Šta je novo?

LG LB serija televizora sa DVB-T2 tunerom

plex daje dobru sliku , lepo radi samo titlove kad bih nekako osposobio...
 
Bilo bi dobro da probas dal radi preko kabla. Mislim da plex radi transkoding i samim tim kroz mrezu salje manji fajl. Takodje probaj i mezzmo aplikaciju, meni ona ubedljivo najbolje radi, sve moze da se podesi i namesti.

HVALA

mezzmo radi perfektno za sada....
 
Imam 47LB730 , jel nece izlaziti WebOS 2.0 za LB seriju ?
 
Koje su oni seronje, klasično izivljavanje, kao da moramo da svaki mesec uzimamo novi uređaj
 
Pa ako ih porediš sa ostalim proizvođačima - svi su isti. Cilj im je da kupiš nove modele, jer ovi posle 3 godine zastarevaju a i prave se tako da traju ~5-6 godina. Nije ti to više EI i Iskra što su bili da traju po 15-20 godina :p
 
PA ja sam pre LB serije imao 47LA660 koga sam prodao drugaru posle par meseci i uzeo 47LB730. Znaci sad treba i ovaj da prodam posle par meseci. Ma daj.....
 
PA ja sam pre LB serije imao 47LA660 koga sam prodao drugaru posle par meseci i uzeo 47LB730. Znaci sad treba i ovaj da prodam posle par meseci. Ma daj.....

Ti se bas mnogo palis na to da imas poslednju verziju uredjaja?
 
Mene nervira što se u zadnje vreme kada koristim web aplikaciju, na mom 50LB671v, pojavljuje da "Ova verzija Chrome nije više podržana" i naravno flash plugin ne radi. Inače je zadnja i ažurna verzija WebOS-a.
 
Zdravo zelio bi za sobu da kupim 32lb561u ali na netu nalazim oprecne informacije da li podrzava DTS ili ne pa bi molio nekoga ko ima ovaj model da proslijedi informaciju iz iskustva da li podrzava DTS ili ne
 
U LG TV katalogu pise da modeli koji ne pustaju DTS su: LB450B, LB55**, LB56** i LB620V, ostali modeli pustaju DTS.
 
Imam 47LB730 , jel nece izlaziti WebOS 2.0 za LB seriju ?

Izašao novi WebOS 2.0 za LB seriju,ali neće imati tu oznaku nego -webOS 1.4.0-2501 afro-ashley
Isprobano na LB650,670,730 modelima(nije za UB modele!),po komentarima ima nove opcije kao WebOS 2,i puno je brži
E sad, ja ovo još ne bih stavljao, dok se ne pojavi direktno sa neta da se skine preko tv prijemnika

http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_60439-60439.html

ako nema linka treba se registrovati na sajt
 
Poslednja izmena:
Izašao novi WebOS 2.0 za LB seriju,ali neće imati tu oznaku nego -webOS 1.4.0-2501 afro-ashley
Isprobano na LB650,670,730 modelima(nije za UB modele!),po komentarima ima nove opcije kao WebOS 2,i puno je brži
E sad, ja ovo još ne bih stavljao, dok se ne pojavi direktno sa neta da se skine preko tv prijemnika

http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_60439-60439.html

ako nema linka treba se registrovati na sajt
Je l' uvodi podršku za x.265?
 
mezzmo mi pojeo 18Gb HDD, jel imao neko ovakav problem, jel to normalno ili ne ??? resenje neko ???
wqe.jpg
 
Ukljucen ti je transcoding ili onaj delimicni transcoding. Ili imas milion pesama i ukljucio si da skine cover za svaku.
Kod mene mezzmo folder ima 237mega.
 
Vidi samo dal je obriso sve iz foldera, ja sam morao rucno da obrisem nakon sto sam iskljucio.
 
ja sam sam i pobrisao, nisam cekao dali ce on to da uradi ili ne, za sada je sve ok...
 
Imam 2 kom 32lb561v tv-a koji rade kao dual monitor setup.

Moze li mi neki reci kako da ih fino podesim jer nisam zadovoljan ovim sto gledam.


Ono sto me prvenstveno zanima su boje, meni je prikazana 8-bit paleta boja sto je lose, i koji pixel format da stavim i ostalo.... ATI je grafika na kompu.
 
Istina, ali nece da se pojavi nista osim 8-bit paleta.
Na ranijem TV je bila 16 siguran sam, zasto je sada drugacije ne znam, ali stari TV je 3 god stariji.... ne verujem da su noviji losiji po tom pitanju.
 
Bitno je da podesiš da se ulaz u tv-u zove PC
 
Imam 32lb650v i kada povežem wii konzolu, na 5 činč komponent kabl, svaka boja na određenu boju, slika je bez boje i treperi. Na drugom samsungu radi kako treba.
 
Da li je iko updejtovao ovaj siste, 1.4.0 -2501 na lg 42lb671v i kakvi su utisci , aj javite pa da rizikujem da ubacim kod mene ?
 
Nazad
Vrh Dno