Šta je novo?

Nexus 6

Da samo što motorola više nije ona stara motorola ili ste već zaboravili da ih je lenovo kupio?

Mada možda i izbace nešto dobro...
 
Pošto je Motorola u pitanju ja navijam da stave FullHD SAMOLED ekran i bar 3000 mAh bateriju, za ostalo ćemo lako. Takođe bilo bi lepo pošto sigurno neće biti microSD porta da osnovna verzija ima 32GB memorije.
 
Da samo što motorola više nije ona stara motorola ili ste već zaboravili da ih je lenovo kupio?

Mada možda i izbace nešto dobro...

Na slici fali specifikacija baterije. Lenovo je jedini od velikih proizvodjaca koji ima 4000 mAh baterije u svojim telefonima. Jos ako bude metalni kao K900, Vibe Z2 :)
 
Ma nista bez 5000 mAh, nek se obrateTHL-u. :)
 
Motorola je furala 3300mah baterije u 4,3 telefonima dok ostali nisu ni 2 hiljade prelazili ko svet...ako sad ubace manju bateriju od toga onda je to *****ana,ako ubace 3~4k (dao bog) onda ce ovo biti prvi neksus koji cu da pazarim ko kanda iako ce ogroman da bude za moj ukus!!
Realno od prvog nexusa cekam da dodje red na motorolu,nadam se da nece podbaciti!!
 
Realno, sve sto treba da urade jeste da modernizuju Razr MAXX uz nesto manje bezele oko ekrana i uz vecu bateriju ako je moguce.
 
Ako bude baziran na moto x+ od velike baterije nema nista.. Videcemo
 
Na slici fali specifikacija baterije. Lenovo je jedini od velikih proizvodjaca koji ima 4000 mAh baterije u svojim telefonima. Jos ako bude metalni kao K900, Vibe Z2 :)
Da, ali kao što znaš i sam, od početka Nexus linije, nikad Nexus nije imao neku da kažeš pohvalnu ili veću bateriju od flagship Samsunga, HTC-a, LG-a i Sony-a... Tako da sve kontam da će biti max 2600-2800... 5.2 ili 5.5"
 
Verujem da će baterija trajati kao i na poslednja dva neksusa. Ni manje ni više. Manje od ovih 3-3.5h bilo bi skandalozno. Iste su bile priče i kada su se saznale specifikacije n5.
 
Pa da. Imace ili 2600 ili 2800 na 2k displeju. To je ziva beda. **** ih 2k..
 
Mada možda i grunu 3k bateriju, jer G3 izvlači tako oko 3ipo, skoro 4 sata. A znamo kako Nexusi svetle i ispod 100%. Mada sumnjam da će ugroziti G3, pogotovo ako LG bude pravio.

Mada ako već pravi Lenovorola, onda možda i bude neki pomak Nexus linije u vidu dobre baterije i dobre kamere. :) mada onda i dobre cene :d
 
Da, ali kao što znaš i sam, od početka Nexus linije, nikad Nexus nije imao neku da kažeš pohvalnu ili veću bateriju od flagship Samsunga, HTC-a, LG-a i Sony-a... Tako da sve kontam da će biti max 2600-2800... 5.2 ili 5.5"

A možda iz za.ebanci.e u inat flagshipova ubace 3500-4000mAh ;)
 
Još da si pročitao i ovaj drugi post tik iznad tvog :p
 
Mada možda i grunu 3k bateriju, jer G3 izvlači tako oko 3ipo, skoro 4 sata. A znamo kako Nexusi svetle i ispod 100%. Mada sumnjam da će ugroziti G3, pogotovo ako LG bude pravio.

Mada ako već pravi Lenovorola, onda možda i bude neki pomak Nexus linije u vidu dobre baterije i dobre kamere. :) mada onda i dobre cene :d
Baterija možda, ali kada je Motorola ima dobru kameru? :D
 
A Nexus? :p

Sad su kao nesto popravili u N5. Mada nije ni senzor toliko bitan, nego sw krsten neki da stave i da dobro radi postprocessing :)
 
^^www.bgr.com/2014/07/25/moto-x1-photos-leak-wood/

Ako nista,"socivo" je veliko :) ako bude pravljan na osnovi moto x plusa,mozda i kamera bude ok :)

Ista stvar moze da se kaze za lg,kada je lg imao dobru kameru na svom telefonu ? A n5 kamera je realno super
 
Poslednja izmena:
Kamera na Nexus 5 je odlična. Kada bi stavili isti modul kamere u Nexus 6 ja bih bio prezadovoljan.

Isto važi i za kvalitet i veličinu displeja kod Nexus 5.
 
Искрено мене нису ни мало одушевиле спецификације тог будућег нексуса. Чему повећање резолуције екрана, када је и сада одличан? Да ли је поента да ево већ пету годину чим уђем у кућу прво телефон на пуњач ставим? Мислим да ће овај телефон бити избачен чисто реда ради, да би презентовао Андроид Л али по мени нема ниједне реалне ствари зашто би прешао са н5 на њега. Притом ће сигурно требати доплата од 80-100 евра. Право да вам кажем очекивао сам нешто ново, типа 5,5 инча екран, 64битни систем и процесор и нека крштена батерија... Овако ми изгледа као млаћење празне сламе и непотребно штанцање новог телефона да би испратио ноут4. Једино ми има логике да имају неки дизајн добар, међутим тешко да може бити доста бољи од н5
 
Искрено мене нису ни мало одушевиле спецификације тог будућег нексуса. Чему повећање резолуције екрана, када је и сада одличан? Да ли је поента да ево већ пету годину чим уђем у кућу прво телефон на пуњач ставим? Мислим да ће овај телефон бити избачен чисто реда ради, да би презентовао Андроид Л али по мени нема ниједне реалне ствари зашто би прешао са н5 на њега. Притом ће сигурно требати доплата од 80-100 евра. Право да вам кажем очекивао сам нешто ново, типа 5,5 инча екран, 64битни систем и процесор и нека крштена батерија... Овако ми изгледа као млаћење празне сламе и непотребно штанцање новог телефона да би испратио ноут4. Једино ми има логике да имају неки дизајн добар, међутим тешко да може бити доста бољи од н5
+1
Potpisujem svaku reč....
Po ovim specifikacijama ja preskačem Nexus 6.....
 
Za ~400USD (ako bude koštao slično kao sada Nexus 5), biće extra ponuda. Bolji procesor, bolji displej, kamere viših rezolucija, više memorije. Nije baš ni tako mala razlika.
 
www.phonearena.com/news/The-Nexus-X...und-Halloween-without-an-announcement_id59726

Izbacuju ga bez predstavljanja,ista fora kao sa nexus 5. Ocekivano se nece zvati nexus 6,mada 6 inca :(

ipak cu morati da preskocim ovaj mob ako bude cigletina,a sve vuce ka tome.

edit: komentari od jednog od zapsolenih na phoneareni.

10. MichaelHeller (Posts: 2659; Member since: 26 May 2011)
It is all set and done. It is based on the Moto S which is 5.9-inches.

22. MichaelHeller (Posts: 2659; Member since: 26 May 2011)
Rule #1 is always protect the source.

Just because there has been no official announcement doesn't mean things aren't set in stone. A device that is set to be released in about 2 months is already in mass production and testing.

Remember, the rumors of the ~6-inch Nexus have been around since March, and they've only gotten stronger. Personally, I'm finding it hard to ignore the evidence at this point.


www.androidpolice.com/2014/08/23/lm...re-likely-as-the-official-name-for-android-l/

:)
 
Poslednja izmena:
Nece biti vise od 5.5" nema sanse.
 
5.5" max, a pošto pretpostavljam da ništa neće biti od SD slota, bilo bi super kad bi postojala verzija sa bar 64GB. ceo svet tehnike se razbacuje sa memorijom, a u telefone stavljaju iste kapacitete već 3 godine.
 
Ja mislim da ce N6 imati 5,2-5,3'' 2k displej ali opet malo losiji IPS panel od najboljih na trzistu (fazon opet za nijansu losiji uglovi gledanja i malo nizi kontrast od trenutno najboljih IPS) sto nikako nije veca mana nego cisto distanciranje kao do sada. Sumnjam da ce imati 5,9'' ekran jer je to vec ozbiljan phablet pa makar imao najmanje moguce bezele na svetu.

Vise bih voleo da LG pravi N6 na osnovi G3 nego Motorola.
 
Nadam se da ce biti 5.2" kako je i prikazano na onom SS-u benchmarka. Oni sada kazu da ce biti baziran na Moto S modelu koji ce imati 5.9" sto ne znaci da mora imati bas identican displej. Verovatno ce Moto S kao premijum model imati 5.9" a Nexus X bi mogao da ima 5.2" da ustede malo. Slicna fora kao sa G2 i N5...
Bilo bi lepo da ostane 1080p, zbog baterije i performansi...
 
Naravno da bi bilo dobro da ostane 1080p, bolje kvalitetan panel i ta rezolucija nego losiji panel i 2k pa kada se na sve to doda i veca potrosnja.. u displej se gleda svaki dan i vecu korist korisnik ima od kvalitetnijeg panela nego 100ppi vise od ionako sjajne rezolucije, isto tako mislim da je za 80% ljudi bitnije da izgura 7h sot za 24h uz 1080p displej nego 4h sot/24h uz 2k displej.

Ovako S801/S805, 1080p displej i 3Gb rama sa cistim androidom, pa to ima da klizi ko podmazano :)
 
Poslednja izmena:
Sta znam, po meni bolje da je 64bitni i da stave onda 4 giga rama( kad se vec suska da ce tab biti takav), sa 1080p i 5"-5.2" max ekranom.to bi bila ozbiljna promena i zaokret, ovako ispada samo budzi koliko moze, posle cemo videti, a nista epohalno ne nudi..A sa vecom rezolucijom nek se igraju na tabletu.
 
Nazad
Vrh Dno