Šta je novo?

LG LB serija televizora sa DVB-T2 tunerom

Hmm..vidiš na transcoding sam potpuno zaboravio, to moram proveriti. Hvala za savet!

Probao bih ja prvo to sa USB Flash ali nemam toliko veliki flash, takodje ni prenosni HDD, ali dobro, snaćiću se za to ako mi ništa drugo ne da rezultate.
 
Ja sam na primer isključio taj transcoding jer LG LB TV serija uglavnom pušta većinu danas upotrebljenih vrsta fajlova.
 
Bio ukljucen transcoding ali to nije promenilo stvar, testirao sam drugim fajlom, vrlo slicne velicine i on se sasvim lepo pusta, bez problema.

Izgleda da je problem u samom fajlu...
 
Da li neko ima problem sa network - om, pre poslednje verzije fw sve je radilo super, sada neće da ide na net uopšte. On se nakaci i na WiFi i na lan, ali jednostavno ne ide dalje. Imam lb650
 
Sada sve radi kako treba, ne znam sta je pravilo problem
 
Ma sigurno ti je ruter pobrljavio adrese ili tako nešto. Ako ti se ponovo desi resetuj ga, pa vidi da li će to rešiti problem.
 
Da li je na 42LB650V teveu moguće podešavati osobine subtitlova (boju, veličinu itd.) kada sadržaj strimujemo sa PC-ja?

Konkretno, strimujem filmove koristeći Serviio, i ne mogu nigde u settings-ima (ni TV-a, ni Serviia) da nađem podešavanja subtitlova?

Ranije sam, čini mi se, to mogao, osim što su tada filmovi išli direktno sa USB stika.
 
Moguce je. Kad krene film stisni na dole. Zatim na strelicu skroz desno i tu je podesavanje.
 
Ovih dana sam imao problema sa Serviio-om, nije hteo vise da osvezava bazu. Muke zive, nece pa nece. Probao sam onaj LG SmartShare, pa zatim Plex i Universal Media Server.

Na kraju sam se vratio i nekako poterao Serviio ponovo, ubedljivo je najbolji, jednostavan, rade titlovi, to je to.

Usput, za trazenje titilova preporucujem Sublight http://www.sublight.me/welcome/, date mu fajl za koji hocete titil, podesite koje jezike treba da nadje. Kada dobijete listu titilova, desni klik na odabrani titil pa na download. Automatski ga snima pored datog filma i daje mu isto ime. Probajte, ja sam prilicno zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Prenosim sa WebOS TV Foruma, kod mene radi:


1. Install "Accuweather" from market (ako ga vec imate, preskocite ovaj korak)

2. Change dns to 85.17.30.89

3. Start "Accuweather"

4. :)



Source: http://forkplayer.tv/
 
I sta se dobija ovim. Otvara se forkplayer kad se starta accuwether?
 
Bese nekih update za LB televizore pre neki dan, al' ne videh "what's new"?
Jel zna neko mozda?
 
Meni se sam update -ovao, ali ne znam šta je unapredjenje.
 
Pa da, i meni i sad nemam pojma sta su radili. :)

Nesto trazih po netu, al' slabe vajde.
 
Danas odradio update na 05.00.55 i ne vidim nikakvu razliku. :)
 
Ubačena je lista favorita My Programs u Smart deo
 
Izgleda da je i ubrzan inicijalni odziv smart dela. Jutros kad sam ukljucio TV bukvalno cim se pojavila slika na kablovskoj (CAM modul) tog trenutka sam pritisnuo smart dugme i smart meni se pojavio najnormalnije.
 
Da li se neko razume u 3D parametre kod filmova? Meni stoje na Auto, slika je sasvim ok.
 
Da li mi neko moze pomoći, imam LG 32LB5610,imam problem posle svakog isključivanja tv,traži mi ponovo pretraživanje.
 
Skinem pre neki dan film sa ovim oznakama "1080p BluRay 6CH HEVC x265-RMTeam [1080P][HEVC]" i da pustim na LB630v, neće. Da li je u pitanju nemogućnost puštanja BluRay ripa u 1080p ili je možda do filma?
 
@Bružiću pa zapamti rezultate pretrage i onda ti neće tražiti više. Pusti ga da iskenira do kraja i onda zapamti.
 
I ja sam probao neke nove filmove i TV ih ne prepoznaje, to mi se prvi put desilo od kad imam TV, nadam se da ce se to srediti sa nekim updateom.
 
Nece srediti, ustvari ne mogu i da hoce. SoC ne podrzava hw pustanje tih formata. Tako da x265 i slicno treba preskakati.
 
Nazad
Vrh Dno