Šta je novo?

David protiv Golijata(k zoom vs nokia 808 PV)

Ma mozda sam ja previse strog u kriterijumu pa jos dobio falican pa sve dobilo dublju notu. Al evo gledano druge testove k zoom mu za petama samo tako. A razlika u rezoluciju dupla. Kao da je vestacki dignuta na 34mp da isprati 808 i jasno se vidi da se gube drasticno detalji izmedju 5mp pv i full rez.
 
dobar je K Zoom dobar, kome ne smeta težina i veličina a treba mu all-in-one uređaj slobodno neka uzima :)
 
Pa malo je tezi od 808 ali i dosta veci. U moru ovih malih senzora ja mislim da je najbolji izbor. A razlika izmedju starog i novog zooma je drasticna. K zoom je apolon za njega. Utegnut ko struna. :D
 
Tezina i veličina nisu neki problem...
 
Ako budete radili jos neki shootout, ja imam 1520 pa ako je neko zainteresovan, nek me kontaktira...
 
Dogovorićemo se, samo ćeš mount za 1520 morati sam da obezbediš, pošto je telefon preširok.
 
Moze da ponese ovo :) Bravarska-stega-mengele-125mm-rotirajuca_slika_O_2196405.jpg
 
Trenutno sam u potrazi za necim sto bi moglo da posluzi za mount. Jel zna neko gde moze da se kupi stativ za mobilne telefone?
 
Imam ja dva stativa, ali nemam mount za taj telefon.
 
Pravim ja kod stolara jedan lep i unikatni mount. Ce da pase na taj 1520. Ali ovaj put idemo dnevne slike. Moze po gradu. Malo u zatvorenom prostoru neki kafic ili sl. I moze onaj cuveni party time sa blicom. Jedno popodne malo da se druzimo
 
Pa najbolje bi bilo od trenutka kada pocinje sunce da zalazi do potpunog zalaska. To je mozda nekoliko sati igranja, caskanja i gluvarenja :)
 
Tako smo mi uradili ovaj test. Pred zalazak sunca smo se našli, slikali zalazak i posle po noći dok nas nije oterao čuvar.

Interesuje me kako će ispasti taj mount :D
 
Vec smo kacili zalaske. Sad malo i druge kombinacije :)
 
Danas sam gledao nesto u jednoj radnji. Sve sto moze da se nabavi je car mount koji se vakumom kaci na staklo/glatke povrsine. Nije idealno resenje, ali ce valjda koliko toliko glumiti stativ...
 
Sačekajmo hunderovo rešenje, mene jako zanima kakvo će da bude :)
 
Nazad
Vrh Dno