Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

pa nije bas svaki. zavisi koliko proizvodjac brine o svojim kupcima.. malo ih ima ali postoje takvi :)
 
sprint-galaxy-note-4-update.png
07f6fce18739c9f5af11e58682e4caed.jpg



Ali u Americi - http://forums.androidcentral.com/sa...-not-edge-stuff-performance-observations.html
 
Poslednja izmena:
Pa koliko vidim taj n910p je SP805, jel ima uopste za bilo koju exynos verziju 5.1.1 ?
 
Valjda ce uskoro.. Preterase, ovoliko nisam proveravao ni kada sam jos na faxu cekao da izbace ocenu o polozenom ispitu..
 
Heh, ja sam mislio da je sporo otvaranje slike do moje SD kartice :)

Pa Dačo, kad će više taj 511 :)
 
Bogami, množe se četvorke na oglasima, dal zbog petice ili nedostatka istog videćemo :D
 
Hvataju ljudi zadnji voz da izvuku 400+ e... Posle izlaska petice ide cena dole. Mnogo više ima pozitivnih stvari na note 4 nego negativnih, tako da mu je par nedostataka oprošteno u mom slučaju...
 
Haha, a mesec dana jurim. Nije bilo pristojne n4-ke ispod 450. I ja uzmem s6 ☺
 
^ Sad pristojne da biras koliko ti duza zeli 410-420e ,)
 
Menjao bi moju cetvorku za ip 6+. Sta mislite kolika bi bila realna doplata. Da taj ip bude kao i moja cetvorka bez greske i sa garancijom.
 
Sigurno jedno 150e možda i više za verzije sa više gb... Bzv bacaš pare... :D
 
Sto bi prelazio na veci telefon sa manjim ekranom?!
 
Tesko da bolje radi :p , G3 32GB sa ocajnom optimizacijom softa je radio kao ip6 u nekim slucajevima sporiji, nekim brzi ali uglavnom isto, Note 4 radi bolje od G3, a ako hoces da ti telefon radi lepo uzmi N5 i ne razmisljaj puno ili cekaj N5 2015, posle N5 2013 kada sam presao na G3 32GB, razocarao sam se i ni jedan telefon posle njega kada sam uzeo u ruke nije isto pa cak ni S6, N4, M8 itd :)
 
Pustite čoveka neka menja, ne moraju svi da se maltretiraju androidom...ja svima koji mi na prvu loptu deluju da ih ove stvari baš i ne interesuju, drage volje preporučim ip...Sam google je kriv, nisu mogli da ispeglaju android više od 6-7 godina, čak ni nexus ne radi kako bi trebalo. Iphone radi bolje i ne treba bežati od toga. Ipak, ja i dalje kupujem samo androide ( i poneki ipad) i nadam se da će jednom uspeti da srede stvari do neophodnog nivoa...
 
Tesko da bolje radi :p , G3 32GB sa ocajnom optimizacijom softa je radio kao ip6 u nekim slucajevima sporiji, nekim brzi ali uglavnom isto, Note 4 radi bolje od G3, a ako hoces da ti telefon radi lepo uzmi N5 i ne razmisljaj puno ili cekaj N5 2015, posle N5 2013 kada sam presao na G3 32GB, razocarao sam se i ni jedan telefon posle njega kada sam uzeo u ruke nije isto pa cak ni S6, N4, M8 itd :)

E ovo da G3 radi brze od iP 6 je izjava decenije...
 
Nemojte i ovu temu da pretvorite u polemiku google vs apple. Mada moram priznati da sam i sam ponekad ljubomoran na ip 6 koji moja zena poseduje i kako besprekorno radi:D
 
E ovo da G3 radi brze od iP 6 je izjava decenije...

Batak, ajde da probamo poredjenje ja sam iz NS sam, moj G3 je i dalje kod druga, otisao sam u Telenor i ostao iznenadjen da mrtvi G3 otvara kameru istom brzinom kao i Ip6 i 6+ koji su toliko hvaljeni, u 70% slucajeva ip6 otvori brze neku app ali kada se ta app o5 pokrece da li iz mulitasking menija ili normalno preko homescrena nemaju poredjenje vise, G3 ga pojede jednostavno, ip6 gura sve o5, tako da ne znam sta te tu tako cudi. :D

Kasnije sam ubacio Cloudy 2.0 Rom kada je izasao LP i telefon je bio bez ijedne zamerke, pre toga su zamerke bile sto je sporo otvarao settings ponekad crashova launcher, ali stvarno ponekad, i dolazilo je do laga pri kucanju ali nista specijalno i ne tako cesto. Imas izazov da ne mlatimo praznu slamu ;)

Ne kazem bilo je takozvanog fix-ovanja ali to je na LG uraditi stvarno smesno skines 2-3 programa i pokrenes, sve se samo odradi, kasnije skines jednu app ona odrootuje i zakljuca bootloader, ti vratis stock rom i kraj, a ne ova Samsung pamet, kopiraju jabuku na Androidi pa stavljaju knox i ostale gluposti a ne znaju da isprave 2-3 osnovne stvari koje se ponavljaju od izlaska "premium" telefona. :D

Zaboravio sam da napisem da je brzina telefona sama po sebi jako diskutabilna pojava :)
 
Poslednja izmena:
Batak, ajde da probamo poredjenje ja sam iz NS sam, moj G3 je i dalje kod druga, otisao sam u Telenor i ostao iznenadjen da mrtvi G3 otvara kameru istom brzinom kao i Ip6 i 6+ koji su toliko hvaljeni, u 70% slucajeva ip6 otvori brze neku app ali kada se ta app o5 pokrece da li iz mulitasking menija ili normalno preko homescrena nemaju poredjenje vise, G3 ga pojede jednostavno, ip6 gura sve o5, tako da ne znam sta te tu tako cudi. :D

Kasnije sam ubacio Cloudy 2.0 Rom kada je izasao LP i telefon je bio bez ijedne zamerke, pre toga su zamerke bile sto je sporo otvarao settings ponekad crashova launcher, ali stvarno ponekad, i dolazilo je do laga pri kucanju ali nista specijalno i ne tako cesto. Imas izazov da ne mlatimo praznu slamu ;)

Ne kazem bilo je takozvanog fix-ovanja ali to je na LG uraditi stvarno smesno skines 2-3 programa i pokrenes, sve se samo odradi, kasnije skines jednu app ona odrootuje i zakljuca bootloader, ti vratis stock rom i kraj, a ne ova Samsung pamet, kopiraju jabuku na Androidi pa stavljaju knox i ostale gluposti a ne znaju da isprave 2-3 osnovne stvari koje se ponavljaju od izlaska "premium" telefona. :D

Zaboravio sam da napisem da je brzina telefona sama po sebi jako diskutabilna pojava :)
Ne radi se samo o brzini telefona. Od Note4 sam ipak očekivao više, pre svega u domenu baterije, pa onda sve ostalo. Imao sam sve modele do sada, ipak je kec bio tata za naslednike, kao i S2 kod galaxy S modela...
Više nemam vremena da se zezam sa romovima, android izgleda da još ne može ponuditi AIO rešenje.
Naručen Z2, prvi put ću imati Sony, pa da vidimo koliko su istiniti hvalospevi i njegovoj bateriji...
 
Ne radi se samo o brzini telefona. Od Note4 sam ipak očekivao više, pre svega u domenu baterije, pa onda sve ostalo. Imao sam sve modele do sada, ipak je kec bio tata za naslednike, kao i S2 kod galaxy S modela...
Više nemam vremena da se zezam sa romovima, android izgleda da još ne može ponuditi AIO rešenje.
Naručen Z2, prvi put ću imati Sony, pa da vidimo koliko su istiniti hvalospevi i njegovoj bateriji...
Cuvaj se ekrana na z2 i te plasticne folije sto ide preko njega ako je odlepis, odlepio si i Sony logo :) Z2 sigurno ima bolju bat od NT4
 
Informiši se prvo.Z2 ima odličan ekran i nema foliju sa logom kompanije.
 
Izvinjavam se pomesao sam prethodnicima Z i Z1 jer sam i sam razmatrao kupovinu između Z1 i Z2 ali su izbacili 3 modela za god dana i ubek zaboravim da je prvi Z a ne Z1 :)
 
Nazad
Vrh Dno