Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Hehe ja da naučim :)
Factory reset je osnovna stvar posle nadogradnje /promene sistema i nikad niko nije imao problema zbog toga ;)

Isto se radi i prilikom flešovanja ROM-a..
 
Omg, opet ti i skretanje teme kad upadnes u kanal :)

Mojne bre to da radis :p
 
Factory reset je smešna stvar, drž se ti direktore jabuke tu nema tih komplikacija :)
 
Ko prica o FR, gubis se malo... Moja opaska se odnosila na tvoje prikazano neznanje apropo osnovne alatke kreiranja rezervne kopije i vracanje iste, automatizovano, na google play store-u.
 
Poslednja izmena:
1.png
2.png


StageFright izgleda nije 100% sređen na 5.1.1 (jedan program kaže da je ok, drugi suprotno)...
Treba isključiti Auto Retrieve za MMS - https://blog.zimperium.com/how-to-protect-from-stagefright-vulnerability/

Kompas i dalje nije sređen pa mora da se radi gimnastika i podešavaanje :)
Ko ne koristi navigaciju nije strašno ...

1.png
2.png


Prva slika pre, druga posle ...
Ukuca se *#0*# pa onda senzori i treba da bude broj 3 kao na drugoj slici .
 
Poslednja izmena:
He da li je moguće ?
Stvarno neozbiljno - pričaju o tome mesecima i na kraju nije 100% sređeno ...
Srećom ionako ne koristim MMS pa se samo isključi :)
 
Da li ćemo uz Marshmallow dobiti i 64bitni Android na n910c?
 
Oćemo po božiću :D
I 5.1.1 koji donosi minimalno novina smo dobili sa mesecima zakašnjenja ...

Biće Marshmallow za Note 4, ali neće skoro...

Inače nexus izlazi 29 septembra - dakle za manje od mesec dana :)
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa povezivanjem na WiFi.
Kada pokušam da se povežem on pokušava i na kraju kaže da ne može (slike u prilogu). Na tu istu mrežu u isto vreme se G2 povezuje bez problema.
Bio je Kitkat a sada je 5.0.1 i ista stvar. Gašenje i paljenje WiFi kao i restart telefona ne pomažu.

Jel zna neko do čega je problem i ako da se reši?
uploadfromtaptalk1441026348266.jpguploadfromtaptalk1441026387283.jpguploadfromtaptalk1441026416781.jpg
 
Pa kažem po Božiću...
Tome se više niko i ne nada - možda i bude kasnije kada izađe note 6 :)
 
Taj wifi nije moj nego slobodan komsijski bez passworda.
Ne razumem zasto Note 4 ne moze da se poveze kada se na istu mrezu povezuju G2, S2... bez ikakvih problema.
 
Taj wifi nije moj nego slobodan komsijski bez passworda.
Ne razumem zasto Note 4 ne moze da se poveze kada se na istu mrezu povezuju G2, S2... bez ikakvih problema.
Ni meni nije hteo da se poveze negde na neki neobezbedjen wifi, mislio sam da je do rutera, nekad i signal nije ispravan.
 
Danas sam imao priliku da vidim huawei p8 max, vrlo lako to može da postane moj sledeći telefon. Jel imao neko prilike ozbiljnije da se poigra sa njim? Ogroman je, kada sam sa z3c prešao na note 4, razlika u dimenzijama je bila strašna, a sad mi note 4 deluje kao igračka naspram ove zveri. [emoji4]
 
Nemoj da ga uzimaš, mogu da te zaustave zbog hladnog oružija... Ogroman je...Bolje onda nosi tablet... [emoji23]
 
Poslednja izmena:
6.3 incha ? :)
Kolika je baterija unutra ? Mrzi me da googlam :)

Vidim mts ga najavljuje
 
Cigla jbt.
 
Seljana [emoji41]
 
Nazad
Vrh Dno