Šta je novo?

LG LB serija televizora sa DVB-T2 tunerom

^
Ja koristim LG TV Plus aplikaciju. Probaj.
 
imam i ja lg tv plus ali nemam na aplikaciji tastaturu (keyboard)

ocu app gde imam ovo da mogu da kucam u you tube ili bilo gde

IC530997.png
 
Poslednja izmena:
Kako se gasi LCN da mi budu kanali na brojeve ne na 801> ?
 
Jel vam rade live strim prenosi koji idu na youtube-u na lb650v? Youtube inace radi savrseno ali kod livestream-a izbaci greska pri reprodukciji, video nije dostupan na ovom uredjaju.

Takodje izbacu mi apdejt softvera na 4.45.25, da ga uradim? Jel radio neko, da se ne zagubi nesto od funkcija?
 
ja sam update odavno, nisam primetio da nesto fali.
 
Hvala na odgovoru.

Ako si u mogucnosti i ako ti nije problem jel bi mogao da probas da pustis sada na youtube fiba u20 serbia belgium? Trenutno ide livestream neke kosarke.
 
to sto si rekao nece probao 2 live videa, jedva ih ukucah...
 
Zahvaljujem sto si se iscimao. Pih znaci nema gledanja live strima.
 
evo da resimo problem tipa ekrana (konkretno moj 42LB550V)
IMG_bm.jpg

da pomogne u identifikaciji
s-ips_differences.jpg
 
Poslednja izmena:
Zasto nece teletext da radi?
 
na kom programu? vecina i nema teletekst. od nasih digitalnih b92 i RTS
PS
proverih sad imaju i ostale nacionalne lokalne nemaju TT
 
Poslednja izmena:
Ljudi, koliko vama traju ove baterije na magic remote ?
Ove "fabricke" sto sam dobio potrajale su 9 meseci, ali nekako mi to malo za jedan daljinski...za ostale televizore po kuci ni ne pamtim kad sam menjao baterije...traju po 2,3 godine...
Ili i ja previse ocekujem sobzirom da nije to obican daljinski...
 
Previše očekuješ. :)
Piše u uputstvu da na njemu baterije kraće traju. Čak mi 9 meseci deluje kao skroz ok rezultat. Heh
 
9 meseci ? Pa to ti je sjajno, jedino ako nisi baš koristio TV, meni originalne su sastavile 3 meseca i to je to. Posle toga uzmem neke Vartine alkalne - mesec dana, baš sam se iznenadio kada su otišle.

Vidim kako je krenulo i odem kod kineza, kupim najjeftinije punjive NiMh baterije (2 komada - 200 din.) Računao sam da ako izdrže nedelju dana sa jednim punjenjem - super. Izdržavanju dve nedelje. možda i malo jače, ali ja ih napunim posle dve nedelje i teraj dalje.
 
Moja preporuka je za neke Eneloop baterije. Ja ih "pičim" i fino traju. Stvarno zaboravim kad sam ih punio. A za klince "čačkam" Youtube skoro pa 24/7. :)
 
Meni po 3 meseca, cudno :)
 
Pa ne koristim previse tv, verovatno je zbog toga takav rezultat...
Sad kad vidim vase rezultate...ja zadovoljan :D
 
Pa naravno da su Eneloop vrhunske baterije (sa takvom i cenom), ja ih koristim u fotoaparatu, gde treba dosta energije, stvarno svaka preporuka za njih.

Ali mi je malo mi je glupo da dajem 1800+ din. za 4 AAA Eneloop baterije za daljinac, jednostavno mi je puno para.
 
Treba mi pomoc. Uzeo sam LB650v i ne znam kako da promenim ime kanalu iz npr. S03 u Program01!? Znam da mogu da na flash stavim listu i da na racunaru editujem ali me interesuje kako to direktno na tv-u. Hvala unapred.
 
Postovanje mozete li mi reci kako da se promeni na lg 42lb630v da prevod pusta nasa slova. Pusta npr š ali č ć đ nece. Vec oni simboli. I da li moze da bude prevod druge boje posto je ovaj bele.i nekad se slabo vidi.
 
PROBLEM
kad serviram vide preko SERVIO onda televizor cesto(skoro uvek) prekine mrezu (izbaci poruku da je mreza u prekidu) , plex to ne radi, video tece bez ikakvih prekida ali ja nikako da ga nateram da pusti titlove, uneo podatke o Opensubs.org... jos neki media server koji provereno radi i pusta titlove i to bi mi znacilo da ih pusta direktno iz fodera gde se nalazi film a ne da ih povlaci sa neta...
hvala unapred...
 
Kod mene radi super doduše preko LAN kabla i sa srt titlovima a takvi su najveći broj. Evo kako je podešen Serviio

Serviio_podesavanja1.png
Serviio_podesavanja2.png
Serviio_podesavanja3.png
Serviio_podesavanja4.png
 
Ni meni na LB650 Plex ne pokazuje prevode. Ali u podesavanjima pise da prevod pored identicnog naziva mora da ima oznaku jezika. Npr. film ->123.mkv prevod -> 123.en/eng.srt tj. 123.sr.srt (dva ili tri slova zavise od nekih kodeka). A za preimenovanje kanala ako nekome treba nalazi se u Quick Setings pod programme tuning/manual.
 
Nazad
Vrh Dno