Šta je novo?

Aplikacija za sakrivanje dolaznih poruka i poziva

Učlanjen(a)
07.06.2013
Poruke
6
Poena
151
Pozdrav svima.
Hteo bih da pitam da mi preporucite neku aplikaciju za Android (4.4.2) koja moze da sakrije dolazne poruke i pozive a da mi telefon ne zazvoni i da se Call log i SMS nadju u toj aplikaciji a ne u Messages ili Call Log listi telefona. Poslednju aplikaciju tog tipa koju sam koristio se zvala Vault (NQ Mobile Inc.) i radila je zadovoljavajuce ali mi se sada desava na LG G2 da poruka stigne i u aplikaciju i u Inbox telefona. Sve sam lepo namestio ali opet nece. Znate li neku dobru alternativu?

I jos jedno pitanje. Primetio sam sa vremena na vreme da mi se recimo telefon (sadasnji a i prosli) dok stoji na stolu sam upalio od sebe (tj. displaj) kao da sam mu pipnuo ekran ili da ga je nesto probudilo iz te hibernacije. Nevezano da li je telefon na Internetu (GSM ili WiFi). Postoji li aplikacija koja belezi Log svih procesa i servisa koji se pale i daje listu istih kako bih video koji se to proces poslednju startovao i upalio mi displej?
 
Što se tiče sms poruka, handcent ima privacy box koji radi savršeno.
 
Probacu ali opet mi to resava samo jedan deo problema a to je SMS.
Bilo bi super ako bi se neko setio neke koja obejedinjuje i SMS i pozive kao ona koju sam naveo u prvom postu.
 
@scouser
Probao sam Handcent SMS ali sam od njega odmah odustao jer za Private Box trazi da se otvori Handcent Online Account a to ni pod razno ne bih radio.

@poolmaker
Za sada mi deluje da ovaj programcic zavrsava posao barem sto se SMS tice ali mi se ne svidjaju 2 stvari koje sam odmah uocio. Mora da se instalira dodatna aplikacija Messaging Classic koja mora da zameni default aplikaciju i to sto ne postoji nikakav nacin da znam da mi je stigla Private SMS poruka a da ne dobijem Dummy SMS poruku ciju sadrzinu ja prethodno definisem za dati Contact. Naravno LED diodica svetli sto je isto minus.

Za sada sam resio problem a ako neko drugi zna jos neku dobru aplikaciju bio bih zahvalan da je podeli ovde.
Hvala za pomoc.
 
Otvaram staru temu jer mi treba "Aplikacija za sakrivanje dolaznih poruka i poziva ".
Danas sam ih probao jedno 10-tak i totalno se izludio, nijedna mi ne skriva SMS niti pozive.
Prošle godine sam koristio aplikaciju koju spominje forumaš "6pack" (audio manager) ali sam nažalost izgubio apk fajl, a te aplikacije više nema na play.google
Ima li ko da mi preporuči neku koja garantirano obavlja posao
Imam android nerootani mobitel "SAMSUNG SM-A300FU" ANDROID 5.0.2
 
Ne znam kako vam Vault ne radi, kad mu je to jedna od osnovnih funkcija?
 
Ooo shit, nemam ni jednog gay prijatelja. Imam samo gay neprijatelje
 
Nazad
Vrh Dno