Šta je novo?

Mintpal

Svi koji su imali novcice tamo su dobili mail sa uputstvima. Pogledaj da ti nije otisao u spam
 
vracaju li btc ?
 
Nisam kuci. Ako niko ne napise okacicu ja mail.
Od btc nista. XMR nije uspio da ukrade vjerovatno mu je novcanik bio suvise komplikovan :D
 
hvala,neiskljucujem mogucnost da je doslo i da je bio spam i da nisam gledao vec samo obrisao...ko bi se i nadao da moze bilo sta da se vrati sa mintpala
 
Hash: SHA512

Dear MintPal Customer,

A few months ago, MintPal Exchange, the popular cryptocurrency exchange, fell apart due to alleged fraud and embezzlement by a con artist going by the name "Alex Green"/Ryan Kennedy/Ryan Gentle, CEO of Moolah LTD. Moolah was responsible for management of MintPal at the time.

As a shareholder of the company that acquired MintPal prior to its fallout, I have gained access to the old servers of MintPal where Monero keys were stored. Monero is the only major altcoin where all wallet balances are still intact, presumably due to an oversight by Ryan. All other major altcoin wallets appear to be empty. There is a criminal investigation ongoing regarding Moolah and Ryan Kennedy/Gentle, and we are working with law enforcement to seek retribution for our customers.

It took me some time due to all the legal hurdles surrounding this case to send you this email, and while the criminal and civil cases against Ryan are far from over, I no longer wish to remain the custodian of coins that belong to you.

The recovered database indicates that you have Monero coins in your MintPal wallet. In order to process the withdrawal of these coins, please respond to this email by Mar 31 and include the following information:

1) Your new Monero deposit address in your sole control where I can return your coins.

2) Payment ID associated with the deposit address.

3) Estimated amount of XMR coins in your MintPal wallet. Leave blank if you can't remember. I have your record from the MintPal database back up taken prior to migration to V2.


Regards,
Ferdous
https://twitter.com/ferdousbha

Evo kopirao sam sadrzaj mail-a a SAJ je postavio adresu na koju saljete svoje podatke.
 
Imali su sadrzaj i na prethodnim stranicama, okacio sam par minuta posto sam dobio mail. Nije valjda da je tesko procitati 2 stranice?
 
Imali su sadrzaj i na prethodnim stranicama, okacio sam par minuta posto sam dobio mail. Nije valjda da je tesko procitati 2 stranice?

Nisam vidio da si postavio sadrzaj maila a vidim covjek pita pa reko da pomognem. Trebao si to da napises u poruci ispod moje i ja nebi ni kacio mail. Mada od viska glava ne boli osim ako nisu batine :D
 
Ma nema veze, bolje da pise na dva mesta. Nego mi smesno, videli da vracaju novcice a nece da procitaju prethodnu stranicu.
BTW, ja sam sinoc poslao mail i legli mi novcici pre sat dva. Lik je legit skroz ;)
 
nije pisao mail il ga ja nisam video,jer sam ocigledno ili obrisao kad mi je stigao ili ga nisam ni dobio
 
Ja sam mu danas odgovorio tj. samo ošinuo replay i poslao mu deposit address i payment ID a bez iznosa (rekoh možda će mi poslati više :d) i sad vidim ceo iznos XMR-a legao na poloneix. :)
 
Pa rece Ahmed da ima evidenciju od pre. Pisali ili ne koliko imamo je nebitno skroz jer kod njega lepo pise. Ja sam napisao da imam izmedju 40 i 60 i poslao mi je 50.xxxx, tako nesto sam i imao.
 
znači nisu ni svi ahmedi isti. onaj sa CT mufljuz a ovaj pošten 100% :)
 
Preksinoc mi je bilo sumnjivo skroz ali covek je samo trazio validnu adresu, nista vise. Ispostavilo se da je lik skroz ok. Ime mi nije bilo poznato do preksinoc ali zapamticu ga ;)
 
na mintpalu imas wallet adresu i ID payment,ja sam mu samo te dve stvari poslao i stiglo mi je
 
Meni stiglo u wallet 70 kom za 24h, napisao sam da imam oko 70...
 
Nazad
Vrh Dno