Šta je novo?

Nexus 6

Nikola1994

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2013
Poruke
2,484
Poena
240
Moja oprema  
Mobilni telefon
Iphone 13 Pro
Jos samo da saznamo ko pravi n6, drzim fige za htc
 
Android L me malo podseća na sense, možda stvarno bude HTC na kraju:)
 
To bi bila fantazija, čak i da ponude 4ultrapiksel kameru :)
 
Pu pu... Jezik pregrizao :)
 
оћемо само крштену камеру и метално кућиште
уствари који ће нам камера само нек је метал :smash: :smash: :smash:
 
ma samo da je htc :) posto nisam jos uvek imao htc telefon,to bi mogao da mi bude prvi :)
 
Ja glasam za Sony bez razmišljanja. To bi definitivno bio best buy za mene. NeXperia 6 :D
 
Ја сам сигуран да неће бити Sony.
 
Nisam bas nesto za Sony, prije da ce biti Motorola.
 
Idem ko sa revolverom o pojasu ,metalno kuciste u kantu pls


Plastika je superiorniji materijal. Samo da nije g***o samsung plastika :)

I nadam se da ako bude htc da nece praviti trecina lica telefona logo a ostatak ekran kao sto vole da rade. Izgleda nakaradno.
 
Poslednja izmena:
Ma neka bude Xiaomi. :D
 
fina tema. samo si trebao da je nazoves nexus 6 (nexus 5 2014) caskanje :D

Mada ja i dalje ne verujem da ce izbaciti mob,mislim da je lik pricao o uredjaju kao takvom. Citaj htc nexus tabletu
 
Poslednja izmena:
Rekli su da nece biti Nexusa ove godine.
 
Rekli su da nece biti Nexusa ove godine.

Sva sreca pa neosnovani rumori ne uticu na planove Google-a.
http://www.xda-developers.com/andro...-anywhere-will-live-alongside-android-silver/


Anyhow, mislim da ce LG opet biti manufacturing partnet za novi telefon, ali za tablet mozda uleti neko drugi osim ASUS-a. Ja se odavno pripremam za kupovinu novog telefona, i ako krajem godine novi Nexus ne bude imao veci ekran od 5" [5.2" sa minimalnim bezelima je acceptabe], onda ce mi to biti jedan od favorita. Nadam se da ce i popraviti kameru i staviti nesto valjano [13mpix Sony senzor od 1+1 na primer]. Ako od G3 naprave novi nexus.... to ce biti problem za mene. Ne zelim bas prevelik telefon...
 
Poslednja izmena:
Tablet pravi HTC ako se ne varam. A ovo sto si linkovao, sve nesto nejasno. On zapravo time nije nista ni potvrdio ni opovrgao sto se tice Nexus telefona, samo je rekao da se Nexus serija i dalje razvija. A znamo da se radi na Nexus tabletu.
 
A sta je sa Android Silver serijom? Zar ona nece zameniti Nexus seriju? Ili i to nije sigurno?
 
Још нико не зна шта је тачно то. Ја бих рекао да је то промена google play телефона у тај силвер уз већа улагања у маркетинг од стране гоогла.
Да ли ће то бити водећи модели хтц,самсинга и лг-а само са другим именом и голим андроидом или баш прављени посебни мобови за тај силвер то нико не зна
 
Poslednja izmena:
Meni je žao što LG više nepravi Nexus bas su mi legli N4 i N5.....
Kad već nije LG navijam za HTC(sa krštenom kamerom)
 
I meni nešto miriše na HTC. Kamera će u svakom slučaju biti bolja nego na Nexus 5-tici tako da ultrapixel verovatno otpada.
 
Ko zna. Na n4 je bila lošija nego na galaxy nexusu.
 
Данас сам се цео дан играо са м8 и могу вам рећи да камера уопште није толико лоша, чак ми се и чинила бољом него на мом н5
 
Sve dok nema purple tinta, sjajna je :D
 
Данас сам се цео дан играо са м8 и могу вам рећи да камера уопште није толико лоша, чак ми се и чинила бољом него на мом н5

Verovatno si gledao fotografije na ekranu telefona, na njemu svaka kamera izgleda dobro, dok ne prebaciš fotke na komp i vidiš pravu situaciju.
 
Da ozivimo temu :)

Lose lose. 2k ekran. Znajuci da ce baterija biti verovatno bedna bice svega. Nadam se da je to samo jedan od protitipa. Vidim kamera 12mp,zanimljivo
 
Ко зна, можда збуџе неку 4000mAh батерију :)
 
Ma dzaba mu to. I g3 ima verziju sa s805 pa kako ljudi pisu baterija ista kao na s801.
Valjda se google nece zajebati i ovog puta.
 
Ima i G3 805, pa ne moze da izvuce 3ipo sata surfa ;)
 
Nazad
Vrh Dno