Šta je novo?

LG LB serija televizora sa DVB-T2 tunerom

Pa dobro i to je dosta. Ostale firme i ne ažuriraju fw. Nego kad kupiš TV "to ti je - što ti je". Mene samo nervira podrška za 3D subtitlove i ostale formate osim srt, preko LAN ili WiFi mreže ne radi to. Najjednostavnije je onda da se poveže na GPU preko HDMI i da se na računaru pusti 3D film sa 3D subtitlom ili ne mora ni da se pravi jer GOM player može da običan srt pretvori u 3D subtitl.
 
Pre 2-3 meseca su počeli
 
Odlican TV, ako ti ne treba Magic Remote (iako je zgodna stvar, obicni daljinski i ne koristim) mozes uzeti 42LB650v.

Iako je sada logicnije da gledas njegovog parnjaka iz LF serije, recimo 42LF652v, pitanje je jedino cene, malo sada budze cene LF serije ali to se mora brzo spustiti...
 
nemoj ispod 652 modela a magicni daljinski mozes dokupiti.
 
Ispred bozica ?
Ja sam mislio da ce uoci novogodisnjih praznika (krajem decembra) biti neki pad cena...prevario sam se ?
 
Ispred bozica ?
Ja sam mislio da ce uoci novogodisnjih praznika (krajem decembra) biti neki pad cena...prevario sam se ?

on je mislio na katolicki bozic jer oni ne rade po nasem bozicu tako vec sredinom decembra se ocekuju akcije...
 
Jel radi d3 go preko browsera na lg smart televizorima?
 
Meni ne radi ali zato radi preko miracasta sa telefona.
 
Kupio sam prošle godine 42LB670V.Za sada sam zadovoljan.Zanima me da li mogu da se direktno sa interneta gledaju 3d filmovi i sa kog sajta je to moguće?
 
Krenuo najavljeni update
 
E sad ćemo da vidimo da li će podržavati HEVC/H.265, mada nisam neki optimista.
 
Valja li nesto, jel radi brze ?
Meni je samo "boot up time" bitan ...najvise me nervira sto moram da cekam po minut da bi mogao da prebacim kanal uopste kad upalim tv ...
 
Aj' neka neko testira x265 da li radi sa ovim updateom da znam da stavljam ili ne, a i generalno nek javi utiske.
 
Ne radi x265
Sistem je mnogo brži i živahniji. Sve radi fluidnije, i nema onog iritantnog čekanja kada se tv uključi
 
@renne brate sad idem da radim update ...ako je tako, ljubi brat imas pivo ...znaci koliko me nerviralo to cekanje kad upalim tv da bi promenio kanal ja ne mogu da opisem ...

Edit: Upravo odradio update...ima i dalje malo cekanja kad se pali ali je znacajno smanjeno ...na svega mozda 10-15 sekundi bar kod mene na LB671V ...treba jos malo da ga "izdrndam" ali ovako na prvu loptu rekao bih da definitivno treba raditi update ...
 
Poslednja izmena:
Da li televizor sam povuce update ili to mora da se rucno radi? Radi se o 55LB671v.

Nisam uspeo da nadjem objasnjenje, ako je negde vec opisano samo me uputite na taj post.
 
Zavisi da li ti je ukljucen auto update ...
Ides u Settings - General - About this TV
 
Ljudi imam jedno pitanje. Danas sam pokušao da naručim LG 42LF561v od oglašivača ali ga niko nema na stanju, jel to moguće? Nek javi neko na PM ako zna gde ima.
Jedan prodavac mi kaže da mi pošto imam kablovsku 561v i ne treba već da mogu da uzmem 5610 koji prepoznaje digitalni signal koji kablovska šalje a da mi 561v treba samo ako želim da koristim tv samo sa antenom.
Da li da čekam da se pojavi negde 561v ili da uzimam 5610?
 
"V" u oznaci oznacava da ima t2 tjuner u sebi i to je jedina razlika u odnosu na model sa "0" na kraju oznake...
U tvom slicaju slobodno uzmi 5610... Nadam se da sam ti pomogao...
 
Ja sam od jutros odradio upd na moj 42LB650V , osim drugacijeg menia, mislim da je poboljsan kvalitet slike nekako je slika kristalnija , zvuk se definitivno cuje drugacije sad ali nisam imao vremena da steknem preciznije utiske.... TV RADI OSETNO BRZE sto mu je po meni ranije bila najveca mana....
 
Ja imam isti taj model...radi primetno brze ali i dalje nije kao na samsungu... Brzo otvara brza podesavanja ali i dalje se vuce kao puz kad se otvore kompletna podesavanja...
 
Ja juče bio u jednoj našoj radnji da uzmem Samsung UE32J5100AWXXH, ali mi prodavac preporučio LG 32LF561V zbog IPS ekrana, pa ga poslušah iako je LG skuplji za 4000 din kod njih. Predao sam zahtev za Web kredit i trebalo bi danas ili sutra da preuzmem TV.
Međutim sinoć na sajtu prodavnice vidim u komentarima da moderator sajta odgovara potencijalnom kupcu kako ovaj model LG ne isporučuje sa IPS panelom našem tržištu.
Odmah sam im pisao da bi mi moderator odgovorio kako nije siguran šta imaju u samoj prodavnici i da je najbolje da vidim šta piše na kutiji.
Da li mora na samoj kutiji da piše IPS ili mogu da se pouzdam u onu oznaku sa slovima (neko je na prethodnim stranicama dao objašnjenje oznaka)?
 
Nazad
Vrh Dno