraj decembra i ispeglali ovo.

Onaj ko igra piratsku verziju, tesko da ce naci patch koji ce sve ovo ispeglati.
 
Ahaha evo instalirao, bez tractiona ko po sinama a najveca provala nema ERS haha.. Momentalni unnistal.
 
Sync

Iskljuci sve pomoci, vrv zbog toga skrece, pokusava da ide po pravoj putanji :) Bzvz je zvuk motora, stari zvuk je zakon :)
 
Skinite Project Cars, odaberite Hokenhajm i Formulu A i uzivajte u grafici, fizici, raspadanju guma, realnom ostecenju... Svemu sto F1 2014 nije.
 
Sync

Iskljuci sve pomoci, vrv zbog toga skrece, pokusava da ide po pravoj putanji :) Bzvz je zvuk motora, stari zvuk je zakon :)

Sve je iskljuceno. Nego ili sam ja *****, ili se volan na formuli duplo teze okrece tj. potrebno je vise puta da se stisne kako bi skrenuo barem malo.
Definitivno nas sa tastaturama hoce da iskorene iz igre.
Jos nema ni ERS. Tacno kao sto sam rekao - igra je izasla nedovrsena.

Valjda ce ubrzo da krenu da prave modove, pa da menjam ovaj zvuk i sam koncept igre na tastaturi.
 
Sve je iskljuceno. Nego ili sam ja *****, ili se volan na formuli duplo teze okrece tj. potrebno je vise puta da se stisne kako bi skrenuo barem malo.
Definitivno nas sa tastaturama hoce da iskorene iz igre.
Jos nema ni ERS. Tacno kao sto sam rekao - igra je izasla nedovrsena.

Valjda ce ubrzo da krenu da prave modove, pa da menjam ovaj zvuk i sam koncept igre na tastaturi.
Probaj sa Gamepadom, ja npr. imam i volan ali nije baš vrhunski pa mi gamepad koliko toliko leži, na kboardu nema šanse igrati novije 'simulacije'
 
Nazad
Vrh Dno