Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Ista stvar i kod mog drugara model c.Neka proba jos netko.Djakprvak sto je napisao potpuno tacno,licno drzao tel u ruci i probao.
 
Poslednja izmena:
Čitao sam da je neka devojka koristila turpiju za nokte, onu gumenu i kao da joj je to pomoglo. :) To je za one ogrebotine... Ja se ne bih još uvek zezao sa time jer nije toliko uočljivo. Nemam još uvek problema kao ti, da je ovaj prednji deo promenio boju. Ali dobro ti i duže imaš telefon. Videću za par meseci...
 
@Danilo-Moj nije mrdnuo od prvog dana a evo 6. mesec je kako ga imam. I kao sto rekoh pre mesec-dva kad si pokrenuo ovo pitanje i dalje je 50-50% u identicnoj futroli sa tvojih slika i bez nje.
 
Ima milion primera na netu, nema ovo veze sa futrolom nego sa time da nisu obradili i zaštitili aluminijum...

Verovatno su zato i stranice premazali u crnu boju :)
 
Nije mi jasno sta se to konkretno skida sa aluminijuma ? Sa onih slika nista nisam skapirao.
Da li se skida onaj zavrsni sjaj sa coskova/ivica rama ? To je neki premaz a ne sama zavrsna obrada aluminijuma ?
 
To je tako kod svih mobova sa slicnom obradom rama ili ne ? ( mislim na ip5,galaxy alpha,mi4 itd )
Stvarno cudno da su toliko kiksnuli.. Mozda je i to razlog zasto su isli na drugaciji ram kod s6
 
Pa normalno da je kiks, zato su i obojili u crno ram, a samo ivice ostavili u boji aluminijuma ;)
HTC i Epl nemaju ovaj problem (verovatno ni S6) ...
 
Ali ne kapiram zbog čega samo jedna strana menja boju. Zar ne bi trebalo obe lajsne da potamne a ne samo gornja?
 
Ko kaže samo gornja?
Gde god ima kontakt sa rukama tu je problem...
 
Pa ove slike koje si okačio, lik kaže da mu je samo jedna strana promenila boju...
 
Svuda gde ivica ima kontakt sa rukama.
Ima na netu mnogo slika...
 
A kako se ovom u kejsu ogulio? Ili je prvo bio bez njega?
I još oguljen sa gornje strane, otkud ruke tamo. Ispada da se guli sam od sebe :D
 
Poslednja izmena:
Futrola može da ogrebe samo, to je tek posebna priča, ovo je drugi problem...
 
Uhh,... sad me malo ubaciste u frku sa ovim grebanjem! Jel' to tako sa svim serijama ili su kasnije ispravili nešto? Jel' ima neko ovde da nema te ogrebotinice (a da ima fon bar par nedelja)?

A taman sam se nameračio da prodam i9506 i kupim ovo čudo! Izgleda da ću ipak sačekati jesen pa da pazarim S6.
 
Uhh,... sad me malo ubaciste u frku sa ovim grebanjem! Jel' to tako sa svim serijama ili su kasnije ispravili nešto? Jel' ima neko ovde da nema te ogrebotinice (a da ima fon bar par nedelja)?

A taman sam se nameračio da prodam i9506 i kupim ovo čudo! Izgleda da ću ipak sačekati jesen pa da pazarim S6.

Nije prica o grebanju, nego aluminium potamni. A sve je posledica toga sto ga nisu na pravi nacin zastitili
 
Ja koliko sam video na netu, više se žale na grebanje nego na tamljenje alu...
 
Ja još uvek nemam tih problema, imam telefon od decembra.
 
gillonio: je napisao(la):
Da li je neko probao da stavi opet obican sim iz telenora unesto usima. Da li vracanjem na 444 i dizanjem see gubin garanciju
Ja sam uzeo uSIM(4G) karticu u telenoru i moj SM-N910C nije hteo da radi na podrucju gde je pokrivenost samo 2G mrezom(nisam mogao da uputim i primim poziv i sms, takodje mi nije radila mobilna mreza). Vratio sam se i zamenio za obicnu (3G) karticu i sada sve radi besprekorno. Mozda je do kartice, mozda do operatera, a mozda i do samog uredjaja u kombinaciji sa odredjenim firmware-om ili neceg gore navedenog, ko bi ga znao...
 
Hector Ruiz: je napisao(la):
Meni sa mts-om uSIM(4G) karticom sasvim normalno radi 2G. Android 5.01
Hvala na info sad čekam da neko sa telenor-ovom uSIM karticom na Lollipop-u potvrdi da li radi sve bez problema u GSM only režimu, tada ćemo znati da li je do telenorove katrice, firmware-a ili do samog uređaja.
 
Pozdrav svima! Nov sam na forumu i ovo je moj prvi post, a razlog registracije je zato što sam od nedavno postao vlasnik četvrte generacije Samsungove Bilježnice. Od smartfona sam ima S3, S4 i S5 LTE-A G906S koji sam zamijenio za Note 4 zbog većeg displeja i lakšeg korištenja kao navigacioni uređaj u automobilu. Želio bih da mi kažete kakva su vaša iskustva korištenja navigacije, jer sam našao info na netu da Note 4 ima slabiji GPS signal nego li ostali Samsung top modeli.
 
Radi navigacija super bez obzira za koju se odlučiš ;)
Lepo hvata GPS, više problema ima sa QHD rezolucijom nego sa tim ...

ps. Ja sam mislio da u ove Exynos verzije Note 4-e Samsung ugrađuje onu njihovu kameru i tek sada videh ovo :

galaxy-note-4-camera-1-635x375.jpg


Screenshot_2015-04-28-12-26-21.png

Kuca se *#34971539# i klikne na ISP ver check
 
I sta sad; opet kao kod s2, tri razlicite verzije,neka bolja,neka gora?!...proverite da nemate i red dot u sredini fotke :D
 
Nazad
Vrh Dno