Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Ja sam mislio uz Play +3 tu je dobra cena,ali beli ne bih da uzimam.Ti neces beli?
Ako nema onda cu sigurno uzeti preko oglasa nov S5,nema tu previse razlike osim olovke,naravno.
 
@zujka - nisam ljubitelj belih telefona, ocu crni. A u jednoj poslovnici mi rekose da nemaju note4 uopste samo na narudzbu. Naravno prenosim sta je meni receno danas u toku dana u poslovnicama po centru. Mozda neko ima vise srece...
U svakom slucaju ostavio sam im broj i cekam da me pozovu :d
 
Da si ostavio jos jedno 20 evra ,nasli bi ga za 5 minuta,Srbija brale
 
@Zujka

O, itekako ima razlike izmedju S5 i N4..... isti je samo proizvodjač :D
 
Lomim se izmedju S5 i Note 4,odluka pada verujem sutra :)
Samo tesko se nalazi crni Note 4 ali videcu vec.
 
Nikako mi nisu jasni ljudi koji kupe S5.. Do S2 je kupovina ove serije Samsung telefona imala smisla jer nisu imali ili su imali bas losu konkurenciju.. Posle toga......
Note seriju kad neko kupi on bi trebalo da zna zasto je kupio bas taj telefon i da zna sta je kupio, realno note serija konkurenciju nema, kad se podvuce crta sta sve nosi sa sobom.. Ali nijedno objasnjenje ne mogu da shvatim kao zdravorazumno koje mogu da cujem od ljudi koji imaju s5 kad ih pitam sto nisu kupili npr HTC M8... Ustvari izvinjavam se, jedino merac pulsa priznajem.. :d
 
Ili ti, d2w, sens skin, kvalitet izrade , stereo zvučnici napred, mnogo lepše osećaj u ruci dok se koristi.. Da dodam, drži cenu kao polovan mnogo bolje od s5.
 
Poslednja izmena:
mnogo lepše osećaj u ruci dok se koristi..

Znas i sam da je to kao i iPhone, da to ide u futrolu momentalno, jer se zarade "oziljci".

Sta vredi da ga tako samo po kuci furam.

A cim se stavi futrola ode taj premium feel koji ga krasi...
 
Nikako mi nisu jasni ljudi koji kupe S5.. Do S2 je kupovina ove serije Samsung telefona imala smisla jer nisu imali ili su imali bas losu konkurenciju.. Posle toga......
Note seriju kad neko kupi on bi trebalo da zna zasto je kupio bas taj telefon i da zna sta je kupio, realno note serija konkurenciju nema, kad se podvuce crta sta sve nosi sa sobom.. Ali nijedno objasnjenje ne mogu da shvatim kao zdravorazumno koje mogu da cujem od ljudi koji imaju s5 kad ih pitam sto nisu kupili npr HTC M8... Ustvari izvinjavam se, jedino merac pulsa priznajem.. :d
Pa nije baš samo do S2, S3 isto nije imao konkurenciju, uz S4 se pojavio samo HTC One, e jedino je S5 zalutao skroz...
 
Nikako mi nisu jasni ljudi koji kupe S5.. Do S2 je kupovina ove serije Samsung telefona imala smisla jer nisu imali ili su imali bas losu konkurenciju.. Posle toga......
Note seriju kad neko kupi on bi trebalo da zna zasto je kupio bas taj telefon i da zna sta je kupio, realno note serija konkurenciju nema, kad se podvuce crta sta sve nosi sa sobom.. Ali nijedno objasnjenje ne mogu da shvatim kao zdravorazumno koje mogu da cujem od ljudi koji imaju s5 kad ih pitam sto nisu kupili npr HTC M8... Ustvari izvinjavam se, jedino merac pulsa priznajem.. :d


Sta fali S5 da se kupi?Meni je prioritet odlicna kamera,kvalitet ekrana i brzina,a dizajn mu je dobar,meni ne smeta ta plasticna lajsna koju vecina toliko pljuje.M8 nikada jer je kamera smesna a to sto je metalno kuciste je o.k ali zbog toga samo kupovati telefon,neka hvala.Ne baca mi se 400 ili 500 eura.Licno,meni je Note 4 najlepsi i najkvalitetniji telefon pa onda ide S5,jer mi plastika na S5 ne smeta uopste,pogotovo je sa zadnje strane perfektno uradjena i ne klizi iz ruke.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Sta fali S5 da se kupi?Meni je prioritet odlicna kamera,kvalitet ekrana i brzina,a dizajn mu je dobar,meni ne smeta ta plasticna lajsna koju vecina toliko pljuje.M8 nikada jer je kamera smesna a to sto je metalno kuciste je o.k ali zbog toga samo kupovati telefon,neka hvala.Ne baca mi se 400 ili 500 eura.Licno,meni je Note 4 najlepsi i najkvalitetniji telefon pa onda ide S5,jer mi plastika na S5 ne smeta uopste,pogotovo je sa zadnje strane perfektno uradjena i ne klizi iz ruke.
Note 3 je bolji izbor nego s5
 
@Zujka

Strpi se za crni N4......ako zažališ otkupiću ga od tebe ;)

@krale

Odlično razmišljanje ....:smoke:
 
Kako svi znaju sve o onome što nemaju ili nisu imali. Fascinantno. Note 3 sam imao 4 meseca, a na S5 sam skoro pola godine.
Note 3 jeste odličan telefon, ali je S5 u svemu po malo bolji od njega. Displej, fluidnost, kamera itd.
Note 4 je opet za isto toliko malo bolji od S5. Sad je samo pitanje da je ta razlika vredi 250€ ili ne vredi (pričam o cenama na KP).
O olovci (mislim na funkcije koje dolaze sa njom) je suvišno pričati, to je jedino što meni nedostaje na S5.
 
Za tvoju informaciju imao sam note3 skoro godinu dana ( vidi temu o N3) a s5 ima moj drug, tako da vrlo dobro znam o cemu pricam..
 
Sta fali S5 da se kupi?Meni je prioritet odlicna kamera,kvalitet ekrana i brzina,a dizajn mu je dobar,meni ne smeta ta plasticna lajsna koju vecina toliko pljuje.M8 nikada jer je kamera smesna a to sto je metalno kuciste je o.k ali zbog toga samo kupovati telefon,neka hvala.Ne baca mi se 400 ili 500 eura.Licno,meni je Note 4 najlepsi i najkvalitetniji telefon pa onda ide S5,jer mi plastika na S5 ne smeta uopste,pogotovo je sa zadnje strane perfektno uradjena i ne klizi iz ruke.
Spominjes brzinu vec u par tema(oneplus), evo pogledaj kako radi perfektni TW - iPhone 6 vs. Galaxy S5 vs. HTC One (M8) Speed Test: http://youtu.be/nCln9_mgZJo
 
Na samsung areni ima vise samsung fanbojeva nego na cult of mac i verge zajedno apple fanova
 
Cudno jer je do skoro bila iphonearena, sad je znaci samsungarena. Samo da znam.
 
Prvi put cujem da je iPhonearena, oni blajvaju samsung vec par godina.
 
Stigao apdejt na Telenor mrezi... 109 mb... Mislim da je zvuk u zvucniku poboljsan ili se ja varam?
 
Poslednja izmena:
@ R-GTI - ja se ponadao da je update da su dobili N4 u poslovnicama, jer poziv jos nisam dobio :(
 
Nazad
Vrh Dno