Šta je novo?

Sony Xperia M2

da li neko moze da mi pomogne da pitam i ovde.
Telefon je sa telenor mreze ne mogu da ga koristim ni na jednoj mrezi, znam da mora da se dekodira ali mi nije jasno kako da udjem u meni trazi mi uvek neki pin na pocetnom ekranu a zena nije imala nikakav pin.

Da li mi ovaj pin trazi jer mob nije dekodiran ili ima neka fora
 
Ako ti trazi pin to ti je od pin od tvoje kartice...Njoj je verovatno ugasen pin na kartici,pa joj ne trazi...
 
Poslednja izmena:
Jedino ako je kao zastitu lock screen-a stavila pin, ali to vec ona mora da zna sta je podesavala...ajde slikaj pa okaci ovde da bude malo jasnije...
Ako nemas na njemu nista bitno, odradi hard reset i resices problem verovatno..
 
Poslednja izmena:
Ubacis taj koji ima,sto je bitno dal je od operatera? :) Ako je zbog garancije naknadno mozes da ubacis kad se pojavi.
 
kako se radi taj reset ne znam kako da okacim sliku iskreno, ali to je to mada ona nikada nije imala taj lock
 
Jel dobio iko ovu zadnji ispravku na 5.1 sistemu,a da je mob uzeo u telenoru?
 
Izgleda da je pocela isporuka ove nove ispravke i za telefon uzet preko telenora. Ja sad ubacujem prvo 5.1,pa cu posle videti jel ima i te ispravke
 
Pravo uradio sva azuriranja i ovo zadnje,potvrdjujem da je sve ok,kamera je mozda i najbolja do sad. Nakon azuriranja ostaje vise od 3gb za koriscenje. Ja sam unstalirao deezer,viber,WA,intesa mobi i moj telenor app i ostalo mi je 2,96 gb sto je skroz ok.
 
Meni deluje da je cak sad i bolja nego sto je bila na 4.4.4
 
Odlicno je sto su sredili kameru konacno.SAint ili Dzousa,aj ako te ne mrzi kad okines neku sliku preko dana postavi ovde link,bas me zanima kakve su sad slike. :)
 
Odlicno je sto su sredili kameru konacno.SAint ili Dzousa,aj ako te ne mrzi kad okines neku sliku preko dana postavi ovde link,bas me zanima kakve su sad slike. :)

Ja brate mogu tek sutra posto je to sestrin mob,a ona sad radi. Ali sam vec slikao u svim uslovima i kao sto rekoh fotke mi se cine da su sad najbolje,cak bolje i od 4.4.4
 
Vazi,sutra ako ti nije cim okaci ovde u temi neku dnevnu fotku.A reci mi jel ovako fluidan u radu sa tim novim apdejtom?
 
Ma fercera ko zmaj. Ali naravno posle azuriranja odma ide fabricki reset.
 
Eto sta Sony napravi od mid range telefona donje klase,telefona sa 1GB Rama i takvim skromnim procesorom :) Stvarno su NO 1 kad je u pitanju optimizacija softvera.
 
Poslednja izmena:
Xperia M2 18.6.A.0.182 fotke
Manual Mod



Superior Auto Mod


Sve na jednom mjestu
https://flic.kr/s/aHskp2r1HF

Telefon besprekorno radi, jedino što smara sa čestim porukama za zauzeće interne memorije.
 
Telefon besprekorno radi, jedino što smara sa čestim porukama za zauzeće interne memorije.

Kakvo zauzece memorije,pa koliko je imas free? Meni je slobodno 2,5 gb i nista mi ne prijavljuje,ti mora da si popunio skoro celu pa ti zato to pise?
Vidi tamo u podesavanjima koliko ti je slobodna pa javi.
 
U redu je sad. Prebačene aplikacije, koje mogu, na SD karticu, obrisan cache aplikacija i sad ima 1.5GB
Screenshot_2016-01-09-15-22-42.png
 
Instaliran apdejt cpu z pokazuje 50 posto zauzece proca 3e788e0df1851e3bdf49b4042a9777e3170f7d2a03a6bc155cf62d6316088698.jpg problem je bio drain baterije videcemo danas sutra test.

videcemo shta kaze baterija kamera deluje ok nema posterize car.jpg
 
Jel neko uzeo ovaj tel u vipu,interesuje me jel i zaključan za njihovu mrezu?
 
Nazad
Vrh Dno