Šta je novo?

Poker automat

stefan2

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
446
Poena
620
Zna li neko link za download igrice Poker automat kao one iz kockarnica,
gde nakon dobijanja jednog para ili vise mozes da dupliras veliku ili malu kartu.Ali ako moze do 10 Mb.Ja sam bio skinuo neki koji je bilo potrebno registrovati pa nisam imao vise od pola opcija.Unapred zahvalan.
P.S.
Bilo bi pozeljno da bas ima izgled kao monitor iz kockarnice
 
Postoji Poker 2.0 koji je delo nekog domaceg autora, ali nemam pojma odakle bi to moglo da se skine i da li je besplatno :(
 
"S e a r c h" hm, kako cudno pise trazi ?!?!

Salim se.

Evo linka za topic:
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=37434&highlight=poker

A evo iz poker:
http://www.benchmark.co.yu/forum/download.php?id=1269
 
Jel moze neko da mi da link za taj poker ili da ga okaci ovde


hvala
 
Poslednja izmena:
Poker 2.0 by Knezevic Predrag 1992god.
 

Prilozi

  • POKER.ZIP
    130.3 KB · Pregleda: 1,710
Izvinjavam se svima sto dizem temu staru 5 godina :D Ali jel moze ovo da se pokrene na windows 7
 
Evo sta meni izbaci. Da li mozda treba nesto da se podesi da bi radilo?
 

Prilozi

  • b.png
    b.png
    398.1 KB · Pregleda: 395
imaju li gde "vockice"? znate na sta mislim? gde je bilo Jolly Pokera, bilo je i vockica..
 
Ja koliko sam upucen, nema. Ima nekih home-made vockica, kao i nekih mame32 vockica, ali po meni nije to to.
 
A Magic Card? Poker skican Jolly-u ali ima i trece okretanje karata
 
imaju li gde "vockice"? znate na sta mislim? gde je bilo Jolly Pokera, bilo je i vockica..

Naravno da imaju vockice, i to one klasicne!!! Potrazi negde goldstar rom za mame32, ako ne uspes da se snadjes (mada ne vidim ni jedan razlog za to ;))javni se, poslacu ti na mail!!!
 
Nasao Golden Star ROM i to je to .. juhu..
@vasquez, svakak ti dala :D hvala :)
 
Ma, nema na chemu rodjache!!! :wave: Koliko sam samo vremena proveo u svom zivotu skidajuci glupe visnjice (or treshnjice) i jureci bar 5 sedmica, ili barove na max chipu, ili ko zna sta vec... ;)

LM, imas i drugu, blue verziju, ROM je goldstbl.zip, ali kako nisam odavno igrao zaboravio sam detalje, ali je fakat da jedna mnogo bolje "daje"... :trust:
 
Poslednja izmena:
Pazi, kao i na automatima, fora sa vockicama je da one daju samo kad je puno "para" uslo u njih.. Kad se uradi isplata, nekad ne moze prva karta da se pogodi cak ni na dobitnku od 4 poena ;) Ali kad udje dovoljno poena, skida se i na 300x50 bez problema.. Zasad sam dobio 7 sedmica najvise..;)

Nego, znas li koji je Magic Card? Onaj slican Jolly-u ali ima trece okretanje i vija se poker na odredjenom broju, tzv.Magic
 
Iskusni pokerash se javlja:

sto se tice zvanicnih najpopularnijih igara, ROM-ove sa njih necete naci, pa sve da ponudite ne znam koje pare. pri tom mislim na sledece - Multigame, i Fruit slots:

Multigame (Amatic multigame, najpopularniji aparat u ovom delu evrope)

amatic2.jpg


Fruit slots (Payslots, zaboravio sam ime firme, logo im je neko zvono, iz rusije su)

Image064.jpg




ja zapravo ne znam kako NIKO do sad nije ekstraktovao rom iz ova dva konkretno aparata, ali znam da originalne verzije NIGDE ne mogu da se nadju. svi ostali romovi su zapravo prekopiran algoritam koji moze da napise i Boris Lozac u paskalu.
 
Poslednja izmena:
Pisao sam ovaj poker u basicu za amstrad cpc 464, zajedno sa drugarom iz razreda, 1989-te godine. Programerska kopija, nije i bilo izdvajanja koda iz roma. Generisanje brojeva je bilo RANDOMIZE , RANDOM, brojevi su bili kaceni na DATA nizove brojeva koji su reprezentovali pozicije stringova na ekranu za iscrtavanje karata sto je radio on na svom Amstradu. Ja sam moj kod pisao na Amigi za resavanje poker kombinacija i point sistem. On je prodavao i ostale igrice na kasatema, imao je i katalog sa programima za Amstrada. Uspeli smo da iscrtamo verno poker aparat iz kafica pored autobuske stanice. Ljudi su se bas primili na njega misleci da je orginal softver. Na kaseti je i ne verujem da je preziveo proteklih 22 godine.
 

Prilozi

  • amstrad_cpc464.jpg
    amstrad_cpc464.jpg
    43 KB · Pregleda: 90
Poslednja izmena:
Hvala :).Nego,kod druga je radio na XP SP2,sada na W7 ne,a vidim da su gore kazali da može...
Daj neku pomoć.
:(
 
Nazad
Vrh Dno