Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Pa naravno nema razloga da ne bude ok, a i sa telenorovim nista drugacije ne bi dobio osim bloatwera eventualno ;)
 
Što toliko kasni Telenor?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ni SEE još nije izašao.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Lag prilikom otkljucavanja telefona, kao na Poljaku. Ono od cega ti se vec smuci telefon a jos ga nisi ni otkljucao...
Ja sam na poljaku. Daj neki video ili šta već, da vidim o čemu se radi?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ponekad štucne, ništa strašno - navikli smo :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ja juce instalirah XSG 6.0.1 united arab emirates rom, malo je noviji, i mogu reci da je dosta bolji od poljaka, nema laga na lockscreenu, nema problema sa baterijom, veoma brzo radi, koristim nova launcher, framerate je bolji u aplikacijama.
Memory menadzment je bolji, dosta dugo drzi aplikacije u memoriji...
Rom sam izrutovao i freezovao knox gluposti i jos neki bloatware i sve u svemu to sve dosta lepo radi...
S tim sto XSG izbaca fail na hidden particiji prilikom flesa, te je potrebno hidden fajl naknadno flesovati ponovo i sve radi ok...
 
Poslednja izmena:
Postoji li nacin da iz WLAN sharea kopiram fajl na memoriju telefona ili karticu?
 
Ja sam na poljaku. Daj neki video ili šta već, da vidim o čemu se radi?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nemam video, na YT nema a ja da snimim ne mogu jer mi je Marshmallow potrajao dva dana a onda je vracen telefon na stari dobri 5.1.1 SEE gde je sve ponovo besprekorno. Taj lag je bio toliko primetan i posle dva factory reseta da mi se bukvalno smucio i telefon i Marshmallow. Isto tako, framerate je delovao strasno smanjen u odnosu na Lolipop, telefon mi je delovao kao neki midrange Samsung, dve stvari koje kod mene nisu mogle da prodju. Kad naviknes da ti telefon leti u menijima, aplikacijama i igricama a onda ti neko smanji framerate i zabaguje ekran pri otkljucavanju, onda po meni nisu ni trebali da pustaju MM dok se to ne ispegla. Ne treba mi nov softver ako osnovne stvari ne izgledaju glatko na ovakvom hardveru.
...elem, zato pitah da li su nesto popravili u odnosu na Poljaka. Do tada, 5.1.1 mi je neprikosnoven.
 
Novim updejtima ispravice bugove, taj poljak kao da je neki test firmware, XSG je dosta bolji, probao sam i ja poljaka pa se vratio na 511, e sad ovaj novi mi se svidja kako radi... bice verovatno uskoro update za global N4, kad sve to utegnu
 
Samo vi lepo ostanite na 5.1.1 i uzivajte sa istim, ko hoce na MM neka prelazi na noviji note. Ako sam sta naucio iz dugogodisnjeg iskustva sa samsung telefonima to je da tel najbolje radi sa verzijom androida koja dodje fabricki sa njim (uz note 4 je isao Kitkat cini mi se), sa svakom sledecom sve gore. E sad note 4 skroz lepo (za divno cudo) radi i sa Lp jedino sto mu je kamera malo degradirana u lowlight. Po meni ako vam pisanje po ugasenom ekranu i scroll capture nisu preko potrebni u zivotu, nema potrebe da prelazite na MM. E sad ono sto je dobro kod n4 je sto sa mm moze da se vrati na lp bez problema; na novijim telefonima je to vec malte ne nemoguce (dizu se baseband, knox i ostale gluposti koje onemogucuju vracanje).
 
Samo trolujes... Sto nisi ostao onda na kk-u? Za slucaj da odgovoris da si ga kupio kad je vec dolazio za lolijem, tad si jos uvek mogao da ga spustis na fabricki defaut softver ;)
 
Na 4.4.4 je najbolje radio, baterija je bila bolja kao i kamera. U pravu je covek i tako je na svakom Samsungu.
Setite se Note 3 i update-ova.
 
4.4.4 je ubedljivo najbolji firmware za note 4 po meni, sada bih uradio downgrade sa 5.1.1 da je tako nesto moguce.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Do ne izadje jos jedna verzija, ne pipam. Mada me ovi portovani romovi opasno privlace.
 
Društvo, da li neko koristi Note 4 duos? Ukoliko da, interesuje me da li radi na njemu 4G LTE... pošto nameravam da kupujem, ali su me natripovali...
Kakva su vam iskustva sa trajanjem baterije?
 
Ne znam nikoga da ga koristi, ali bi trebalo da je jedan sim slot 4 g.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Uf, značila bi mi ova informacija, od nedelje treba da ga naručim... a i ovo sa baterijom, pa da se ne zeznem u poslednji momenat.
 
Prvi FW koji dolazi sa samsumg fanricki je najbolji a za note 4 to je 4.4.4 sve posle to je slow i slow

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Upravo, na 4.4.4 je radio sasvim dobro a i kamera je bila bolja u LL.

Nexus 7
 
Prvi FW koji dolazi sa samsumg fanricki je najbolji a za note 4 to je 4.4.4 sve posle to je slow i slow

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Tako je, realno to i ne treba da čudi jer uvek telefon koji puste u prodaju on je dobro istestiran, što se kaže "utegnut" za tržište. Posle kad krenu "leteći" apdejti pojavljuju se raznorazni bagovi koji se otkrivaju tek nakon što korisnici nešto primete i prijave... Uvek neka jurnjava za tim apdejtima i nikad da se to kako treba sve istestira pa tek onda pusti jer izbacuju brzo nove modele telefona pa ih realno baktanje sa sređivanjem starih ne zanima baš mnogo. A kad se sve sagleda sem vizualnih izmena čisto da ne bude monotono korišćenje uređaja tokom dužeg vremena realno ja ne videh neka bitnija poboljšanja u radu u odnosu na prvi Android koji sam koristio pa sve do sada. Više se i ne sećam, čini mi se četvorka neka da je bila verzija.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Posle par dana koriscenja XSG 601, mogu reci da lepo radi, odlican framerate, nema kocenja ni bugova, sve je utegnuto, ali bogami ima neki wifi drain, prazni bateriju samo tako kad je ukljucen wifi, probao sam nekoliko scenarija koriscenja, ali uvek isto... fali mi jedno sat i po vremena screen on vremena u odnosu na 511, tako da se vratih na LL zasad :)
 
Da li postoji widget za fast charge? Da ne prolazim stalno kroz opcije kad mi je potreban, a ne želim uvijek da ga koristim.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nope! Nisam uspio.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Valjda ce i kod naseg telenora za par dana ...
966bebd2a676f712fee65fb546ff8ad3.jpg
 
Nazad
Vrh Dno