Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Pa nije ovo tema za preporuke, vec smo otisli u off..

6p pre svih ostalih a kome treba s-pen onda N5, logicno..ili N7 kad se pojavi.


Sent from my D6503
 
Pokusacu onda da budem strpljiv pa da zadrzim N4 kod sebe. Jos samo da uzmem i nadjem neki fix za kameru na stock MM i onda ga definitivno necu menjati jos neko vreme.
 
Mene je na N4 najvise razocarala kamera posle prelaska na MM. Fotke su mi blago receno katastrofalne u nocnim uslovima. Fokus pokusava da se izbori sa slabim osvetljenjem sto nije bio slucaj sa 5.1.1. Mozda ja i previse trazim od uredjaja koji je iz 2014. godine, ali opet, taj isti uredjaj moze barem jos 2 godine da gura lagano. Ne znam, mozda da saberem i preispitam sebe sta hocu, a sto se tice ovoga sto si napisao gore, slazem se da su zaostali i da su im app uzas, ali to je samo zato sto nisu zainteresovali ljude za platformu.
Cekaj znaci opet su uspeli jos dodatno da unakarade kameru koju su vec predhodno unazadili prelaskom sa KK na LP?! Pa ja stvarno skidam kapu samsungu!

Ae meni pomoc ( znam da dam dosadan ) vijan telefon da kupim (koristim n4) . Vijam veci fon 5.5" pa na gore da je bolji od n4. Trenutno se cimam oko ovih modela:

Note 5
Nexus 6p
A9 pro
Huawei mate 8

I to je to manje vise.. Mada mozete da ponudite i neki drugi model akk mislite da ima bolji, i sta bi uzeli od ovoga gore?

Poslato sa tastature koja pravi greske!

Nisi napisao sta su ti prioriteti, npr softvare i brzina dobijanja nadigradnji, autonomija, kamera, fizicki izgled, preferiras li vise neke materijale itd. Npr ako ti ne treba olovka onda bi pre isao na s7 edge umesto na note 5. A9 pro i mate 8 su opet dosta veci telefoni i zalaze u drugu kategoriju...mada ni 6p nije daleko.
 
@Proday Moje misljenje je da jesu. Sada recimo kada fotkam prostor koji je otvoren, ima dnevnog svetla, fotka mi se cini bas bas losijom nego na LP.
 
kupio sam note 4 ,vidim da je dobio 6.0 ali na ovom mom modelu nema ni preko kompa ni preko ota,kaze mi da koristim zadnju verziju os

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Brat na S2 koristio i još uvek ima istu stvar. Koristi, ali je mnogo velika i sporo puni i nije ni pun kapacitet jedne baterije. Ne bih to preporučio.
Ako ti treba veći kapacitet onda ili kupi novu original bateriju (ili Paracell) košta kao uređaj a ne zauzima prostor, lakše za koršćenje... ili Xiaomi PowerBank 10.000 mAh, nešto je jeftiniji od te skalamerije, brzo puni a imaš za 2.2 puna punjenja.
 
Poslednja izmena:
Mozes koji hoces bitno je samo da utrefis model telefona (F a ne C ili neki drugi). Za C preporucujem Poljski, sa f nemam iskustva.
 
Brat na S2 koristio i još uvek ima istu stvar. Koristi, ali je mnogo velika i sporo puni i nije ni pun kapacitet jedne baterije. Ne bih to preporučio.
Ako ti treba veći kapacitet onda ili kupi novu original bateriju (ili Paracell) košta kao uređaj a ne zauzima prostor, lakše za koršćenje... ili Xiaomi PowerBank 10.000 mAh, nešto je jeftiniji od te skalamerije, brzo puni a imaš za 2.2 puna punjenja.

Imam jedan powerbank koji mi radi posao, doduše nije kapaciteta kao Xiaomi ali posluži. Ima i izlaz 2A tako da puni prilično brzo. Inače sam skeptičan prema deklarisanim vrednostima tih punjača, al mislim da ima tema o njima pa ću tamo da pitam.
 
Nije normalno. Vidi instaliraj neki program da vidiš šta mu smeta. Imaš wakelock detektor ali mislim da mora root

Sent from my N-920C
 
Onda možda vraćanje na fabrička podešavanja ?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Druze idi u settings, backup i reset i iskljuci google backup kao sto ti je kolega napisao.
 
Veliki Brat te posmatra :)

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Da pitam koja je najbolja verzija note4.? I da li dual sim ima neke probleme. Koji je najbolji za baterija na sta treba obratiti paznju :)
 
Nije, to radi samo dok je ekran upaljen. I radi preko prednje kamere, nije neki specijalan senzor.
 
5.1.1. Probam da instaliram TWRP preko Odina. Sve uradim kako treba, izadje RES OK, pokrenem telefon u recovery i pre ulaska izlazi "Instalacija azuriranja sistema" pa udje u stock umesto u TWRP.
 
Painted on note 4 in Zen Brush and Autodesk SketchBook ... 8)
eb727655fd766eabe60215a5ef0ce9f4.jpg
 
jel ima neka druga metoda osim roota da se iskljuce ove reklame i iskakanje stranica dok koristim chrome?

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno