Šta je novo?

Sony Xperia M2

Jeste
023c6e0524e9045b585dab734554a474.jpg

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-M2-M2-dual-M2-Aqua/Sony-Xperia-M2-charging-time/td-p/861673
 
Znaci punjenje noću sleduje
 
[YOUTUBE]f3Kc4jiFEtI[/YOUTUBE] :)
 
Ja mislim da se samo Aqua sad i prodaje kod operatera.
 
Je l' će da dobije Android L ovaj model? Ili se još ne zna?
 
U Telenoru prodaju običnu m2. U vipu imaju aqua a zašto je skuplja, to samo oni znaju.

Zvanično ne zna se ništa za lollipop na ovom modelu, jer je Sony najavio da će samo serija z dobiti "peticu"... Logično je da ga puste na m2, jer može da je tera glat, a i izbacili su skoro ovu aqua varijantu... ali nikad se ne zna kod Android telefona...
 
Poslednja izmena:
Kako zasto je skuplja Aqua,ima IPS display,vodootporan je...
 
Na snimcima koliko sam video taj ips nista nije bolji od tfta
 
Da, u Telenoru obična M2 ali LTE verzija. Kad li će Telenorovi modeli dobiti 4.4.4?
 
Ja sam na M2 aqua update na 4.4.4 dobio jos pre nedelju dana. Inace sto se tice obicne verzije m2 i aqua razlikq displeja je bas primetna izmedju tft i ips, posto sam bas oba testirao.
 
Jesu li vam telefoni od operatora ili sim free?
 
^ deluje veoma dobro za tu klasu. Ne znam koliko ce kostati ali ako ne preteraju sa cenon vrlo lako moze da bude odlicna kupovina, posebno u paketima operatera. Ne vidim neku vecu manu osim dimenzija i bezela ali je to donekle opravdano jer ima IP68 zastitu.

[YOUTUBE]PB4R2a_Tnas[/YOUTUBE]
 
Jeste 300€ previše ali samo što je izašo pa je , da kažemo, i razumljivo. Po meni realna cena je tu oko 250€, videćemo kada bude došao kod nas. Nadam se da su unapredili sočivo kamere u odnosu na M2, pikseli nisu toliko bitni.
 
Toliko kostaju i telefoni konkurencije iz te klase (osim kineza), jeste visoka cena jer za 300e moze da se kupi par meseci star Z2 npr ali nije to toliko bitno vec cinjenica da ce se pojaviti po oglasima i kod svercera po daleko povoljnijim cenama :) A mislim da ce imati umerenu cenu i kod operatera.
 
Sramota ako bude tako, ima dobrih telefona iz 2014 (C, M i T klasa) koji zasluzuju 5.x apdejt.
 
Bolje i da ga ne bude nego da ga naklepaju na silu zbog "zajednice" pa da proklinjete dan kada je pušten apdejt. Ko je kupovao one xperie 2011. zna šta je bilo sa ICS apdejtom, nikad nije ispeglan do kraja i upropašteni su mnogi sjajni telefoni
 
Nuk u pravu si, moja sestra je dobila lollipop na M8, i nije oduševljena, čak šta više, baterija je lošija...
 
Imam problem sa svojom M2, ono srebrno power dugme ne reaguje svaki put, treba po nekoliko puta da ga pritiskam da bih otključao ili zaključao telefon. Imam garanciju iz Telenora pa me zanima da li je neko od vas imao iskustva sa reklamacijom telefona u Telenoru?
Pozdrav
 
@radezivadinovic Po ko zna koji put Telenor,kao ni ostala 2 operatera nemaju veze sa reklamacijama.
Za reklamaciju se obrati ovlascenom servisu za Sony telefone koji pise na garantnom papiru,operateri nemaju sa tim apsolutno nikakve veze.
 
Jedno pitanje i molim za odg... Originalna jacina (mAh) punjaca za ovaj model je koja? I da li bi jaci/slabiji punjac ostetio bateriju telefona? Kupio sam ovaj telefon polovan za 130e al nisam dobio original SONY punjac nego SAMSUNG-ov od 0.7mAh i telefon mi se puni 4h od nekih 20% do 100% baterije sto me jako iritira :( pa bih hteo da kupim jaci punjac za njega od npr. 1mAh ili mozda cak i jaci od 2mAh pa me zanima dal bi ti punjaci npr od 2mAh ostetio bateriju itd. Hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno