Šta je novo?

Nexus 6

Да ли је оправдана разлика од 70 евра у стартној цени оба нексуса, зависи само од дизајна и батерије. Ако са њом фон буде издржао барем цео дан без пуњача, ок је.
Међутим ако буде понудио све што и н5, мени се неће исплатити прелазак

Цена у Америци је била 280 евра док је цена код наших лердија била 400. Идући том логиком нови треба да кошта 350 евра из Америка или барем 450 евра код нас. А за те паре ће се моћи узети и ноут 4 или било који други телефон на тржишту
 
Dobro cena se jos ne zna. Sve su nagadjanja. Ali slazem se,batetija mora da iznenadi da bi se isplatio prelazak.
 
Dobro cena se jos ne zna. Sve su nagadjanja. Ali slazem se,batetija mora da iznenadi da bi se isplatio prelazak.
Tebi se nece svakako isplatiti da bude i 5000 mAh :D :d za godinu dana u razmjenama izgubis para da mozes novog kupiti nexusa na kraju godine. Sto je najcrnje na kraju opet se vratis na nexus :D Ali dobro nisi jedini :D
 
Dobro je sto ima zainteresovanih za N6, valjda ce onda da padne malo cena N5 i ja ga kupim, to je plan za sad. :)
 
Poslednja izmena:
Pa mozda planiraju i Nex. phablet, sigurno ima ljudi koji hoce najbolji android softver ali sa jos vecim ekranom.
 
Mozda hoce da stave olovku kao note sto fura pa onda da teraju developere da prave apk prilagodjene tome. Ne znam. Ako hoces phablet uzmes note i cao.. Cuj nexus phablet
 
Izvisio sam za Nexus 5, tako da cekam sesticu. Da li mislite da je to bolja kupovina od LG G2? Nexus 6 bi trebalo da izadje ovog meseca ako je verovati sajtu gsmarena...
 
Kako neko moze da zna da li je bolja kupovina kada mob jos nije ni izasao ? Plus izlazi za vise od mesec dana ..
 
Imali kakvih vesti kako će izgledati, ne sećam se jel bilo nekih slika od N5 prošle godine u ovo vreme.
 
Bilo je. I to mnogo ranije. Ili su odlucili da ne prave hajp tako rano ili nece ni izbaciti nexus telefon.
 
Poslednja izmena:
Ok. Sta mislite, da li ce cena N6 biti priblizna N5, mislim na nase operatere? Tj. da li je cena novog nexus telefona priblizno ista?
 
65000 dinara za moju firmu, u pitanju je biz paket. Telenor je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
65000RSD je cena aparata bez ugovora. Na biz paketima sa ugovornom obavezom je dosta manje.
 
Dobijam ga za dz. Budzet firme jos nije potrosen, tako da su ostavili te pare za N6 pa se nadam da ce cena biti slicna.
 
Koliko bi uopste moglo da se uzme od prodaje N5-ice u novembru/decembru za uredjaj kupjen u januaru (mint,bez onih boljki od koje pati n5)? Mada koliko mi se cini nije bas toliko puno ljudi ovde na forumu bilo odluceno da predje sa n4 na n5 jer ta razlika koju su morali da plate bas i nije opravdavala prelazak ili se varam? Nekako mi deluje da ce isti slucaj biti i prelazak sa n5->n6...

Ako prodam svoj n5 i moram da doplatim cirka 150e+ (350-400 ukupno) onda je bolje posegnuti za nekim od flagshipa koji su iskocili u prolecu tipa m8,z2 jer su (skoro) uvek zaokruzeniji uredjaji od neksus linije..

Mada, once you go black....
 
Ako budes hteo prelaz odmah lepa ti je racunica. Oko 220e za n5 plus doplata,realno onda mozes da kupis i z2/m8. Pitanje da li ce nexus x biti bolji od njih

Mada,jednom nexus uvek nexus :)
 
Ne znam koliko ti se isplati. Jer ako budu isli na vecu rez onda treba jaci cpu i gpu. Svi ti flagship telefoni su precenjeni zestoko spram da su reciklirani proslogodisnji modeli.
 
Meni je realno Z2 ove god najzaokruzeniji tel ima sve od najbitnije stvari baterije, pa onda ekrana, kamere itd. Cekam da mu pane cijena i ustekam koji euro i da zamijenim Nexus 4, i onda sam miran sl 2 god sig.. jedino ako me Nexus 6 bas prijatno iznenadi pa promijenim odluku mada sve me strah da nece. Samo da Nexus 4 ima bolju bateriju i kameru ne bih ga nikad mijenjao ali nema.
 
Poslednja izmena:
^mashoni

Yep, slazem se... Imao sam za vikend prilike m8,z2 i n5 da uporedim na nekih 20ak minuta u prodavnici, kroz cackanje... M8 i Z2 nude kvalitetniji (po osecaju i izgledu) uredjaj od N5, UI je isto fluidan (Z2 nesto blizi stock-u) ali n5 i dalje leti... Jedino je stakleno kuciste "problematicno" jer mi ne uliva poverenje na duze staze u dzepu i pri padu ce garant puci... Steta za m8 i kameru jer me je stvarno jos vise odusevila izrada m8 u odnosu na m7, mada realno tesko je danas ne naci manu nekom uredjaju...

Cak sam i ja u dilemi, jer uporedjujuci ta 3 uredjaja tesko da m8 i z2 opravdavaju toliku razliku u ceni naspram N5 (+direktna podrska od Googla), sem ako prakticne razloge zamene neki drugi...

Motorola ce dobar posao obaviti sto se izrade i QC n6 tice tu nema sumnje, ali pitanje je na cemu ce se zakinuti jer Nexus linija tradicionalno ima taj obicaj (moj tip je ovog puta kamera i ekran)...Ali opet morace svojski da se potrude kako bi opravdali korisnike N5 da predju na N6...

@loznica

na kada si mislio da bi prodajom n5(kupljen krajem januara) moglo da se izvuce ~200e sada u septembru/oktobru ili novembar/decembar?
 
Nov/dec. Sigurno oko 220e ako ti je u odlicnom stanju.
 
Nazad
Vrh Dno