Šta je novo?

Potrebna pomoc, odabir hladnjaka?

jovamanic

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2014
Poruke
9
Poena
51
Zdravo svima,

Novi clan sam foruma, nadam se da sam nasao pravo mesto da potrazim pomoc.

ima procesor FX-8350 i bas se dosta greje. Stalno renderujem video klipove i procesor preko leta dostize i do 96, 97 stepena. Na njemu je hladjenje koje sam dobio uz njega jos kada sam ga kupio. Zelim da kupim novo hladjenje, pa sam zeleo da se posavetujem sa vama zato sto se ne razumem bas u hladnjake. Citao sam na forumima, a i ovde da dosta pricaju da je dobro RAIJINTEK Aidos, 92mm. Mene interesuje da li ko zna neko bolje hladjenje do 3000 dinara i da li hladnjak RAIJINTEK Aidos, 92mm moze da stane u moje kuciste? Kuciste je LC-POWER PRO-925B ? Hvala unapred! :)
 
a taj cc95 od 10e je bolji? :d
 
hvala
 
ja tu ne vidim nikakve oglase,samo kao neki portal sa vestima i sl.

koji oglasi... "Cooler Master Elite 332 je mid tower kućište. Za nijansu je kraće i uže od nekih. Dimenzije kućišta su dužina 485mm, širina 189mm, visina 425mm. "
 
aha,sad ukopcah.

Elite332_series_spec.jpg


po ovome,do 160mm staje sve.rajintek themis je 158mm,ima ga kod nas po shopovima,i za nijansu je hladniji od cm 212 eva i jeftiniji.za 500 kinti vise imas njihov ereboss,koji je 160mm,dakle taman knap (mozes sam da premeris koliko ima mesta od ploce do ivice i do koliko staju kuleri) i opet je za nijansu hladniji da ti dopusta da olabavis klok.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se za oživljavanje teme, ali da ne pravim novu temu bezveze.

Uzeo bih ovaj kuler u skorije vreme, ili pak polovan Xigmatek Loki (onaj stariji) da ohladim ovo čudo kad dodju vreli dani. CPU je Athlon x4 3.6ghz na 1.4v. Mislim da bi pomenuti LC to dobro hladio.

Kakva su vaša iskustva s ovim LC kulerom?
 
To je otprilike kao box cooler od Phenoma II. ako ikako možeš uzmi neki sa 120mm fenom, mnogo su tiši.
 
Nazad
Vrh Dno