Šta je novo?

Nov iPOD Shuffle 2nd gen problem

manda

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2011
Poruke
81
Poena
159
Kupio sam nov ipod shuffle 2nd gen i imam problem sa punjenjem baterije. Cim sam otvorio fabricko pakovanje probao sam da ga upalim na on/off dugme ali bez uspeha. Ok, kontam nov uredjaj, baterija potpuno prazna pa sam ga stavio na dock i ukljucio u USB na racunaru. Odmah je poceo da blinkce narandzasto i tako je bilo sve dok nisam instalirao i pokrenuo itunes. Cim se program upalio, lampica je pocela da svetli zeleno. Cudno mi je bilo jer u upustvu pise da bi trebala da svetli neprekidno narandzasto dok se baterija ne napuni ali reko ajde valjda tako treba. Prebacio sam gomilu muzike bez problema i ostavio ga tako na punjenju par sati i onda kada sam ga skinuo momentalno se ugasio. Vratim ga opet na dock, blinkce narandzasto par puta pa onda opet upali zeleno, kao da je baterija puna. Kad ga skinem ponovo sa docka, momentalno se ugasi. Ponovio sam proceduru sa svim USB portovima na racunaru sa win7 x64 i na laptopu sa winxp, cak sam probao i sa eksternim power bank-om, ista prica. Pomislih da sam mozda ubo neki feler pa ga spakovah i vratih a prodavac mi odmah dade drugi, isto nov novcat u kutiji. Dodjem kuci, otpakujem, ukljucim a ono identican problem. Ima li ko kakav savet? Covek od koga sam kupio ima gomilu i kaze da je prodao do sada bar dvadesetak komada i niko se nije zalio... Probao sam i da ga resetujem i updatujem softwer i restore sam radio ali nema pomoci. Dal je moguce da ja nesto ne radim kako treba ili sam oba puta ubo neke felere?? U pitanju su novi uredjaji u originalnom pakovanju, neotvarani. Itunes ih prepoznaje bez problema i muzika se transferuje normalno ali cim skinem sa docka, player se ugasi :mad:
 
Nazad
Vrh Dno