Šta je novo?

Nexus 6

telefon je google-motorola cedo, lepo ce da radi, ali nema sanse da neko moze da kaze da je zadnja strana i ovaj okvir dopadljiv dizajn. ok, google phone, pa moze da se zazmuri na jedno oko.
 
Sa obzirom da postoji sansa da krajem godine kupim Nexus6 u Australiji, zanima me da li ce uopste kod nas biti serisa za isti?
Do sada sam imao srece sa telefonima da se ne kvare ali opet, better safe than sorry.
 
DmFE8DK.jpg


30U7DPX.jpg
 
E da,nexus 6 nema led not sto je veliki minus iako ima ono ambijent s"anje
 
Znaci nema Led notification? Pa morao je Google nesto da zezne a bice toga jos sig. A to ambient je li to nesto kao glance na Lumia tel?
 
Ako mu malo padne cena početnom sledeće godine, biće lepa kupovina.
Meni se lično sviđa dizajn, a i uvek sam nekako voleo Motorola telefone :)
 
@Danilo Pantelić vidim, skinuo si Marques-ovu listu? :d
 
Uh jbt 700$*1.56= cirka 1000 BAM. Ovde ce biti po 1500 KM, hahaha, ludnica. Ovi su presisali i Apple, majku im lopvsku.
I za prosjecnog amerikanca je mnogo 700 USD, ali zato 700€ nije mnogo za prosjecnog binaSr :D
 
Poslednja izmena:
Opusti se stjepane. Nije nexus 6 pravljen za svakoga. Cekamo neka bolja vremena.. Npr nexus 5.2 inca sa s810 u sebi. :)
 
Vidjecemo da li su ga precijenili. Za te pare bi trebao da radi bez i najsitnije greskice bilo SW bilo HW, ko singerica, sa kvalitetnim kucistem i materijalima, staklom i ostalo :)

Treba ovo ishejtovati i izbojkotovati da se ja pitam, da im ne damo maha za buduce[emoji106]
 
Poslednja izmena:
Trebali su da se drze LG-a i Asusa a da Motorole i HTC-ove prepuste zaboravu. Kao i da po svaku cenu zadrze Rubina. Ali nista od toga, Leri je suvise veliki egoista da bi dozvolio da jos jedan takav radi sa njim u kompaniji :)
 
Nazad
Vrh Dno